Howrse gra :)

to ja bym chciała pokrycia ale jutro bo dzisiaj już nie ma punkcików żeby pokryć 🙂
Tylko napisz mi dzisiaj wieczorem jakim bo jutro bede tylko na chwile po szkole i potem dopiero po 18:23 🙂
na klacze Cassiopeia i Caitlyn 🙂
Lol, sprzedałam moją jednorożkę za 3 kupony.  😅 Niby tanio i wgl, bo miała objęcia, ale ona w ogóle jednorożców nie daje i miała już 26 lat (a nie ma kamienia).  😁 W ten cały czas dała mi tylko 1 jednorożca, a tej dziewczynie w ogóle na razie.  😁

Ma ktoś niepotrzebne lonże boreasza lub powiewy eola? Moje konie chętnie przygarną. 😉
Twój koń: ✿Elamo✿ został sprzedany dla gracza: Visca el barca za 1 000 oraz 2 kupony.
Twoja propozycja wymiany została zaakceptowana. Do Twojego konta dodano: 1 x Objęcia Morfeusza!
                                                                                🏇 🏇

legion ja mam 😉
wabankowa, a za co dostałaś OM?

a co masz? lonże czy powiewy? 🙂 Podarujesz? 😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 kwietnia 2011 16:13
Nasetta, Wiesz co mnie bawi najbardziej? Że jeśli kulturalnie prosisz o nie przeklinanie i pyskowanie to ci się oburzają, że próbuję ich wychowywać 😂
Ale prawda jest też taka, że w tą grę nie grają tylko małolaty. Zresztą miałam kilka takich przypadków kiedy to jakaś lasencja napalona na moje konto napisała do mnie bym oddała jej swoje hasło, bo nie umiem grać. 😂
Jak jej powiedziałam od ilu 'lat' jestem na howrse to od razu milsza się zrobiła 😂

Legion, Kulturalnie i dobitnie. Tylko tak zrozumieją. :/
Ps. z CR raczej ci nikt nic nie da za darmo. 🙄
Jak widać Wabankowa chyba się "podzieli".  🙄
Wiem wiem Notarialna 🙂 Najbardziej bawi mnie to jak ktos zaczyna pyskować bez powodu i pisze "z dziecmi nie gadam" ja mam ponad 20 lat, a wchodzę na jej profil i widze "Mam na imię Kasia i mam 10 lat..." ale ona przecież z dziećmi nie rozmawia  i jeszcze pisze mi, że kłamie w prezentacji, że jestem graczem dorosłym i że to zgłosi 🙂 Brak mi sił na takie coś..

Uwaga na profile :

Patrycja2001
Wikus!a

🙂
Hehe, ja kupiłam taką klacz, jaką sprzedała Legion, tzn dziewczyna sprzedawała 19 letnią kobyłke z objeciami, która urodziła jej  tylko 1 czy 2 rożki, chyba sie wkurzyła i ją wystawiła naprawdę tanio.  kupiłam ją i też na poczatku się wkurzałam że bezróg i bezróg a potem ruszyła, teraz ma ok 50 lat, jedzie na orchideach i czesto rodzi rogi.
Ta dziewczyna jej zrobiła już 18 pokryć (bez moich rzecz jasna) i jej roga nie urodziła.  😁
OM za kamień bo mi nie potrzebny 🙂
mam powiewe i za sympoliczną cenę mogę oddać 🙂

a kto pomoże przerzucić różdżkę na konto florcik bo zapomniałam dać jednorożce 🙁 ?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 kwietnia 2011 16:26
Nasetta, Takie akcje są po prostu boskie 😂
Mnie w sumie już to nie złości. Raczej bawi. Czasem dla poprawienia humoru powściekam takiego dzieciaka. Ale niestety raz mi z takim tekstem wyjechała, ze miała prawo mi wstawić ostrzeżenie. Bo w wiadomości nieźle jej pojechałam 😂
Ja chyba muszę sprzedać moją jednorożkę i kupić inną, bo widzę, że chyba też rogów mi nie da.  🤔
Kupiłam klacz czystej krwi - hanowerkę z PG 405.78 za objęcia, krew, jabłko i 5 tysięcy. Dobrze dałam czy słono przepłaciłam?
wow dużo dałaś :O
Wiem, ale najlepsze PG to 416 więc chyba było warto.  😉
Ma ktos na sprzedaż czarną orchidee? 🙂
to rzeczywiście pechowa kobyła. wabankowa mogę przerzucić.
ja mam , a co dasz?  😉
zaćjesz ja mam 🙂
wartusia dzięki jaki masz nick ?

edit: dziewczyna kupiła ode mnie jednorożkę achała z PG 351 za 2 kupony i chce teraz za 5 sprzedać ... jak sprzeda to będę zła ...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 kwietnia 2011 16:33
Potrzebuję kilku osób do przerzucenia przedmiotów 🙂
Notarialna ja mogę na lewych 🙂
Legion, Nasetta najchetniej equusy 🙂 5tys? 😉
wabankowa Deni, jesteśmy w przyjaźniach, mam różkę wysłać florcik?
nie martw się ciężko bedzie ją sprzedać za 5, ja mam rożki achały i cięźko je sprzedać za wiecej kuponów
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 kwietnia 2011 16:36
wabankowa, Ślij zaproszenie na merryblue i Ema_12 🙂

Prześlę po przedmiocie, a odsyłać proszę na Roulett 🙂
zaćjesz może być 5 🙂
Jestem pewna że Nasetta Ci sprzeda. ja mam limit.  😫
Bo co oni ten głupi limit wymyślili?!
wartusia i notarialna oki 🙂
zaćjesz może być 5 🙂


To wystaw konia na zaćjesz za 5000 🙂 I orchidee też na zaćjesz poprosze  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się