Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
01 lutego 2012 23:02
dokładnie tak jak mówi olek (notabene miło Cię tu widzieć Mała!), były zdjęcia, mogę zrobić jakieś aktualniejsze ; ) jak sobie życzysz.  😅
noen   A story of a fighter of our human race
02 lutego 2012 06:58
olek, Bee., juz mam :kwiatek: Na prawde sliczny jest!
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
02 lutego 2012 10:56
dziękuję.  😡 to był mój pierwszy. ale jeżeli chciałabyś w tym miejscu, co rozrysowałaś, to ja zrobiłabym tak jak mówią dziewczyny: albo wyżej, tak jak mam ja, albo pod obojczykiem. szczególnie, że ładną figurę masz, więc i kości obojczykowe piękne, to ładnie będzie to wyglądać. 🙂
ja jeszcze mam do Was pytanie🙂 co sadzicie o czymś takim jak na zdjeciu w roli tatuazu?? oczywiscie bez tego napisu🙂

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 lutego 2012 13:06
Mi się bardzo podoba, zwłaszcza brak narządów takich jak oczy, usta, nos🙂 jakbym miała taki tatuaż to miałby niemałe przesłanie z chęcie bym Ci go nawet podkradła 😁
Averis   Czarny charakter
02 lutego 2012 13:12
Dla mnie trochę takie gimnazjalne klimaty, ale co kto lubi.
Wg. mnie też średniawka, oklepane to to jak czarno-białe motylki, słoneczka, tribalki i znaczki chińskie, czyli to, co można było znaleźć na naklejanych tatuażach z Bravo 10 lat temu. Chyba nawet pamiętam podobny 😀

ale co kto lubi.

dokładnie 😉
podobny może tak :P na pewno nie identyczny gdyż to zupełny wymysł mojej siostry w prezencie dla mnie:P 😉 ale własnie o wasze opinie mi chodzi🙂 :kwiatek: czekam tez moze ktoś inny się wypowie😉 myslalam tez o jakims napisie pod spodem ale nie mam pomysłu....
a jak z bólem podczas tatuowania w tym miejscu? http://2.bp.blogspot.com/_UR86zbkDfUI/TO6tjeRzn8I/AAAAAAAAAHc/AYKO0LEEgr8/s1600/Kopia+Kopia+Obraz+075.jpg
Averis   Czarny charakter
02 lutego 2012 14:31
kassik, rysunek uroczy, ale pomyśl- jak będziesz miała 50 lat, to czy ta wróżka nadal będzie taka fajna? Jeśli czujesz, że to motyw Twojego życia, to go zrób. Jeśli nasze 'ale' jest w stanie zasiać w Tobie ziarno niepewności, to decyzję bym przemyślała 🙂
rozmawialam ostatnio z kolesiem, ktory mnie tatuowal o tym, ktore miejsca sa najbardziej bolesne i generalnie wszystko jak zwykle zalezy od osoby 😉 jednych bardziej boli na kosciach, innych w zgieciach konczyn itd  😉

to tak ogolnie tylko, bo nie mam tatuazu w tym miejscu ( jeszcze, bo planuje  😉 )


a co do rysunku wyzej, to mi tez tak srednio sie podoba. tzn wierze, ze daloby sie zrobic fajny wzor z niego, ale tez uwazam go za oklepany. jednak jesli dla Ciebie ma jakies specjalne znaczenie, to rob  😉 jesli TOBIE sie podoba i TY czujesz, ze to jest to
a znieczulenie? bo kiedyś czytałam jeśli mnie pamięć nie myli ale ciekawe jak to wygląda w praktyce
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
02 lutego 2012 15:28
można zażyczyć sobie znieczulenia, ale nie każde studio je oferuje, więc trzeba zadzwonić. chociaż dla mnie to połowa funu, właśnie ten lekki ból, nie wyobrażam sobie tatuowania bez niego. a mam na wewnętrznej stronie stopy, więc wiem co to ból przy tatuowaniu  😁 co do miejsca - mam napis tam, gdzie ten ze zdjęcia się zaczyna, czyli teoretycznie na wysokości żeber. mnie nie bolało w ogóle, ale nie jestem też super szczupła - więc trochę tłuszczyk mógł mnie chronić  😁
poprawiłabym pośladki  🤣
olek a ty kiedy się pochwalisz swoim? zrobiłaś już?  👀
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
02 lutego 2012 16:49
Nav, planujesz robić tatuaż w Krakowie? zdradzisz u kogo? 😉
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
02 lutego 2012 17:04
Solina, ja z Krakowa nie jestem, ale moja przyjaciółka tam studiuje i bez mrugnięcia okiem - Kult. zrobili jej pięknego wilka. na całe plecy. jest niesamowity, pod każdym względem.
Frania, ja to wybieram się już jakiś rok  😁
Miałam teraz, 2 tygodnie temu robić - nawet termin miałam już ustalony, ale jak zwykle wyskoczyła mi akurat w ten dzień sprawa nadrzędna i byłam zmuszona zrezygnować  😵
Muszę przedzwonić umówić się na nowy termin. Ale jak zrobię na pewno pokażę, już kiedyś obiecałam  😉
Averis na 50 letnim ciele raczej żaden tatuaż dobrze raczej wygladal nie będzie 😉 jak narazie jestem w trakcie planowania, więc kazda opinia sie dla mnie liczy🙂  :kwiatek:
Ja na razie wiem tylko, że tatuaż będzie, pomysłów na razie brak 🙁
Ryzykuje tym, że mój tata zedrze mi skórę jak go zobaczy ale co mi tam  🥂
Bee, a mozesz pokazac zdjecie? ciekawa jestem wilka  🙂

Solina - robilam w Krakowie. moj pierwszy ( gdzies tu sie juz pojawial ) na Florianskiej w Royal Tattoo, ale tam bym juz nie poszla. drugi ( zdjecia na poprzedniej stronie czy 2 strony wczesniej ) robilam w Rock'N'Ink na Grodzkiej  🙂

ale w Kulcie tez tatuowali sie znajomi i bardzo zadowoleni  🙂
Nav, czemu Floriańska niet? Kwestia higieny czy umiejętności? Napisu chyba nie spartolą?
honey, no moj kuzyn i jego dziewczyna robili tam napisy i sa zadowoleni, ale ja kuzyn robil tam tez inny tatuaz i niezbyt mi sie podoba - reasumujac z bardziej skomplikowanym wzorem bym tam nie poszla ( z mojego pierwszego, ktory robilam tam, jestem zadowolona, ale to prosty wzor. na reke wybralam jednak rock'n'ink  🙂 )
Może dlatego ceny mają niewygórowane 😉 Jak ceny na Grodzkiej? Chyba wszędzie przyjemniejsze niż w Kulcie...
w rock'n'ink to zalezy u kogo. u Mariusza drogo. u Arka calkiem spoko. ja za moj, ten na rece, placilam 450zl  🙂 u Mariusza bym dala za niego ok 1000zl 😉
Dzięki za info, za kolorowy zabiorę się za parę lat, na razie robię mały napis, dość fantazyjną czcionką, ale myślę, że największym wyzwaniem będzie zrobienie go równo, zatem nie będę szukać tatuatora z najwyższej półki 😉
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
02 lutego 2012 21:17
Bee, a mozesz pokazac zdjecie? ciekawa jestem wilka  🙂



w tym momencie niestety nie, muszę oczywiście jej zapytać. ale chciała, żebym zrobiła jej kilka zdjęć, więc jeśli dojdzie to do skutku, to na pewno pokażę. jest piękny. kolorystycznie i pod każdym innym względem. widziałam sporo tatuaży (część niestety schrzanioną) i na prawdę to jest kawał dobrej roboty warty swojej ceny (która notabene, jak na Kult i tak nie była wysoka).
Bee. a kto w Kulcie dziarał Twoja koleżanke?? Wiesz może?? Ja tydzien temu przekłuwałam ta jezyk, w kwietniu zamierzam się dzirać.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 lutego 2012 22:02
ja mogę polecić 9th Circle na pl. Szczepańskim i Akademię Tatuażu Artystycznego Paredo na ul. Siennej. W tym drugim byłam robić tatuaż na stopie u bardzo fajnego pana, z polecenia kolegi, który robił u niego tatuaż na żebrach.
kujka   new better life mode: on
03 lutego 2012 10:15
kassik, IMO tak jak mowi MissTake, kiczowate niestety... rownie oryginalny bylby delfinek albo gwiazdeczka...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się