Młode Konie

Mała mi czy on żywi się tylko trawą ?
slojma   I was born with a silver spoon!
31 lipca 2011 08:36
karolinag4- dziękuję :kwiatek: masz PW
Jak nas tu dawno nie było! Ogólnie mam takie zaległości przez pracę, ze szok.. Więc przypominamy się, pozdrawiamy i uciekamy 🙂 Ogólnie Młody większość wakacji leni się na łące, pani nie ma czasu niestety. Ale uczulenie mu schodzi i jestem szczęśliwa 🙂


Matko jak ten czas leci  😲 dopiero dzisiaj w stajni się kapnęłam że wczoraj minął rok odkąd Armagedon jest z nami  😅 jejkus jak ten  dzieciak mi się zmienił!!!
grast
On jest obłędny ! a strasznie chłopiece spojrzenie, uroczy dzieciak  😜 Mam nadzieje, że Twoja praca pozwoli Ci częściej go tutaj pokazywać 🙂
Grast, ale piękny!!  😜

A ja muszę powiedzieć, że mi młoda trafiła się z niesamowitym charakterem. Półtora tyg temu przywiozłam dzikusa, a obecnie jest tak, że bez problemu idzie w ręku na padok i do stajni, daje się czyścić, podnosi nogi, dała obciąć grzywę (miała wygryzioną przez współtowarzyszy), i sama się zaczęła przytulać, obcierać itp 🙂 Jest przesłodka!!  😍

Z Grimmą 🙂


i sama 😉
Młoda ćwiczy mięśnie zadu 🤣

Katharina   "Be patient and trust in the process"
03 sierpnia 2011 16:46
My się dzisiaj coś tam pobawiliśmy z Młodym  🙂

Katharina mamy prawie identyczne konie. Dyskretnie zerkam na jego brzuch i powiem, że więcej niż prawie.  😁
Katharina   "Be patient and trust in the process"
03 sierpnia 2011 18:20
Być. pocieszyłaś mnie z tym brzuchem  😁 ale racja rzeczywiście brzuch mu urósł  😵  😉 Wstaw jakieś zdjęcia swojego  🙂 Ciekawa jestem jak wygląda  😉
Być. pocieszyłaś mnie z tym brzuchem  😁 ale racja rzeczywiście brzuch mu urósł  😵  😉 Wstaw jakieś zdjęcia swojego  🙂 Ciekawa jestem jak wygląda  😉

Nie, żebym wypominała brzusio...  😁 Po prostu jest to jeden z punktów, które przybliżają nasze konie.  😁 Obiecuję, że zrobię. Dzisiaj bądź jutro i wstawię.  😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
03 sierpnia 2011 18:49
Być. ok to czekam zatem  🙂
My z wczoraj🙂

Obiecałam zdjęcia i parę mam... Nie są atrakcyjne, ale jeszcze na pewno porobię i inne.

Tutaj Młoda je, ale i tak jest ciekawa, co trzymam w dłoni.


Zad wyżej, bo stanęła tylnymi na "górce".


Obiecuję lepsze i bardziej całościowe, ale to na szybko, no i telefonem...
Katharina   "Be patient and trust in the process"
04 sierpnia 2011 17:19
Być. rzeczywiście podobna 😀 Btw ona będzie siwa?  🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
04 sierpnia 2011 17:46
Thymos, super ostatnie zdjęcie. Koń się przewrócił, pańcia spuściła głowę, bo już nic z niego nie będzie...

A na serio - niesamowicie urodziwa jest ta Twoja klacz!
Być., a masz jeszcze jakieś w całości? Uwielbiam siwe, od kiedy zauważyłam na boku Luny parę siwych włosków zachorowałam, że zamieni się w konia Gandalfa 😍
maleństwo, dziękujemy :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 sierpnia 2011 18:16
Thymos na ostatniej fotce aż chce sie krzyknąć: Fajrant !
ha, jak to teraz fajrant po 20 minutach, to już się boję co będzie za rok! 😁
dzisiejsze podskoki przed niedzielnymi zawodami  🏇





i jeszcze jedna ruda, tym razem Turbo Kuc. Jezdzilam na niej 2 razy w zyciu, dzisiaj skakałam a w niedziele jade towarzyski 80 cm  😁 nie ma to jak spontan  😁



Mazia   wolność przede wszystkim
05 sierpnia 2011 12:07
Zazdroszczę tym, którzy maja czas i warunki żeby jeździć i trenować. Moje dziewczynki szcześliwie od miesiaca bez roboty. Całe dnie tylko jedzą, łażą i kombinują co by spsocić  😉



Być. rzeczywiście podobna 😀 Btw ona będzie siwa?  🙂


Tak, będzie siwa... Ubolewam nad tym, bo mogłaby taka zostać, ale cóż... Pańca strawi coraz więcej białych plamek...  😁

Być., a masz jeszcze jakieś w całości? Uwielbiam siwe, od kiedy zauważyłam na boku Luny parę siwych włosków zachorowałam, że zamieni się w konia Gandalfa 😍
maleństwo, dziękujemy :kwiatek:

Porobię i wstawię. Mam zamiar zrobić w całości, bo chcę, żeby forumowicze jeszcze ocenili jej budowę... Z czystej ciekawości. Także, cierpliwości. 🙂

Zdjęcia są, marne, ale są... Brat nie współpracował, koń też nie... Ja tym bardziej wyglądam na zombie...  😁 Konik, podwórko, skup butów, trochę korytarza... Aj.  😁




I mimochodem podrzucę:
Tata Młodej: http://www.bazakoni.pl/horse_1882.html
Tata matki Młodej: http://www.bazakoni.pl/horse_4746.html
I Tata taty, matki Młodej  😁 : http://www.bazakoni.pl/horse_2228.html

Dla mnie te konie są zupełnie obce, więc jakby ktoś coś wiedział to niech skrobnie.  😉
a ja jestem zadowolona z dzisiejszych zawodow. Oba rudziszony b.fajnie. Na dodatek w ten weekend nasz smok załapał dwa oczka i zakwalifikowal sie do mpmk  🏇



galopada_ a ten "smok" ile ma w kłębie? Dzisiaj mierzyłam Młodą i stwierdzam, że ma (plus - minus około 3 cm) 160 cm.

I co więcej, dziś jej stuknęły 2 lata i 5 miesięcy. Podejrzewam, że wybije mi jeszcze wyżej. Może jakieś spekulacje ile? Jestem ciekawa, bo w tym momencie chciałabym (o dziwo), by przestała iść w górę.
smok Jafar miał w maju 176 wiec teraz juz pewnie 177 lub 8  😁

zdjęcie ukradne od armary  :kwiatek:

[quote author=galopada_ link=topic=1199.msg1095357#msg1095357 date=1312740055]
smok Jafar miał w maju 176 wiec teraz juz pewnie 177 lub 8  😁[/quote]
Kurczę, a ja kręcę nosem na wzrost Młodej. 😁
jak na coś takiego się wdrapać !?
z doświadczenia wiem że tylko i wyłącznie ze schodkow  😉
galopada_ - rudziszon super, super! 🙂
Thymos - jaka cu-do-wna! I ta odmianka na pysku... 🙂

Mój troszkę urósł i zmężniał 😀
Katharina   "Be patient and trust in the process"
08 sierpnia 2011 17:15
Muszę się pochwalić, że Młody po 3 lonżach zaczął na głos przechodzić z kłusa do stępa i na odwrót !  🏇  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się