Prestige

17334131008L1

Co znaczy L1?  :kwiatek:


O ile dobrze pamiętam numer partii skóry.
A skóra jest z października 2008 roku.

P. S. Dramka, czemu zrezygnowałaś jednak z Parisa na rzecz Arezzo?
Bo Paris kosztuje ponad 2 razy tyle  😁 W paris lepiej mi się jeździło chociaż miało mniejsze poduchy.

2008? To całkiem młode siodło  😀

BaŚ  :kwiatek:

L może oznacza skóra cielęca?
L może oznacza skóra cielęca?


Tego to ja już nie wiem  🤔
A może to coś z tybinką?Są normalnej długości?
Przedłużane tybinki (na wyższe osoby) są oznaczone A lub AA  😉
Dramka, jesteś pewna? Ja mam skracaną i mam xs, widziałam siodło z wydłużaną i miało L - czyli dokładnie takie oznaczenie, jak podaje ihaha na swojej stronie
Ja miałam skokówkę Elastic i miała tybinki oznaczone XL
Mój mąż ma przedłużaną tybinke i ma AA  🤔

Nie stresować mnie  🤬

Jutro zadzwonie do IHAHA się upewnić.

Ale patrzyłam na stronie i rzeczywiście L oznacza plus 2cm  😵
Hihi, nie ma to jak zestresować Dramkę o 22.16 🙂
Najgorsze jest to że czułam i w tym siodle i w venecji że nie dosiegam poduszki. Zmierzyłam udo i ma 38cm. Powinnam mieć "S" tybinke. Dzwonie jutro do Kostrzewy.
Dramka, ale jak coś to nie bij za wprowadzanie zamieszania 😉
epk
Za co? Masz racje..uświadomiłaś mnie i już wiem dlaczego mam ciągle uczucie że nie dosięgam kolanem do poduszki.. 🙄
ja mam przdłużaną 2x i mam XL
Dziewczyny, dziewczyny nie straszcie Dramki. Tu chodzi o partię skóry, tak jak pisałam.
Dla niedowiarków firma Prestige tłumaczy:
"Die letzten 2 Nummer (manchmal auch Buchstaben) sind unser inneres Zeichen, um die benutzte Lederpartie zu ermitteln."
Pozdrawiam nocne marki! 😉
Wszystko super gdybym szprechała po niemiecku  👿

Baś Litości  😵

Dzisiaj nie śpie w nocy a jutro z samego rana dzwonie do Kostrzewy.  🏇
"Die letzten 2 Nummer (manchmal auch Buchstaben) sind unser inneres Zeichen, um die benutzte Lederpartie zu ermitteln."

"2 ostatnie numery (często także litery) są naszym wewnętrznym znakiem, dla rozpoznania użytej partii skóry".

Dramka do łóżka marsz!
Dramka, mam nadzieję, że się wyspałaś 😉 - ja tam nie straszę Dramki, tylko prostuję jej wypowiedź że AA to długość tybinki, bo tak nie jest. Nie odnoszę się do reszty - czyli do tego co oznacza u niej L1 🙂
epk Marcin w swoim siodle ma na końcu AA i Kostrzewa wyjaśnił że oznaczają przedłużane tybinki..

Hmm, czekaj czekaj - a może to starsze siodło i oznaczało się inaczej? Bo możemy niechcący wprowadzić zamieszanie 😉. Albo jakiś model miał specyficzne oznaczenia? Albo np. w skokowych jest inne oznaczenie niż w ujeżdżeniowych?
Ja już sama nic nie wiem  😵 Mąż ma nowy model siodła a moje arezzo jest z 2008..chyba za wcześniej żeby dzwonić do Kostrzewy?  🤔
Za wcześnie, zaczynają pracę o 12 chyba o ile pamiętam. Na spokojnie wyjaśnisz 😉, poza tym pewnie się okaże, że my mamy doświadczenie w siodłach uj. i pewnie w uj. będzie jedno oznaczenie a w skokowych drugie 🙂. Relax, kawka poranna itp 🙂
Na stronie IHAHA SIODŁA SKOKOWE :

http://www.ihaha.pl/info_pages.php?pages_id=13&osCsid=94d2f1f3524e6796acd0fa75a6e18ec2

Poza tym czuje że w tym siodle nie siegam do poduszek.  🙁 Nie moge zrobić półsiadł. Powinnam mieć siodło niestety na zamówienie z wymiarami "S"

Po moją venecje dzisiaj ktoś przyjeżdża. Na Arezzo też już mam chętną. Jeszcze zostane bez siodła.  😵

Kto w takim razie posiada PARIS?



Na Allegro wisi Paris z Warszawy za 4800
Ja już podjęłam decyzję i niestety sprzedaję swojego Michela.Chyba w czwartek się z nim rozstaję 🙁
[quote author=D+A link=topic=12583.msg755195#msg755195 date=1288690216]
Ja już podjęłam decyzję i niestety sprzedaję swojego Michela.Chyba w czwartek się z nim rozstaję 🙁
[/quote]


a dlaczego? I co chcesz w zamian?? 😀
Dramka już po 12. Pisz, czego się dowiedziałaś
Jest za wąski.Musiałabym go poszerzać kilka rozmiarów i boję się ,że po takim poszerzeniu nie będzie leżał jak trzeba a 700zł trzeba wpakować.Jestem na etapie szukania czegoś.
[quote author=BaŚ link=topic=12583.msg755192#msg755192 date=1288690097]
Na Allegro wisi Paris z Warszawy za 4800
[/quote]

Jeździłam w tym paris  😎

epk  🤬

Pan Kostrzewa potwierdził L1 to seria skóry  💃
Chciałam się z tą dziewczyną od Parisa wymienić na swoje siodło, ale żądała kosmicznej dopłaty...
Dramka a dlaczego go nie chcesz? Coś z nim nie tak?
Hihi, ale ja nie pisałam że w tym numerze L1 to nie partia skóry :P - bo nie mam pojęcia co to, bo rozmiar tybinki jeśli oznaczony L / XL jest po przerwie :P a nie w ciągu cyfr.

Ale faktycznie zamieszanie jest - ja to się dziwię, że firmy nie chcą zrobić sensownej rozpiski co oznaczają ich numery. To naprawdę byłoby spore ułatwienie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się