produkty ANKY

u nas w ogłoszeniach też wisiał , widać szał na niego się skończył :P

moją najdroższą anka była alt rosa ... hmm no ale czego się nie robi dla spełnienia marzeń  😉
ale i tak była tańsza niż używany cobalt... a jest nowa ze sklepu  😁
Ciska, w sumie masz racje.
za uzywaną nie dałabym tyle, nawet za cobalta.
moja granica to 200 złotych i to za nową.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
02 lutego 2010 14:29
melduje ze w Stajni na zoliborzu jest pad Anky Coral za 249 zl. moze ktos sie skusi, ja juz za ankypady nie przeplacam ;P


a tym sklepie to  stała cena za pady anky.
hmm, szał na cobalt nadal trwa, ale chyba nikt nie jest takim desperatem aby dać tyle za używaną szmatkę  😁  takie jest moje zdanie.
http://www.photoblog.pl/rastazielasta/56314134/sprzedam.html

To możliwe, żeby aż tyle dała? Napisała mi w komentarzu, że za owijki dała 110... po aż tyle chodzą ankowe?
kujka   new better life mode: on
02 lutego 2010 18:20
sillke, dlaczego? skoro ktos za nowa zaplacil ponad 300 zl to czemu za uzywana nie zaplacilby 230? ;]
Dynamo ty Bananę, a ja Hortensję. Patrzę na nią, patrzę, i już nie czuję tego, co kiedyś  😁 Z Ankami jest jak ze związkiem...
I mam dylemat, pozbyć się czy nie...
Żeby tylko nowa kolekcja była piękna...
a ktoś zapłacił za nową aż 300zł? korsik, dała 200zł za komplet nowy ze sklepu, 230zł za używany pad to już przesada...

breakawayy, ja widziałam 110zł za owijki w jakimś sklepie ;p
sillke o luudzie, dla mnie to już przegięcie z deka ;p
breakawayy, dla mnie też... dlatego mam same dwa padziki 🙁( jeszcze 70zł mogę dać aby mieć piękny komplet... ale płacic za owijki niemal tyle co za pad...  🤔
wafelkowa jakbys sie zdecydowaa sprzedac Hortesje to daj znac 😉 
korsik, dała 200zł za komplet nowy ze sklepu,

tylko to nie była wyprzedaż, ani stała cena. Poprostu chciałam kupić inny czaprak ale w każdej dostawie przychodziły wszystkie kolory oprócz zamówionego przeze mnie. Po jakimś czasie pani zaproponowała, że da mi 50zl rabatu na bananową ankę (zamówiony czaprak był żółty), ale spodobał mi się kobalt. W tym samym czasie było chyba 45% rabatu na owijki. Zapytałam czy można to połączyć, pani powiedziała, że zazwyczaj nie łączą promocji, ale że długo czekałam to komplet za 200 może mi sprzedać (po rabatach wychodziło jakieś 190zł za komplet). No i kupiłam kobalta 😉
lo..to Ci sie udalo 😉
ja czekam aż Ktoś będzie  miała listę starych kolekcji  🏇
no, udało się
szkoda, ze sklepu już nie ma, tzn najpierw zmienił włascieli ( i stał się sklepem nie tylko końskim) i nie wiem co się teraz z nim dzieje. Chodzi mi o sklep Apollosa
breakawayy, niestety, w większości sklepów ceny wahają się między 90 a 110.
czasami kolekcje są przecenione. ale i tak najdroższe są standardy.  😵
Wiedziałam że są drogie, ale nie aż tak... 110 za owijki, to dla mnie już kosmos 😉.
vissenna   Turecki niewolnik
02 lutego 2010 20:47
[quote author=misia_zz link=topic=202.msg468972#msg468972 date=1265140256]
breakawayy, niestety, w większości sklepów ceny wahają się między 90 a 110.
czasami kolekcje są przecenione. ale i tak najdroższe są standardy.  😵
[/quote]

Nawet nie wiedziałam, ze standardy mogą być droższe  🤔
u nas wszystkie pady i owijki mają tą samą cenę.


Jeśli już coś miałoby być droższe to chyba raczej kolory kolekcyjne...
No bo do standardów można przecież złożyć zamówienia na większe ilości materiałów i wtedy niższe są koszty ich produkcji. Ale to chyba nie na moje wyobrażenie o handlu jest...  🤔wirek:
moze tu ktos wie cos o bryczesach ANKY ? 🙂

gdzie mozna dostac , jakie ceny , jak z używanościa : 😉 😉
visenna, rzeczywiście czasami droższe sa kolekcyjne. ale one zawsze, zawsze są po jakimś czasie przecenione.
a standardy? 110 i koniec. baardzo rzadko jakieś przeceny. niestety ;(
Jak cos to lamri ma pady po 169 zl.
- dusk blue
- dusty lilac
- grass
- grey
- madeira
vissenna   Turecki niewolnik
03 lutego 2010 20:59
Naciau Bianca kupiła sobie bryczesy ANKY w lumpeksie za 20 zł  😵

A ja przez Koniczkę mam mega ochotę na Grass, na szczęście lub nieszczęście nigdzie nie ma owijek 😉
okser i ihaha mają na stronie .  🙂 mi się też grass spodobał, ale czekam na tą nową zieleń eskadrona .  😀
przeztysiacmorz, ... musiałaś??? 😵 no nie..
vissenna   Turecki niewolnik
03 lutego 2010 21:20
Burza u mnie też jeszcze jest grass  😂
vissenna, właśnie sobie przyklepuję w okserze, dobra cena za zestaw, ajjjaajjj wcale nie miałam w planach!
Polinezja też dostała komplet grass w prezencie 2 dni temu🙂
Naciau Bianca kupiła sobie bryczesy ANKY w lumpeksie za 20 zł  😵




o kurcze heh 🙂 a w Polsce ni ma  🙄
insanity ej ja to chciałam napisać, jesteś niedobrą młodszą siostrą i nie dajesz mi się chwalić pierwszej! Nie słyszałaś, że starsi mają pierwszeństwo 👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się