Końska rewia mody cz. V (2011)

Livia   ...z innego świata
24 marca 2011 19:49
Gagulec, właśnie ostatecznie przekonałaś mnie do kupienia sobie Violeta jeszcze w wersji DL  😵
wątek zamknięty
epk, sei wiem, że noga nie ma być do końca wyprostowana, ale tak czy siak strzemiona miałam za krótkie, bo źle się czułam, a siodło ma meega długie tybinki, za to jeździ się super  😉 kurde, fotki wstawiłam, aby pokazać komplet, a tu nawet nikt na niego uwagi nie zwrócił  🙄 no cóż, bywa  😁
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
24 marca 2011 19:54
Livia "jeszcze"?
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
24 marca 2011 19:56
Livia mnie chyba też, tyle że w wersji VS...  😵
Chyba wygrał nawet z anthra, może dlatego, że jeszcze nikt nie wstawiał jego zdjęć na koniu.
wątek zamknięty
Dynamiciak, Natt92 jeździć to się będzie super jak siodło będzie do was dopasowane. Po to się zakłada ujeżdżeniowe siodło żeby pomagało, a nie wszystko jeszcze utrudniało. A za długa tybinka= za długi klocek= kolano w złym miejscu=problemy ze znalezieniem sobie miejsca w siodle.

Gagulec bosko 😀😀😀 Ale toć to jak Milka w 100% 😉
wątek zamknięty
Aga źle to ujęłam nie super - ale dosyć fajnie. Dobra, ja tu już się lepiej o ujeżdżeniówkach wypowiadać nie będę, bo mieszam i mieszam.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 marca 2011 20:02
rudazaraza, tak, "jeszcze", bo leci już do mnie właśnie Violet SR 😉

Maddie, ja pewnie i tak będę miała wszystkie te kolory  😵 więc jak coś, to będzie fotka w Anthra 🙂

wątek zamknięty
Mi sie jezdzi super i moze kiedys jak bede miala czas i kase to sobie ta tybinke skroce. Mi ma sie super jezdzic a nie wam. Poza tym juz temat siodla byl poruszany u nas w stajni i wiadomo, ze nie jest ono TYLKO do mojego uzytku... Wiec jesli ktos chce to niech pozycza- a jak nie to nie- proste. 
A tak swoja droga to ten violet  😜 jeszcze na karym! <3
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
24 marca 2011 20:11
Livia - kupuj koniecznie!!! Jest prze prze boski na karym!!! Ja się zakochalam w tym zestawie 🙂. Więc Twojemu też na pewno bedzie do pyska 🙂.
wątek zamknięty
Aga źle to ujęłam nie super - ale dosyć fajnie. Dobra, ja tu już się lepiej o ujeżdżeniówkach wypowiadać nie będę, bo mieszam i mieszam.


Dynamiciak spoko, na początku człowiek nie czuje różnicy 🙂 Trzeba najpierw pojeździc w dopasowanym siodle do siebie I KONIA, wtedy czuć 😀

natt po co się bulwersujesz? Nie ważne czy korzystasz Ty, czy inne osoby, wrzucasz zdjęcie (czy kto inny) to wszystko może być skomentowane, siodło, czaprak, stan kopyt. Takie prawo forum.

wątek zamknięty
Aga, ja nie mowie ze nie ma byc komentowane. Sama nawet napisalam ze to wiesniacko wyglada, ale ze mi sie dobrze jezdzi. Jestem amatorem jesli chodzi o ujezdzenie i nie potrzebuje jakiegos extra siodla mega dopasowanego i wgl, tym bardziej ze jak wczesniej pisałam nie ma byc ono dopasowane TYLKO I WYLACZNIE do mojego tyłka.
wątek zamknięty
Aga no tak właśnie myślę, już jeździłam w wielu ujeżdżeniówkach i taką na prawdę super dla mnie znalazłam tylko jedną  😉 Ale już nie ciągnę offtopa.

Ale ten violet rzeczywiście cudny  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 marca 2011 20:24
Gagulec, kupię, niech no tylko się pojawią w sklepach DLki 😉
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
24 marca 2011 20:26
Livia to będę czekać na zdjęcia przebierając nóżkami  😎
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 marca 2011 20:33
Maddie, jutro dzwonię do Equishopu czy już mają dostawę, jak mają to jadę i kupuję 😉
wątek zamknięty
Livia "jeszcze"?

livia chyba zamówiła już violeta sr i vs jeśli mnie pamięć nie myli 😉
wątek zamknięty
Livia dostawe nowego eskadrona si ? Jak mają to daj cynka co  😁
wątek zamknięty
dobrze nam będzie?
zakupiłam 😀
a może hortensia/purple?
emeraldcudny
wątek zamknięty
mi się najbardziej podoba w emeraldzie potem hortensja
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
24 marca 2011 22:19
Livia a czy ty nie brałaś jeszcze oberżyny? tak mi sie coś kojarzy...
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 marca 2011 22:25
chilli, wam to we wszystkim ładnie! 🙂

gagulec, kocham was w łezkach 😀 ale sam kolor mnie niestety nie przekonuje...

frodosław, jak dla mnie na pierwszym miejscu ten pomarańcz/butterscotch? później emerald na końcu hortensja.

a z nowości to na stronie gnla są już podane ceny niektórych rzeczy z nowej kolekcji 😀
link
planowane ich przybycie jest jakoś tak na przyszły tydzień 😉 jak już się pojawią też na pewno dam znać. ceny są ok jak dla mnie. nie zawyżone. takie jak wszędzie chyba 😉 gdyby ktoś z warszawy chciał zamawiać to zawsze mogę dla niego zakup odebrać i byłby w wawie na ursynowie do odbioru 😉 może komuś oszczędzenie tych 13 zł na przesyłce robi różnice.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 marca 2011 07:39
rudazaraza, brałam oberżynę i Violet SR, poza tym oberżynę DL, ale chcę jednak jeszcze sobie wziąć Violeta i Anthra DL  😵

SrokateSzczęście, mam na razie dwie SR, Violet i Aubergine 🙂

frodosław, a mi się podoba w Hortensii i w Burnt Orange, w Emeraldzie jakoś mniej 🙂
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
25 marca 2011 08:22
cieciorka, już za chwileczkę już za momencik. planowo pierwszy tydzień kwietnia 🙂
wątek zamknięty
dekretowa AWILHORSE taki wystawił na allegro
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 marca 2011 10:49
Aaa, przyszła moja paczka z Konika 🙂 Najgorzej, że siedzę w pracy i nie mogę jej otworzyć od razu  😵
wątek zamknięty
Ja byłam wczoraj w awili, ale już sprzedany 🙁
Teraz jakaś nowa kolekcja już jest ale mi nie przypadal do gustu...
wątek zamknięty
Aaa, przyszła moja paczka z Konika 🙂 Najgorzej, że siedzę w pracy i nie mogę jej otworzyć od razu  😵

a co w paczce ? 😉
wątek zamknięty
kurcze 'przymierzyłam' większość szmat z nowej kolekcji na mojego konia, ale w żadnej szału nie ma 🙁
a chciałam coś ładnego sobie sprawić.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 marca 2011 13:03
SrokateSzczęście, łezki Violet i Aubergine, i derka w romby 🙂

nopebow, w Sand super moim zdaniem 🙂
wątek zamknięty
hmm no to muszę to poważnie przemyśleć  😀 chyba że macie jakieś inne propozycje  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.