Młode Konie

[quote author=galopada_ link=topic=1199.msg1030272#msg1030272 date=1307122161]
nasz kary też śledziowaty 🙂 nie to co Justek w tamtym roku  😉
[/quote]

Dawaj fotki, bo nie dotrwam do Białki. Ciężko mi uwierzyć, że Wasz śledziowaty. Żabieńskie konie zawsze wyglądają ekstra przecież 😉

break
No to się zobaczymy mam nadzieję 😉
galopada_   małoPolskie ;)
03 czerwca 2011 18:32
no wiesz pisze sledziowaty w prownaniu do zeszlorocznego wygladu Rudego bo wyglądał jak paker. i ta szyyyyja  😜 powiedzmy ze jest jeszcze mało ogierowaty  😉
armara i ja mam taką nadzieję 😉 tylko ja typ wstydliwy  😡
armara i ja mam taką nadzieję 😉 tylko ja typ wstydliwy  😡

Ja trochę też, ale  ztego co wiem to szykuje się megareprezentacja forumowa (także z młp 😉). Mnie już roznosi  😡

galopada
To tak jak nasz, śmiałam się nawet z Emetytki, że ją wezmę na ZT ogierów  😂
armara Junior jest przeboski!!!! Widać ciasteczkowatość jest u nich rodzinna  😁
armara Junior jest C U D O W N Y ! Taka laleczka z niego 🙂
armara jak rozpoznam to podejdę, ale ja osiągnęłam dość wysoki poziom 'ciućmostwa', więc mogę się nie ogarnąć  😁. No nic, jakoś charakterystycznie się ubiorę i się dogadamy bliżej czempionatu 😉
galopada_   małoPolskie ;)
04 czerwca 2011 05:52
break ja sie przełamałam już ale jeszcze 2-3 lata temu tez cierpiałam na tą przypadłość  😁
krysiex213
No ba  😎
Grunt to rodzina.

grzesiek1993
Dziękuję  :kwiatek: Chyba nawet trochę zbyt laleczkowaty jak na chłopa, no ale cóż pozostaje ubrać różowe szmaty  😂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
04 czerwca 2011 10:59
armara jak dla mnie to mogłabyś cały czas wstawiać zdjęcia swoich koni  😜  Młody jest przepiękny ! ! !  😜  😜
Averis   Czarny charakter
04 czerwca 2011 11:14
Ja przedwczoraj już normalnie stepowałam i kłusowałam na lonży (bez wcześniejszego lonżowania :tanczacalinka🙂, a wczoraj wsiadłam sama na stępa po lonży. Polecam wszystkim ćwiczenie chodzenia w zaprzęgu 'na sucho' ( dwie lonże + pas do lonżowania a to wszystko podpięte jak pseudo szory), jak się wsiada, to koń nie jest tak bardzo skołowany brakiem człowieka na ziemi. Dodatkowo nie ma nic przeciwko lekkiemu pukaniu batem ujeżdżeniowym w zad-to dla niego jest sygnał do startu. Jest w trakcie kojarzenia, że to dociskanie łydki nie jest ot, tak sobie. Gdy ono nie zadziała, to dopiero wtedy daje mu lekki sygnał batem.Jestem bardzo dumna. Karson nawet nie drgnął przy wsiadaniu i nic a nic nie kombinował. To był uroczy spacerek po placu 💘 I chciałam dodać, ze kocham moją kamizelkę segmentowa, jest leciutka i wygodna.
Lov   all my life is changin' every day.
04 czerwca 2011 12:30
Averis, widzę, że my na podpobnym etapie 😀

na na na 😅

Oto mój 3letni, szalony koń, bodajże czwarty raz bez lonży. Co prawda na razie nogi wlecze, ale pracujemy nad reakcją na łydkę i jako-takim kierownictwem 😁 po raz pierwszy z drugim koniem, po raz pierwszy z bacikiem- zlew na maksa 😍
galopada_   małoPolskie ;)
04 czerwca 2011 13:02
Ogłaszam że żegnam się z Siwym i tym samym gratuluje forumowej Brzozie nowego nabytku!  😅
Moi drodzy, mamy już 2 latka!!!! Jak ten czas szybko płynie  😜
Pierwsze spacerki w ręku.

Pragnę wam przedstawić kogoś, kogo poznałam przez przypadek i można rzecz, przez ingerencje mojego ojca. Klacz stała u handlarza, tuczona. Nie wiem ile jej zostało, nie pytałam, kiedy miała wyjechać. Wiem tylko tyle, że ojciec poszedł, zagadał chłopa i przyszłam po 2 dniach ja. Zobaczyłam klacz, która nie widziała wybiegu z 2 tygodnie, biegała jak szalona, rżała jak szalona i miała mnie w d... Nie dziwię się jej.  😉 Od słowa do słowa, zaklepana. Czekała na mnie, no i jest.

tutaj z niby prezentacji u chłopa, jeszcze w wersji "a może będę spokojna"

a tutaj już u mnie

Zero bicia, zero krzyków, zero: "ja ci k... pokaże". Jej psychika to teraz mój cel życiowy. Trzeba ją "naprawić".  😉 Ma 2 lata i 3 miesiące. Koń mały, ale dla ciekawskich ma same wlkp, trakeny i oo w paszporcie. No i jako rodzynki, dwa NN.  😁 Oto Avia, niegdyś Alicja. No cóż, musiałam zmienić jej imię.  👀
Lov   all my life is changin' every day.
04 czerwca 2011 21:48
Być., całkiem sympatyczna kobyłka 😉 fajnie, że udało się uratować. taka właśnie trochę arabkowata 😀
salto piccolo, piękny kasztan... a ta maść - obłęd  😍
Bronze   "Born to chase and flee.."
05 czerwca 2011 09:10
Salto piccolo, fantastyczna czekoladka  😉.
armara - dzięki 🙂 będzie, będzie, ale nie mam w sumie żadnych takich ładnych...
ale Junior zmężniał! Piękny bydlaczek 😀
Być., całkiem sympatyczna kobyłka 😉 fajnie, że udało się uratować. taka właśnie trochę arabkowata 😀

Tylko z wyglądu sympatyczna.  😉 Jak napisałam, jej psychikę trzeba naprawić i dlatego, nie wypowiem się o niej w superlatywach.  😉
Młody z wczoraj/dzisiaj :



Pacia, nie wiem czy sobie zdajesz sprawe, ale wypadałoby żeby koń na jeździe miał coś na nogach, szczegolnie jeśli chcesz jeździć drągi/skakać
horka   black horse <3
05 czerwca 2011 16:23
Pacia fajnie młody wygląda, tylko troszkę mięśni by mu się przydało  😉
Pacia, całkiem fajnie się zaokrąglił, ale zad to ma normalnie jak przecinek, może gdyby przypakował to by chociaż trochę zaokrąglił tył.
galeria tylko dzisiaj bez ochraniaczy bo jak je wzięłam do ręki to się rozleciały i muszę nowe kupić .

Ten zad jest naprawdę straszny  🙄 Tak nie proporcjonalny do reszty konia
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 czerwca 2011 16:42
Pacia przydaloby sie tez troche pazury przypilowac.... ale to moje skromne zdanie.
Miał dopiero co , ale błoto osiadło na kopytach i tak to niestety wygląda ... A i tak będzie musiał mieć piłowane przed wyjazdem na " wakacje " na pastwiska  🙂

Matko Katharina dziięki wielkie!  😡
grast
Dziękuję, ale mam nadzieję, że  przybędzie go jeszcze trochę. To wciąż taki dzieciulek.

salto piccolo
Świetna maść. Bardzo wyrósł chyba  👀
Pacia to może lepiej kupić jakieś dobre jakościowo ochraniacze raz a dobrze, zamiast kupować jednorazówki za 70 zł/komplet? osobiście polecam ci veredusy. lepszych nie miałam. z tańszych nortony pro i lamicelle też dzielnie dają rade.
Zastanawiałam się nad tymi : Ochraniacze Air System
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się