Urodziny re-voltowiczów - Prezenty ;)

Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
10 grudnia 2009 22:21
Pamiętacie może, że na starej Volcie był taki wątek. Zbierała się grupka osób i każdy musiał wpłacić określoną sumę chyba raz w miesiącu. Każdy podawał również swój adres i w około daty jego urodzin dostawał pocztą cuuuudowny prezent od voltowiczów  😉 Może będą chętni na taką zabawę, postaram się poszukać tamtego wątku na starej volcie o ile jeszcze będzie.

"Zapisy do zabawy trwają do 23 grudnia, czyli macie jeszcze 10 dni. Myślę iż wystarczająco. Kwota, którą będzie trzeba wpłacić na jednego użytkownika nie powinna być wyższa jak 6zł. Płatność zapewne będzie się odbywała za pół roku z góry, chyba, że w danym miesiącu będzie dużo osób, które będą miały urodziny to może raz na kwartał. Musimy zobaczyć, ile jest osób chętnych itp. Jeśli ktoś się zapisze i zabawa się zacznie nie ma możliwości wycofania się, bo ja już dostałam swój prezent i mam Was w nosie."

[quote author=In. link=topic=12788.msg418732#msg418732 date=1262025110]
Jeżeli na każdą osobą wysyłamy po 6zł to [s]6x20 = 120 ; )[/s]
114zł oczywiście, na siebie nie wpłącamy. czyli tyle ile całoroczna wpłata.

WSZYSTKO ODNOŚNIE PREZENTÓW PROSZĘ KIEROWAĆ DO LOCKMITTEL!

Opłaty miesięczne:
styczeń: 12zł
luty: 6zł
marzec: 24zł
kwiecień: 12zł
maj: -
czerwiec: -
lipiec: 30zł
sierpień: 12zł
wrzesień: 18zł
październik: -
listopad: 6zł
grudzień: -




[/quote]

http://revolta.webng.com/hh.html
Ooo, ale fajny pomysł!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 grudnia 2009 23:28
a ja chciałam tylko przypomniec, ze w poprzednich edycjach były duże problemy z płatnościami  😎
Ja nie pamiętam jak było na starym forum, ale łatwo się domyślić, że mogłyby pojawić się problemy z wpłatami.
Voltowiczów w końcu mało nie jest. Nie zawsze każdy pamięta itd.
Pomysł jednak uważam za godny uwagi 🙂
taaaa
coś mi świta....
fajny pomysł, ale czy nie będzie ryzyka, że ktoś będzie wpłacał na prezenty, a jak sam będzie miał urodziny to nie dostanie giftu? Może się zdarzyc też na odwrót, ktoś, kto jest na forum bardzo sporadycznie, albo bardzo krótko, nie będzie sam chciał wpłacac pieniędzy na prezenty dla innych, sam dostanie. Szczerze "pisząc" nie wiedziałam, że na volcie było coś takiego, a byłam tam prawie 2 lata  👀
Było, było. I jeśli ktoś miał urodziny blisko - dajmy na to ja, na początku marca - to żeby się bawić, musiałabym od razu wpłacić za kilka następnych osób, żeby reszta miała gwarancję, że nie zwinę się od razu po moim prezencie, ale że przynajmniej do paru prezentów się dołożę 😉

generalnie to się chyba posypało, bo niektórzy nie wpłacali, a inni za nich zakładali...
kujka   new better life mode: on
11 grudnia 2009 09:53
tez to pamietam - chyba Sznurka byla Szefem Zamieszania w tej akcji prawda?
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
11 grudnia 2009 17:34
Po ile się wtedy miesięcznie wysyłało?
Ja to uważam za fajny pomysł 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 grudnia 2009 18:24
tez jestem za!😉
ja jestem za !  ale trzeba ustalic konkretne zasady .

nawet niedawno chciałam sama o tym napisać  😉
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
11 grudnia 2009 18:53
Mnie tez sie ten pomysl podoba.Fajnie dostac poczta taka niespodzianke zbiorowa 🙂 😜
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
12 grudnia 2009 00:22
Tylko najpierw trzebaby było ustalić ile osób będzie w jednej 'edycji' albo po prostu zgłoszenia do któregoś tam dnia. Tylko, że ja nie mam konta, więc do mnie nie można by było kierować wpłat, dlatego trzeba poszukać kogoś kto chciał by się tym zająć.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
12 grudnia 2009 08:05
i jeśli ktoś chce się w to bawić, to z góry powinien zapłacić kwotę za cały rok. Powinna być lista chętnych otwarta przez jakiś tydzień. Potem robimy wpłaty, a od 1 stycznia zaczyna się zabawa. Lecz w trakcie zabawy moim zdaniem nie będzie można się dopisywać.
In.   tęczowy kucyk <3
12 grudnia 2009 17:56
lockmittel, i to jest chyba najlepsza opcja. Z tym że kwota będzie na pewno duża, jeżeli za cały rok - a do 1 stycznia wielu osobom po prostu nie uda się uzbierać takiej kwoty, szczególnie teraz - święta, prezenty, etc.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 grudnia 2009 18:03
dużo? a ile wynosiłaby miesięczna składka?
chyba sporo nas.
Moze zrobic jakas przykładową listę?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
12 grudnia 2009 18:10
no to chociaż z jakimś 4 miesięcznym wyprzedzeniem? Myślę, że składka zależy od liczby osób chętnych. Tak aby prezent wyniósł około 100zł? jeśli byłoby przynajmniej z 20 osób to byśmy się po 5zł składali. 😉 Ja mogę pomóc w organizowaniu tego wszystkiego, lecz niestety nie posiadam konta i nie mogę się zająć przyjmowaniem pieniędzy. Można by zrobić tak jak yga mówi przykładową listę. Od jutra do np. przyszłego piątku zainteresowani by się na nią wpisywali. A potem ustalimy dokładnie wysokość składek itp.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 grudnia 2009 18:12
Myślę, ze konkretna data, do której można wpłacać z wyprzedzeniem bylaby tu najlepsza. po tym terminie 'konto' zamknięte na wpłaty, bez przyjmowania nowych uczestników.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
12 grudnia 2009 18:14
Także jest dobrym pomysłem. Teraz można by poprosić modki aby przykleiły temat i dokładne informacje do pierwszego postu. Co Wy na to?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 grudnia 2009 18:15
ok. to moze sie wpiszmy, zeby chociaz zobaczyc ile nas?
1. Yga
2. Lockmittel
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 grudnia 2009 18:24
I ja również.
In.   tęczowy kucyk <3
12 grudnia 2009 18:36
1. Yga
2. Lockmittel
3. Notarialna
4. In.
1. Yga
2. Lockmittel
3. Notarialna
4. In.
5. Nirv
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
12 grudnia 2009 18:52
ja bym się pisała tylko chciałabym mniej więcej znać kwotę ile by taka miesięczna wpłata wypadała. Możecie podać? Czy nie da się tego jeszcze określić?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 grudnia 2009 19:04
narazie sie nie da, dlatego wpisujemy sie na liste, zeby okreslic wpłatę na podstawie liczby zgloszonych osob.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
12 grudnia 2009 19:12
a będzie się można w razie czego wycofać? Znaczy bardzo chętnie wezmę udział tylko czy jeśli wyjdzie już kwota to będzie się można wycofać w razie czego? (mam ograniczone fundusze)
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
12 grudnia 2009 19:16
Helcia, myślę iż 5-6zł będziemy zbierać na osobę, a wiadomo, że w zabawie nie weźmie udziału 40 osób, więc miesięcznie zapewne wyniesie Cię to max. 15-20zł. 😉 W jednym miesiącu więcej, w innym mniej, a w jeszcze innym może nikt nie mieć urodzin.😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 grudnia 2009 19:23
mysle ze mozna sie pozniej wycofać. poza tym kto ci zabroni 😁
tylko jak juz ustalimy opłaty i lista zostanie zamknięta nie bedzie mozna zmienic zdania.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
12 grudnia 2009 19:28
jeśli 15-20 nawet do 35zł to luz 😉.
w takim razie
1. Yga
2. Lockmittel
3. Notarialna
4. In.
5. Nirv
6. Helcia

😀
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
12 grudnia 2009 19:30
1. Yga
2. Lockmittel
3. Notarialna
4. In.
5. Nirv
6. Helcia
7. Niewidzialna

Tylko trzeba znaleźć kogoś kto ma konto i zgodzi się żeby to do niego wysyłać pieniądze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się