Olsztyńscy voltowicze

zielona - tydzien temu Blow robila Murkowi takie same zdjecia ;p


Dziewczyny, jest gdzies w okolicy Olsztyna jakas robota przy koniach? Whatever, wherever...?
ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie -  🏇 chcę kupić  🏇

szukam niedużego, dobrze ujeżdżonego konia dla początkującej osoby
zielona33 Piękne zdjęcia!! daj mi namiary do fotografa, bo są cudne fotki! :P


hahahaha a ja myślę, że dokładnie wiesz kto je robił 🙂 moja kochana  😍 😍

Może ktoś był by chętny żeby się wybrać?
[url=http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,2023.msg1558916.html#msg1558916]http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,2023.msg1558916.html#msg1558916[/url]
Szkoda tylko, że to piątek.
może nam się uda nie wiem ile jeszcze to dokładnie km 🙂
kosteczka mi termin pasuje , bo w sobotę mam bierzmowanie  😁
Z Olsztyna to 53km. Kurcze, chetnie bym pojechala, ale kasy nie mam na transport 🙁
Kurcze, to wpadajcie z końmi bo jak na razie zapisało się 6 koni łącznie z moim. Za pierwsze miejsca puchary, a myślę, że i dalsze miejsca nie będą się czuły poszkodowane.
angelika95 , tak jak Angeel napisała, 53 km. Ja bym się chętnie z transportem zaoferowała, bo ze mną zawsze można się dogadać, ale jestem już zajęta na 2 konie. Chyba, że z limii można by było się dogadać  😉

Jeżeli w tym roku te zawody się udadzą, to w przyszłym roku robimy takie same jak w Morągu. Dyrektor szkoły planuje wpisać tą imprezę na stałe w kalendarz imprez i na przyszły rok nastawi się bardziej na organizację zawodów w weekend.

Podłoże bardzo fajne, bo ani za twarde, ani za miękkie - trawiaste boisko.
ale patrzyłam to troszkę wysoko jest jeśli będzie tyle co napisali ;D ja transport mam, ale te km mnie przerażają
A moze bedzie jechal ktos z Olsztyna i chcialby zabrac mojego wałka?  👀 Limii ?  👀
angelika95 , myślę, że co do wysokości to nie ma się co przerażać 😉 Przypadł mi zaszczyt współorganizowania tych zawodów, więc myślę, że jakieś kompromisy wysokościowe można wytargować  🏇
Właśnie, o ile dobrze się przyjrzałam ostatnio to Ty masz dwukonną przyczepę przecież... Angeel...  😉
Porozmawiam jeszcze z szefuńciem i dam znać ;D ja bym z chęcią kogoś zabrała, ale niestety póki przegrody nie będzie nie ma szans ; <
jak namówię rodziców to będę miała wolne miejsce w przyczepie, ale czy pojedziemy to dokładnie będę wiedziała w przyszłym tygodniu 😉
To jakby co ja jestem chetna na to miejsce w przyczepie  :kwiatek: Daj znac co i jak 🙂
A ja jakby co jestem chętna na jakiegoś współdzierżawcę (załamana nikogo nie może znaleźć) 🙁
Czy ktoś z forum robi ładne fotki, ma jakieś szalone pomysły, potrafi zrobić fajne ujęcia i...ma jutro wolny dzionek?  👀 Reszta na PW jak coś.
A ja się pochwalę sobotnimi zawodami 🙂 Po I miejscu w LL i L, a fotki z dodatkowej konkurencji pod tytułem "że co, ja niby tego nie skoczę?"  🏇
Mam wrażenie, że nareszcie rozgryzłam tego konia i zaczynamy się powoli z Backetem dogadywać  💃

I jak, kto się wybiera w piątek do Dobrocina?
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
22 października 2012 10:10
O rzesz.... Kosteczka skąd masz Backeta? Toż to koń Budziskowy,  pupilek Alexandry  😜
Backet należy do Kasi, która kupiła go z Budzisk. W chwili obecnej stoi u mnie i mam możliwość startować na nim w zawodach. W Dercu też razem byliśmy. A  ze pupilek Alexandry to wiem, witała się z nim na ostatnich zawodach skokowych u Iszki  🙂
Zapata też jest u mnie.
a kto startował na tych koniach na zawodach u Iszki?
Ja na Backecie a Kaśka na Zapacie.
kosteczka - gratulacje 😉 fajne to pierwsze zdjecie 🙂 A co do piatku - ja jestem uzalezniona od Limii ;P
Angeel niestety, nie udało mi się dogadać z rodzicami  🙁 przepraszam , ale przyczepa jest do dyspozycji jak coś ..
Kuurcze, no to szkoda 🙁 Przyczepa mnie nie urzadza, bo mojego chlopaka nie bedzie, wiec nie ma kto pociagnac 🙁
Kosteczka a gdzie zawody były?🙂 gratulacje
ile  kosztuje  w Olsztynie  i w okolicach pensjonat  dla źrebaka ?
Kosteczka a jak nóżki Backeta? bo jak widziałam go ostatnio miał bardzo zaniedbane kopyta i jechał zawody chodząc na 3 nogach  😕  to tak szczere i wdzięczne konisko!!!  🏇  nie wybaczę  sobie do końca życia że go nie kupiłam kiedy mogłam  💘
***allexandra*** ,  nóżki coraz lepiej, po zawodach u Izki miał 1,5 miesiąca przerwy na odpoczynek, później go okułyśmy. Na chwilę obecną ma tak wyniuniane kopytka, że już nie przyjmują żadnych maści nawilżających z przesycenia 😉 Koń niesamowity, chodź swój charakterek ma i rogi czasem potrafi pokazać, zwłaszcza kiedy coś nie idzie po jego myśli  😁

Angeel, jak jesteś bardzo napalona na te zawody to szukaj jeszcze kogoś do kompletu, mogę zrobić przyczepą 2 kursy. Zawiozę swoje konie i przyjadę po Was.

angelika95 , chyba już odpowiadać nie muszę?  😉


No to widzę, że robi się coraz więcej właścicieli koników budziskowych
To i ja wklejam nową fotę mojej CC

Fryta - wiecej zdjec dawaj 😀 Gdzie sie scigaliscie ? 🙂
kosteczka - jakby byl ktos, do kogo moglabym sie doczepic, to bym pojechala i dorzucila do transportu, ale zeby zaplacic normalnie za transport to po prostu nie mam kasy 🙁 Sama "siedze" w transporcie koni, wiec wiem, ze za przyslowiowe paliwo nikt nie pojedzie 😉 (a szkoda ;p)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się