Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
13 stycznia 2010 20:01
Klami - naska dostala maila z hooksa, ze na pewno ma byc. juz sie doczekac nie moge 😀iabeł:
Jessy, ja wlasnie chyba na nie zachorowalam.... A ile Cie ono wyniesie tak calosciowo (z przesylka itp.) ??
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
13 stycznia 2010 20:11
samo oglowie kolo 307zl, a przesylka zalezy od ilosci osob, naska mowila ze koszt wysylki do polski to cos kolo 165zl dzielone na wszystkich, a jest tyle osob chetnych, ze przesylka wyniesie pare zlotych 😉
Monny   bez odbioru .
13 stycznia 2010 20:59
Ah to ogłowie jest piękne..... może sama się skuszę  😜
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
13 stycznia 2010 22:35
czy ktos wie czy to oglowie jest dostepne czy trzeba by bylo na nie czekac? http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300315&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

Bylabym ewentualnie na nie zdecydowana, a byc moze nawet na 2. Jedno w wersji full drugie pony.
Asik  to ogłowie jest bez problemu dostępne!!
jeżeli chodzi o zamówionka to ostatnia chwila bo już zbieram pieniążki i potwierdzam zamówienie w hooksie.Kolejne domówienia jak co na koniec stycznia z druga grupą!!
A co do tego pechowe aczkolwiek przepięknego ogłowia to raczej na pewno maja być na koniec stycznia..przynajmniej czarne w rozmiarze full bo cob i brązowe dopiero połowa lub koniec lutego.. 😕 (zaś brązowe w rozm. full jest...ale czekam na potwierdzenie czy aby 100%)
Czyli czarny cob na koniec lutego by byl?? Ale wierzysz, ze tak bedzie bedzie czy sciemniaja ??
Bardzo mocno sie nad nim zastanawiam tylko, ze .... jesli sie zdecyduje to chcialabym je dostac i nie bawic sie miesiacami ze sklepem.
??
raczej wierze bo tak to nie potwierdzałaby mi takiego samego ogłowia tylko w innym kolorze na koniec stycznia i na koniec lutego...Ale oczywiście zawsze trzeba się liczyć z tym że może się nie udać!!tak to już niestety jest...Ale ja tą biedną Panią z Hooksa męczę do skutku więc powinno się udać!! 👿
Klami ja to słysze od sierpnia. Że zaraz to ogłowie w rozmiarz COb będzie... póki co mamy styczeń.. mają tylko "leciutką" obsuwe
o kurcze ....xxagaxx  ale masz do nich cierpliwośc!! 😉  nad tym ogłwiem jakies fatum chyba!!
No ale miejmy nadzieje!! 😉

aga, no ja wlasnie dlatego wciaz sie waham czy zamowic.... Czy to oglowie bedzie czy nie.
A wiecie może gdzie dokładnie ten sklep się znajduje w Szwecji? Sznurka? 🙂
obłędne są 😍 można się 'wpisać' n a drugą turę ? Bo nie zdąrze się zdecydować które chce tak szybko bo wszystkie są cacy  😜
he he.... nie??? jasne !!jak co to piszcie! do końca stycznia mamy czas!! 😉
A na to zamówienie to już ostatnia chwila bo jutro chce już wysłać potwierdzonko i pieniążki!! 😉 😉
Klami coś chyba 22 lub 26 lutego ma być czarny Cob. Jeśli w końcu dojdzie to ja wtedy będę organizować jeszcze jedną ture zamówień z hooksa. Ale ona wtedy wyjdzie pewnie na poczatku marca.

Więc jeśli ktoś z 3miasta coś by chciał to można poczekać. Koszty wysyłki (przy odpowiedniej ilości osób) powinny spać prawie do 0 😀

Ja już mam upatrzone kilka rzeczy więc nie mogę się doczekać.

Boję się tylko ze znowu zakończę realizację zamówienia pół roku później.


A tak na marginesie Niikitaa jest na forum?? bo się nie odzywa w sprawie ogłowia... Leży u mnie już od świąt w szafie 🤔wirek:
a jak ktoś nie jest z trójmiasta? Bo mi się nie śpieszy, marzec mógłby być, więcej kasy dozbieram :P
A wiecie może gdzie dokładnie ten sklep się znajduje w Szwecji? Sznurka? 🙂


na dole strony wypisane są miejscowości, jak klikniesz to się pokazuje mapka gdzie dokladnie jest sklep

BORÅS • HALMSTAD • HELSINGBORG • KALMAR • KARLSTAD • KUNGENS KURVA • KÅLLERED • LINKÖPING • MALMÖ • SUNDSVALL
TORP • UPPLANDS VÄSBY • UPPSALA • VALBO • VÄSTERÅS
Manta   Tyłkoklep leśny =)
15 stycznia 2010 10:27
a to pierwsze zamowienie kiedy dojdzie do PL?

Ja moge przelew Ci poslac jutro lub pojutrze, choc jak dobrze pojdzie to dzis, bo na moim koncie pustki i sie musze do taty usmiechnac =) a nie wiem czy sie bede z nim dzis widziec ;-) hihi
chyba jednak już wiem które (http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300315&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC). Można jeszcze do pierwszej tury ? I powiedzcie mi jak z rozmiarówką, mój olbrzym 2 ma na prawie ostatnie dziurki, brać coba czy pony ?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 stycznia 2010 12:36
chyba jednak już wiem które (http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300315&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC). Można jeszcze do pierwszej tury ? I powiedzcie mi jak z rozmiarówką, mój olbrzym 2 ma na prawie ostatnie dziurki, brać coba czy pony ?


Bierz to, jest cudne  😍  ,  ja też go zamówiłam 😁 .
LoveHorses wiem 😍 choćbym miała sprzedać męża musi być moje  😜  Jaki brałaś rozmiar ? Do kogo pw w sprawie zamówienia ? Do drugiej tury mogę już zwariować :P
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 stycznia 2010 13:29
he he.... nie??? jasne !!jak co to piszcie! do końca stycznia mamy czas!! 😉
A na to zamówienie to już ostatnia chwila bo jutro chce już wysłać potwierdzonko i pieniążki!! 😉 😉


pisz do naska82

ja dla mojej potwory zamówiłam czarny full , mam nadzieję, że się uda  🤣
equi.dream  bardzo dobry wybór!! 😉 to ogłwoie jest przepiekne!!ja własnie tez ten model biorę!!!Jeszce moge cie dopisać!!jak co!!dosłownie ostatnia chwila!!
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 stycznia 2010 14:16
no dobra kobietki , a jak my sie będziemy chwalić nowymi nabytkami jak wszystkie mamy ten sam model  :emot4:
W sumie fakt :P to założymy wątek "hooks na różnych maściach i głowach " 😀 mój ma taki sam łeb jak ten na zdjęciu stąd wybór modelu, ale i sam fason.... 😜 to uzależnia...
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 stycznia 2010 14:25
mamy szmatoholików to założymy ogłowioholików  😁
hooksoholików. A działy będą podzielone modelami i maścią z profilem głowy :P nie mogę się doczekać, chyba sama w tym będę chodzić. Albo dopne jakiś wielokrążek i dam małżonkowi, może się będzie lepiej prowadzil
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 stycznia 2010 15:56
Albo dopne jakiś wielokrążek i dam małżonkowi, może się będzie lepiej prowadzil


hihihi o tym nie pomyślałam , a to całkiem dobry pomysł  🏇
ja chyba się już na dobre stałam hooksoholikiem, a  wdepnęłam tylko na chwilkę do tego tematu . Niedobrze się dzieje  🤬
zastanawiam się z iloma ogłowiami skończe docelowo, aktualnie mam 4 i chęć wymienienia wszyskich na hooksa  🤬 ale one są...ah! nie kupić to jak nie podnieść ogłowia leżącego na ulicy :P:P
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 stycznia 2010 16:52
niestety ja ograniczyłam się do jednego, o którym i tak mąż nie wie  😁 , jestem na etapie wymiany siodła i jeszcze nie wiem ile mnie to będzie kosztować więc muszę się ograniczyć do minimum. Jestem jednak pod wrażeniem sprzętu (czyt.ogłowia) z Hooksa. Mam nadzieję, że w realu są tak piękne jak na tych fotach, że skóra mięciutka i wykonanie pierwsza klasa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się