Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 marca 2015 12:05
widzę, że pogoda wszystkim dopisała, konie poszły w ruch







było cudownie, ciepłe słoneczko , koń energiczny tylko moja kondycja mogłaby byc lepsza  😡
Livia   ...z innego świata
09 marca 2015 13:45
palemka, bardzo fajne zdjęcia! Rozumiem sytuację, mam nadzieję że uda ci się wszystko sobie poukładać 🙂

Cobrinha, dziękuję 🙂 Ale paniera u młodego 😁 Kluskowi super w tym Jasperze!

Euforia, w taką pogodę aż chce się jeździć, u mnie dzisiaj identycznie 🙂
Widać, że wiosna nadeszła bo wątek tętni życiem wyjątkowo.  😀
My z rudą po całym tygodniu na placu, weekend też spędziłyśmy terenowo.



rosek0, derby 40km wow 👍
Livia jak zwykle przepięknie
palemka piękne fotki i pozostaje Ci życzyć oby udało się koniowatego postawić gdzieś bliżej
Cobrinha  😀
Euforia80 cudnie
brzezinka fajne uszka
Terenowo z weekendu 🙂










tuch no my przy tych kózkach to byśmy już pewnie fruwały 😁
To wrzuce jeszcze ostatnie nasze z zimy  💃
Sylwester 🙂


i po....

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 marca 2015 14:30
tuch gdzie ty taki mrozik znalazłaś, musiałaś wcześnie rano jeździć. Na ostatnim wschód czy zachód słońca  🤣
budyń na prawdziwym zimnioku nie jeździłam ale na każdym pogrubianym jeździło mi się wyśmienicie, taki terenowy fotel/czołg dwa w jednym bo wygodny, stabilny i przeważnie odważny no bo przecież "duży jestem"
palemka konia zdecydowanie przenieś bliżej, ja po urodzeniu i odchowaniu córki tez miałam problem wyrwać się z domu, ale konia mam 4 km od siebie wiec to dużo łatwiej. Teraz jeżdżę w niedziele , a mąż zostaje z córą w domu i nadrabia zaległości z całego tygodnia. W tym czasie ja korzystam z uroków życia. Mam nadzieje, że teraz kiedy dzień dłuższy uda mi sie córkę na tygodniu gdzieś upchnąć i po pracy pojechac do konia.
brzezinka ale piękne błękitne niebo
palemka bryyy , ale ekipa fajna
Cobrinha młody w panierce  😁 😁


palemka ALe zima brr...ja już jestem myślami w innym krajobrazie...

euforia_80 W piątek rano o godz 9 był na Mazowszu lekki przymrozek 😉
Euforia_80 tak naprawdę to się chyba boje zrobić rewolucję w życiu kobyły 😁 Bo ona od źrebaka w tamtym stadzie, źle jej nie jest, na pastwiskach od wiosny do późnej jesieni 24h/dobę, a ona taka wrażliwa na wszystkie zmiany 🤔 Wiem że moje myślenie jest głupie 🤦
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 marca 2015 14:53
palemka myśle , że kobyła szybciej się zaadaptuje w nowym miejscu niż myślisz tylko musisz poszukać odpowiednie miejsce, a może u jakiegoś zaufanego gospodarza na wsi tak, żebyś mogła nawet kilka razy w tygodniu pojechać nawet zabierając dziecko ze sobą po to żeby pobyć chwilę z koniem, a i dziecko będzie miało rozrywkę.
Euforia_80  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Euforia_80, młody uwielbia się tarzać w terenie... czy na trawie czy też jak widać w błocie... wszystko jedno hihi
Cobrinha, dziękuję 🙂 Ale paniera u młodego 😁 Kluskowi super w tym Jasperze!
Dziękuję również 😉 Też uwielbiam ten pad na moich ogonach 😉 Dziwne że tak mało popularny kolor  😁
brzezinka ale fajne uszunyyyy! Rude love.  😍
Cobrinha, ale się uśmiałam z ich niewinnych min 😀 Jakby coś przeskrobali, stoją jak takie trusie 😀 A młody szczególnie - "czy coś się stało mamuniu?" 😀
Fajnie, że możesz bezpiecznie jeździć w teren z drugim koniem puszczonym luzem 🙂

W ogóle, widać, że robi się ciepło, dodajecie tutaj znowu tyyyle pięknych terenowych fot - lubię oglądać, sama tak strasznie rzadko wyjeżdżam w teren, a jak popatrzę sobie, to aż chce się znowu pojechać 😉
Miłego terenowania wszystkim!
harja, mały z natury ma minę "przepraszam że żyję" hih w dodatku to straszny pieszczoch.
Klusek też brudny ale od biegania :P niestety nadal u nas błoto, a tu w środę opady zapowiadają  🤬
Z racji że znowu wyjeżdżam na dłużej, to mój ostatni terenowy tydzień - potem będę tylko Wam wszystkim kibicować 😉
Idzie wiosna na całego  😀 Piękne zdjęcia.
Kilometry ładne robicie.  Te koniska luzem- super,pozazdrościć takich możliwości.
palemka bardzo podoba mi się Wasze rodzinne zdjęcie  😉
Livia   ...z innego świata
09 marca 2015 17:59
quintana, dziękuję 🙂

tuch, jakie kózki 😍

palemka, brr te zimowe zdjęcia 🙂 Ja już jestem myślami przy wiośnie 🙂

Cobrinha, dokąd jedziesz? Koniuchy będą miały długie wolne? 🙂

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 marca 2015 18:09
żabeczka, dziękuję bardzo 🙂 Świetne twoje zdjęcia i super, że po takiej przerwie się wybrałaś 🙂 Fajny pomysł z tym aparatem na wysięgniku 🙂 Jedziecie z tym kijkiem normalnie? Czy wyciągacie tylko na zdjęcia?



Dzisiaj boleśnie odczuwam ten wypad,m ale nie dam sie. 😉

-> Monopad.Na allegro kosztuje grosze. Normanlny  rozmiar to 10 cm. Po wyciągnięciu daje  ok. 1 m.
Bardzo fajna sprawa kiedy śmiga się samemu lub tylko we dwoje.
tuch brrrrrr, ale szacunek za motywację
tuch - świetne niebo na tym ostatnim!
Livia - Ty masz jakiś dar przyciągania fotografów w terenie! :]
zabeczka17 - fajna sprawa z tym monopodem, nie wpadłabym na takie robienie terenowych zdjęć 🙂

Ja myślałam, że może coś się uda cyknąć w sobotę jak będę miała towarzystwo w terenie, ale koniaczowi na którym jechał luby było jednak ciut za wesoło żeby jeszcze zdjęcia robić...
Dziś nam wreszcie wyszło piękne słoneczko, a ja zamiast spędzić na uczelni 9h, byłam tam może ze 30 min z racji poodwoływanych lub poskracanych na ostatnią chwilę zajęć, więc była okazja pobawienia się z kopytnymi przy cudnej wiosennej wręcz pogodzie (14 stopni i słoneczko 🙂 ).

Poniżej moja huculska podopieczna na spacerku w ręku - trzeba wykorzystywać różne obiekty po drodze, zwłaszcza, że przez tą działkę i tak musimy przejść żeby dostać się gdziekolwiek dalej 🙂

zeave też bym wykorzystała wolny czas na koniowate  😀 w sumie mam o tyle lepiej, że mam je na co dzień, więc nawet jak nie wsiadam to i tak spędzam parę godzin dziennie z koniowatymi  🤣 bryczesy stały się moim strojem codziennym  😁 jeansy zakładam od święta  😁, konik uroczy i pomysł wykorzystania palety jest boski  😀
Livia, do Anglii - prawdopodobnie do końca września jeśli nic się nie zmieni i nie będą mną tyrać do upadłego 😉
Do tego czasu konie idą na łąki jak co roku od początku sezonu pastwiskowego 24/7 ;P
Livia   ...z innego świata
10 marca 2015 09:49
żabeczka, o, dzięki, zorientuję się 🙂

Zeave, ciepło się robi, to i ludzie zaczynają na spacery wychodzić 😀 Super, że mogłaś spędzić dzień z końmi, zamiast na wykładach. Do zdjęć na pewno jeszcze będziesz miała okazję 🙂

Cobrinha, ale fajnie! Lubię angielski klimat. Chociaż swojego konia na tak długo nie mogłabym zostawić 🙂
Chociaż swojego konia na tak długo nie mogłabym zostawić 🙂
Ja niestety nie mam wyjścia. Wolałabym na zimę wyjeżdżać ale wtedy sezon sportowy jest w zaniku i zostaje mi tylko letni okres. Najlepszy do jazdy.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
10 marca 2015 10:38
Cobrinha wyjeżdżasz do pracy przy koniach czy zupełnie w innej branży?
Euforia_80, niestety przy koniach 😉 ...jak co roku.
Teren zaliczony. Dziś chyba ze względu na pogodę, całe stada saren się wysypały ;P
Oba ogony przegonione, mały jak widać entuzjastycznie podchodzi do każdej wyprawy i w miejscu ustać nie może hihi
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 marca 2015 11:51
zabeczka17 - fajna sprawa z tym monopodem, nie wpadłabym na takie robienie terenowych zdjęć 🙂



ja juz dawno mialam kupic to ustrojstwo tylko zatrzymala mnie kontuzja kolana.  Za to w tym roku uzbieralam dodatkowo na malutka kompaktowke ze sabilizacja i mozna ,, zatrzymywac ,, chwile ma dluzej 😉  wszystko miesci sie w kieszeni 😉
Livia   ...z innego świata
11 marca 2015 13:47
Cobrinha, to powodzenia na obczyźnie 🙂

U nas dziś tak leje, że odpuściłam, chwilę coś porobiliśmy z ziemi  i tyle...
Livia, nie, dziękuję 😉
U mnie pogoda dziś też do bani, a że wyjazd już tuż tuż to odpuściłam sobie co by mieć czas pozałatwiać inne rzeczy 😉
palemka- przenoś konia koniecznie. Ja mam córkę 9 lat i gdyby nie to, że mieszkam od konia 5 km, to nie wiem czy w weekend bym chociaż zajrzała.

A i u mnie nie najweselsza pogoda. Wychodziłam z domu to padało, ale jak wsiadłam na konia przestało. Tyle, że wiało okrutnie. Chyba dzięki temu mój koń miał wreszcie powera i było super!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się