Kącik Rekreanta (część XVII) 2024

flygirl, miłych lotów! Odpoczniesz sobie trochę na takim doświadczonym gagatku 😁 A potem wrócisz do pracy od zera z jakimś nowym. Fajnie, że masz opcje takiego różnorodnego rozwoju!
flygirl, - coś się kończy, coś się zaczyna 😉 Kurcze, zazdro okazji do jazdy na różnych zwierzakach i rozwoju. Wiem, że serduszko zawsze krwawi, ale obiektywnie to nie ma nic lepszego dla własnego jeździectwa niż zmieniać konie.
Dziś w ramach zabawy pojechaliśmy konkurs krzyzaczków z Grubciem. Co prawda ja nie skakałam od 5 lat 😂 ale jeszcze pamiętam jak to się robi. Kucyk rozskakany, tylko zawodniczka się rozchorowała, to skorzystałam, a co. Średnio było z widzeniem odległości i tempem, bo galop czworobokowy jak się okazuje nie bardzo działa na parkurze i zebraliśmy punkty za czas 😝 ale bawiłam się świetnie. No i można się było odstawić w różowe ciuszki 😎🦄

...ale rozprężalnia z kucykami to jest jakiś dramat 🤣
IMG-20240908-WA0006.jpg IMG-20240908-WA0006.jpg
IMG-20240908-WA0014.jpg IMG-20240908-WA0014.jpg
IMG-20240908-WA0009.jpg IMG-20240908-WA0009.jpg
IMG-20240908-WA0013.jpg IMG-20240908-WA0013.jpg
keirashara, Konkurs stylu i outfitu wygraliście z Grubciem zdecydowanie 😎
keirashara, on nie jest Grubciem! To jest mega fit Ślązaczek!
keirashara outfit miljon/10 😍 a rozprężania z kucami współczuje 🤣
Dzięki! W wyglądanie celowaliśmy, przejazdy były przy okazji 😎

kare_szczescie, - to fakt, fajnie zrzucił i bardzo się cieszę, bo on na koniec lata z reguły puchnie. Gorzej, że mi siodło teraz trochę nie leży 😂 ale ustaliliśmy z fizjo wrzucenie na miśka póki co.
Moon   #kulistyzajebisty
09 września 2024 19:57
keirashara, jak dla mnie 10/10 - zarówno jeśli chodzi o wyglądanie jak i dojechanie! 😜😁
Podziwiam za skakanie w ujezdzeniówce 🙈
W ogóle jak wszyscy rekreanci wybrali się na zawody to my też! Zadebiutowaliśmy w CC i poszło… średnio 😂 ja nie wiem dlaczego myślałam, że mój arabokonik po ponad roku wolnego od siodła, 6 miesiącach treningu, na drugich zawodach w życiu, a czwartym wyjeździe w ogóle, stwierdzi, że niczego się nie boi. Niespodzianka! Bał się w opór. No ale starał się bardzo wykonać to o co go prosiłam. I mimo, że wynik nie satysfakcjonuje to wyglądaliśmy pięknie, bawiłam się doskonale, a mój koń normalnie jadł przez cały wyjazd, co jest sukcesem samym w sobie.
IMG_1082.jpeg IMG_1082.jpeg
IMG_1085.jpeg IMG_1085.jpeg
IMG_1083.jpeg IMG_1083.jpeg
Omatkojakiladny �
Czy ja mogę jakiś update z czego to to takie ładne się urodziło?
faith, ładny jest skubaniec 😁 to genialna myśl hodowlana z Holandii. Połączyli linie ujezdzeniowe ( Donerhalki, Rubinsteiny) z dużym dolewem krwi arabskiej. Z charakteru mocno się ten arab przebija. Gorąca głowa, trochę płaski galop, wysoko osadzony ogon, lubi się chować ale przy tym stara się współpracować. Śmieszny koń. Bardzo lubię z nim pracę ale to taki konik do ambitniejszych rekreantów. Za słaby ruchowo dla profesjonalisty, za trudny do amatora. Nie zamieniłabym go na innego ale krzywą odmianę na głowie z chęcią bym przemalowała 😂
Gillian   four letter word
10 września 2024 10:55
Omg jaki ładny 😍
kare_szczescie omatko, dla mnie idealny mix, ja kocham arabskie głowy i charaktery 😍 no naprawdę jest cudowny 🦄
Moon, - nie mam wyjścia 😂 skokowe sprzedałam kilka lat temu. Poza tym jak mam siedzieć w czyimś średnio pasującym siodle, to wolę swoje, czuje się pewniej. Przy tej wysokości jest przyzwoicie, bo mój fotel akurat nie usadza na prostej nodze.
kare_szczescie, - przepięknie się prezentowaliście 😍 Super, że się starał mimo wszystko. Na kolejnych będzie lepiej, może już mniej strachów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się