Howrse gra :)

O, no to super. Objęcia też już poleciały.  :kwiatek:
5nasinek kuponu juz mamm haah
jeśli ktoś ma objęcia i byłby się w stanie wymienić to ja bardzo potrzebuję 🙂
Dziękuję bardzo  :kwiatek:
muszę wyblupować teraz tego pana : http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=2359952 😉

ma ktoś uzdę szytą na miarę na sprzedaż? dam tyle co w sklepie chcą  :kwiatek:
haha długo się zastanawiałam nad jego kupnem 😉
Mógłby mi ktoś pożyczyć jedno nasionko kuponu? Oddam jak tylko zejdzie mi limit z lewego, a nie mam pojęcia, dlaczego jeszcze nie zszedł.. w końcu nowy tydzień.
słuchajcie, mam stary i wolny komp i nie jestem w stanie upolować nasion kuponu. może mi ktoś pomóc i upoluje za mnie? mi? :kwiatek: zapłacę za to, dam autoryzacje żeby potem niebyło problemu z przesyłaniem.
już łacznie 7mamm  😅
wee mam 4 i czekam na jeszcze jedno  🙂
wee mam 4 i czekam na jeszcze jedno  🙂

ja mam *
8 bo 3 na innym he he
mitery0322 , mam uzdę szyta na miare 🙂
z jadenego nasioka jest jeden kupon taak??
tak ale musisz posadzić je na 5 akrowej żyznej łące, kosztuje 132 tyś z hakiem lub kupujesz ją na rynku specjalnym za kupon
hmm 1 kupon w stosunku do 5zebranych w plonach to nie taak źle,pozatym mam 10 nasion he he  😅 😅 😅
Twoja propozycja wymiany została zaakceptowana. Do Twojego konta dodano: 1 x Zestaw Nyks    😅 😅 😅 😅
za co Nyx ?
poświęcona to może zapolujesz dla mnie? zapłace ci za to, bo jak juz napisałam z moim kompem nie mama szans :kwiatek:
Właśnie.. Jak wam się udało kupić te nasiona?
O których godzinach mniej więcej są na stanie?
kortina trzeba odświeżać prawie cały czas i jak w końcu pojawi się 5 na stanie to szybko kupić. matko, ile razy mnie już wyprzedzili ludzie! ale udało się kupić 10, tylko po kilka na różnych kontach.. xd
A mi ktoś zapoluje na kilka nasionek? Bo Legion chyba o mnie zapomniała...  🙁
Włącze autoryzację i dam prezentacik z czarnego rynku w postaci rogu obfitości 😅 Ktoś chętny pomóc? :kwiatek:
mam 1 ale poluje dalej  🏇
A mi ktoś zapoluje na kilka nasionek? Bo Legion chyba o mnie zapomniała...  🙁
Włącze autoryzację i dam prezentacik z czarnego rynku w postaci rogu obfitości 😅 Ktoś chętny pomóc? :kwiatek:


ja ! 🙂
zapolujcie też dla mnie proszę :kwiatek:, nie mam rogu ale zapłacę
Wygrywasz…

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

    * 100 Equus
    * 45 rzep
    * 2 jabłek
    * Złote Jabłko
    * 5 punktów za każdego wędrownego konia Czempion
kupię następujące rzeczy z CR :

Krew Meduzy
Laury Dafne
Złote Ostrogi
Lonża Boreasza
Złote Jabłko
Woda Młodości
Klepsydra Kronosa

jeśli ktoś ma na sprzedaż poproszę o kontakt na pw wraz z nazwą rzeczy z listy i sugerowaną ceną  :kwiatek:
Watrusia ja mogę Ci zapolować.
Złote Jabłko wymienię na RO 🙂
[font=Verdana]skupuję wszystkie laury dafne, złote ostrogi, lonże boreasza i powiewy eola 🙂 oferuję do 5 tys Eq za najcenniejsze 🙂 [/font]
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
25 kwietnia 2011 11:01
Ja mam ja mam🙂
mam koniki,laury, strzałe,chmurki,złote,czarną!!:P
Pisz PW to sie dogadamy^^
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się