Owijki a ich użytkowanie

te pierwsze są profilowane bo siękają za stawy  😁

te co teraz wstawiłaś są już normalne- na trening np.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 marca 2010 18:26
hehe 🙂 szkoda że takich jak te drugie nie ma z materiału :P no ale cóż 🙂
http://www.okser.pl/hippotonic-podklady-z-gabki-p-1505.html jeszcze takie znalazłam :P - te też do transportu :P?

Wole profilowane niż te normalne tamte mnie do szewskiej pasji doprowadzają przy zawijaniu xD


Medzik to się trzeba nauczyć owijać z podkładkami 😀
Kup wtedy podkładki z rzepem, nie będzie problemu 😀 albo zainwestuj w owijki z climatexem eskadrona, masz od razu 2 w 1 😀 ale ja ich osobiście nie polecam😀
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 marca 2010 18:34
NIe o to chodzi że nie umiem, ale po prostu nie lubię i chciała sobie to uprościć :P - ale widzę,że mały wybór .. ;/

Te z gąbki jakoś mnie nie przekonują wiec pewnie stanie na tych z rzepem .. choć ew. jest opcja zrobienia podkładek hand made xD lub kupić te białe i ściąć górę :P
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 marca 2010 18:48
Medziiik ja mam podkładki Jacsona i zrobione własnoręcznie. Jacsona używam na jazdy i rewelacyjnie się spisuje, a moje DIY używam pod owijki na noc.

Co do samych owijek mam różne, polarowe Lamicella którymi lubię zawijać, 2x polarowe no name, polarowe DIY i polarowo-elastyczne Stalliona którymi tragicznie mi się zawija 😵 A teraz idą do mnie polarowe Anky, zobaczymy jak nimi będzie się zawijać 🙂
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 marca 2010 19:07
Miałam podkładki Jacsona i szybko się pozbyłam 🙂 dla mnie były jakieś za wysokie w tyłach :>
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 marca 2010 19:41
Medziiik, ty z warszawy - to zapraszam do mnie na szkolenie. płatność w marchewkach dla Modela 😉
i skonczą sie twoje frustracje 😉
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 marca 2010 20:01
caroline - Nie chce szkolenia :P bo modela mam tylko wierci się jak nie powiem co .. i wszystko dobre i ciekawe, ale nie stanie w miejscu.
Po prostu chce jakieś podkładki z którymi mało roboty ^^, bo trzymanie jedna ręką podkładki - która dodatkowo gdzieś wędruje, a drugą owijanie jak się wierci mocno mnie wkurza 😉 Tak wiesz szybki myk i żeby już je miał na nogach.
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 marca 2010 20:12
phi! po szkoleniu umiałąbyś szybko i sprawnie zawijać - wierci się czy nie. ale jak nie to nie. (foch z przytupem :P)

a jak chcesz żeby było łątwo to albo owijki z podkładkami albo ochraniacze :emota2006092:
No właśnie 🙂 nawet przy wiercącym się koniu można owinąć z normalnymi podkładkami bez większych problemów 🙂 Trzeba konisko wychować żeby pańci pomogło i stało w miejscu, w końcu dla urody trzeba cierpieć nie??  🤣 🤣
caroline, ja bardzo chętnie namarfefkuję Modela w zamian za kurs zawijania  😜 tylko jak się ciepło zrobi  😁
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 marca 2010 20:21
Eh... jak nie znajdę takich co chce postawie mu wiadro przed nosem i się chłopak zajmie :P (mamy nawet filmik jak fascynuje go puste wiadro i radio).

A tak już konkretnie to decyzja właśnie zapada na te z rzepem bo te z gąbki boje się, że mogą rozmiarem nie pasować (abo będą przykrótkie albo przydługie-może jak by ktoś miał i zdał relacje bym się zastanowiła 🤔).

caroline
- no nie obrażaj się  :kwiatek: gdyby zaszła potrzeba pomocy zwracam się do Ciebie i model gratisowo dostanie podwójną zapłatę w marchewkach  😁

xxagaxx konisko nie moje więc z reklamacją na wychowanie nie do mnie :P - my się dopiero z koniem niedawno poznaliśmy (hmm.. może z 3 dni temu) 😉
nie no żartuje przecież 🙂

A jakie w końcu bierzesz?? masz link?? Podkładki zawsze można skrócić. Mi np. nie pasowały trochę climatexy jeśli chodzi o rozmiar i po prostu dałam do krawcowej na przeróbkę 🙂
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 marca 2010 20:26
http://www.okser.pl/hkm-podkladki-z-rzepami-p-2057.html - te biorę pod uwagę bo nie wiem czy inne są  😁
a te widziałaś?? Tylko cena już inna KLIK
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 marca 2010 20:35
Fajne, kurcze ja to bym chciała od razu w komplecie kupić a nie po jednej parze ;/
aa wiem które były bardzo fajne, dla kumpeli kupowałam 😀😀

o te: [[a]]http://animalia.pl/produkt,16789,527,Fair_Play_Podk%C5%82adki_pod_owijki.html[[a]]
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 marca 2010 20:40
One mają dobre rzepy 😀?
Mają bardzo dobre rzepy 😀 Tylko tyły jak na mojego konika ciut większe mogłyby być 😕
One mają dobre rzepy 😀?


Najlepsza opcja podkładek to się właśnie w ogłoszeniach pojawiły 🙂 lepszej opcji nie ma 😀
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 marca 2010 21:03
figaro - a ile twój pupil ma wzrostu ?
Aaaa.. z 160cm. 😉 ?Rzepy na styk się w tyłach zapinają - będę  przeszywać.
W ogłoszeniach Zen wystawiła bardzo dobre podkładki 😀.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 marca 2010 21:32
Kurczę Sahir ma ponad 160 cm (zdjęcie w załączniku) :/ .. A co do ogłoszeniowych fajne, ale nie mam aż tyle kasy .. u D&A w tym tyg zostawie 500zł 🤔wirek:

Edit: Dowiedziałam się u koleżanki w sklepie : taki zestaw [[a]]http://animalia.pl/produkt,16789,527,Fair_Play_Podk%C5%82adki_pod_owijki.html[[a]] kosztował by mnie 58,50 więc cena aż nie taka straszna chyba się skuszę, co do kavalkade z rzepami to niestety ona nie sprowadza 👿
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 marca 2010 20:41
caroline, ja bardzo chętnie namarfefkuję Modela w zamian za kurs zawijania  😜 tylko jak się ciepło zrobi  😁

za ciepło jeszcze może nie jest, ale mimo to zapraszam - wróciłam do warszawy i moge pokursować 😉
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
09 marca 2010 20:46
caroline - a gdzie kursy będą się odbywały 🙂?
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 marca 2010 20:52
Medziiik, mnie najwygodniej u mnie - w aromerze. modela mam cierpliwego, więc potrenowac mozna na spokojnie 🙂
(no i wybór podkładek i owijek... taki od groma, mam na miejscu 😉)
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
09 marca 2010 20:59
Heh 🙂 głównie chodziło mi o miejsce, gdzie stacjonujesz :P .. Kurcze Aro trochę ode mnie daleko 🙁
Orientuje się ktoś, czy gdzieś można jeszcze dostać owijki akrylowe zielone z kolekcji zimowej Harry's Horse?
w okserze nie ma zielonego a w necie nie znalazłam 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 kwietnia 2010 19:52
caroline, ja bardzo chętnie namarfefkuję Modela w zamian za kurs zawijania  😜 tylko jak się ciepło zrobi  😁


I ja! I ja! Nigdy nie miałam styczności z owijkami a nie wiadomo kiedy się taka umiejętność przyda 😎 A skoro jeszcze gwarantujesz że kursant będzie zawijał szybko i sprawnie to w ogóle full wypas 🏇
Generalnie ochraniacze HKM są do dupy i tyle. Ja mam stockholmy i też jakbym tyłów nie zapięła, to zawsze jest źle  🙄

Jakie wady mają wg.Ciebie ochraniacze HKM? właśnie kupiłam i trochę mnie to zmartwiło 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się