Końska rewia mody cz. V (2011)

noo! A do mnie juz idzie paczka z mustanga  🏇
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 marca 2011 15:15
Jest, otworzyłam  🏇



💘
wątek zamknięty
Livia zawsze się zastanawiam skąd ty tyle pieniędzy masz na te cuda  💘 też bym tak chciała  💘
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 marca 2011 15:21
Pacia, wyprzedaję co mi się nawinie że nie używam, i jakoś się kręci 😉 Plus oczywiście trochę mojej pensji 😉 Ale do nowej kolekcji się szykuję od lutego, więc zdołałam coś uciułać.
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
25 marca 2011 15:22
a czy Wam łezki Eskadrona nie wychodzą za siodło?

Ja mam łezkę z kolekcji pink exclusive i zawsze np. w terenie po jakimś czasie muszę zsiadać i poprawiać czaprak bo mi ucieka spod siodła przód  👿
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 marca 2011 15:26
kcj90, mnie raz wylazła, ale okazało się, że miałam słabo popręg dopięty...  😵 Odkąd dopinam mocniej, nic się nie dzieje.
wątek zamknięty
z nowej kolekcji mam tylko niciaka violet ale chyba będę musiała kupić łezkę  💘 w niedzielę przyjedzie mój koń więc zrobię zdjęcia i może uda sie ty je wstawić  😅
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
25 marca 2011 15:32
a ja mam plany za 3 tygodnie zawitać do Polski i będę miała FOTKI 😍
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 marca 2011 15:43
kcj90, mnie nigdy łezki nie wyjeżdżają. z resztą ogólnie nie mam problemu z czaprakami pod tym względem 😉

noen, super. czekam zatem na zdjęcia 😉

Livia, z tego wszystkiego to oberżyna mi się podoba i trochę derka. ale co wy wszyscy widzicie w tym paskudnym 'słitaśnym' violecie to ja nie wiem  😁
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
25 marca 2011 15:49
sei no ja jeszcze nie miałam takiego problemu z 'innymi' czaprakami ale łezki to masakra  👀
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 marca 2011 15:52
a ty robisz 'dziubek' nimi czy nie? bo ja nie. i nie przypinam czapraka do przystuł nawet. hmmm
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 marca 2011 15:54
sei, ja też nie wiem co w nim widzę, ale jest boski  😁

Co do łezek, ja robię dziubek, pasków nie przypinam do przystuł. Nic nie wyłazi 🙂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
25 marca 2011 15:58
Ja w żadnych eskadronach nie robię "dziubka" i nic mi nie wyjeżdża ale z łezkami do czynienia nie miałam  😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 marca 2011 16:01
ja chyba wiem o co kaman już 😉

jak jeżdżę bez podkładki to kiedyś mi wjeżdżały w ten 'rowek' między poduszkami... może u ciebie to się objawia tym że z przodu też się przesuwają  🤔
wątek zamknięty
a mi bez podkładki też nie wjeżdżają, nie robię dzióbka i wszystko jest jak powinno. Generalnie nigdy mi nic nie wyjeżdżało a jakoś specjalnie szmat pod siodłem nie układam 😉
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
25 marca 2011 16:20
ja chyba wiem o co kaman już 😉
jak jeżdżę bez podkładki to kiedyś mi wjeżdżały w ten 'rowek' między poduszkami... może u ciebie to się objawia tym że z przodu też się przesuwają  🤔


ale jaki dziubek?  😁 no mi właśnie tak jak pokazane na tym zdjęciu co poduszka dotyka już krawędzi czapraka to w tym miejscu czaprak mi schodzi jeszcze bardziej pod siodło mimo iż popręg mam dopięty  👀 a tego paska do przystuł nie wkładam bo jest za krótki jak u mnie we wszystkich esk.  😵
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
25 marca 2011 16:28
kcj90 - nie cytuj zdjęć  🤬
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
25 marca 2011 16:32
Sei - u Cibie tył siodła na tym foto nie leży na grzbiecie czy mi sie zdaje??  🤔

Mi się kompletnie nic nie dzieje z czaprakami esk... Nic sie nie rusza.
Paski przypiman do pasków od podkładki przypiętych do przystuł bo nie lubię jak są nieprzypięte :P.
Bo gdzie je dać? albo pod spód/pod siodło (ale czy koniowi to nie będzie uwierać?), albo tak niechlujnie będą dyndać :P?
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
25 marca 2011 16:38
moje oczy krwawią...tyle  ładnych dla grubego szmat...a funduszy brak ...łeeee
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
25 marca 2011 16:46
Gagulec no ja mam tylko problem z łezką  🤔 a szkoda bo mi się podobają  😵
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
25 marca 2011 16:56
wątek zamknięty
Dzidzia w hazelu wygląda obłęd  💘 zdecydowanie to jest najlepszy kolor do tej pory. Może wieczorem wstawię zdjęcia.

Livia- Szaloona kobieto  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 marca 2011 18:00
Presja, wstaw koniecznie 😉

A żem szalona, to wiem  😁 Tylko czekam, aż wszystko "marcowe" do mnie przyjdzie, to zrobię fotkę zbiorczą  😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
25 marca 2011 18:06
kcj90, mnie nigdy łezki nie wyjeżdżają. z resztą ogólnie nie mam problemu z czaprakami pod tym względem 😉

noen, super. czekam zatem na zdjęcia 😉

Livia, z tego wszystkiego to oberżyna mi się podoba i trochę derka. ale co wy wszyscy widzicie w tym paskudnym 'słitaśnym' violecie to ja nie wiem  😁

Jak to co?! Jest słodziutki  😍 taki taki... cukiereczkowy 😎
wątek zamknięty


kurcze, ten też śliczny i teraz mam dylemat
polopad granatowy czy czaprak z linka  🤔
wątek zamknięty
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
25 marca 2011 18:14
ja bym brała polopad  😉
wątek zamknięty
korsik zdecydowanie ten z linka, z tego co widziałam dużo lepiej układa się pod siodłem niż polopady. No i ten kolorek- szaleństwo 😜 Sama o nim myślałam, moja największa zachcianka z tej kolekcji, tylko kasa....
wątek zamknięty
tylko znowu we fioletowym nie podoba mi się to kwadradowe profilowanie z przodu (w padzie mogę to znieść)
musiałabym zobaczyć zdjęcia realne, głównie polopadu
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 marca 2011 18:45
korsik, polopad 😉

gagulec, takie głupie wrażenie. też mnie to drażni w tym zdjęciu...

kcj90, u mnie akurat ten grey tak leży. w sensie on jakiś taki dość maławy jest. kolekcja green-navy jest większa od nich. niby niewiele a dla mnie znacząco 😉

tata powiedział że jeśli będę grzeczna to jutro porobi mi zdjęcia  😅 pytanie do was co focimy?
green lub grey (navy-green)
nougat
choco lub marone (te zdjęcia z zimy są ok. ale nie oddają prawdziwego uroku tego koloru)
czy terra?  😀iabeł:
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
25 marca 2011 18:48
sei, terra !!! 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.