Olsztyńscy voltowicze



Angeel czekam na foty, jak dostane to wstawie. Hubertus był w Rybakach, wspominam miło jak zawsze :-)
kosteczka już nie trzeba, wszystko wyjaśnione  😀
Małe ogłoszenie parafialne 😉

Szukam osoby, która weźmie mnie pod swe skrzydła i w końcu czegoś porządnie nauczy. Opłata, jakakolwiek pomoc, nie ważne - grunt aby to było coś konkretnego 😉

Dziękuję za uwagę 😉
a ja mam pytanko do was, czy trzyma ktoś może z voltowiczów konia w Mecynach? oglądałam fotki na fejsie - mają super hale!  😜
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 października 2012 11:18
W MYcynach 😉

Ja jeździłam tam 5 lat z rzędu na wakacje z Łosiem, jeśli mogę służyć opinią, to proszę bardzo.
sorry zrobiłam literówkę  😉  tak prosiłabym o opinie  :kwiatek:  czy jest tam dużo ludzi, bardziej nastawione na sport czy rekreacje, cena pensjonatu, atmosfera itp.
W Mycynach o ile się nie mylę to trzyma lub miała trzymać (nie wiem czy już przywiozła swojego konia) Moniqa. Skrobnij do niej pw, pewnie Ci odpowie na pytania 🙂
***allexandra*** Moja znajoma trzyma tam konia. Z resztą Moniqa też. Z tego co się orientuję to nie ma już za bardzo miejsc. Ogólnie to jest bardzo fajnie. Byłam tam na trzydniowym kursie z Karin Blignault i z tego co wiem, to mają być właśnie organizowane tam tego typu kursy, szkolenia.
Owszem, Moniqa trzyma 😉 Chętnie odpowiem na pytania. I prawda - wszystkie boksy w nowej stajni już zajęte/zarezerwowane.
Tez tam byłam, ylko pensjonat nie był jeszcze gotowy, ale z tego co widziałam nieźle się zapowiadał. A hala zrobiła na mnie ogromne wrażenie :-) Dach przezroczysty dzięki czemu w dzień jest super jasno :-)
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 października 2012 13:06
[s]Przepraszam, że o to pytam... Ma ktoś z Was kontakt z forumową Freska? Miałam przed południem zostawić dla niej 2 gazety na Wydziale, ale zapomniałam i zaniosłam je dopiero po 13. A dowiedziałam się, że już była je odebrać... W razie czego, są w portierni.[/s]
edit: załatwione  😉
allexandra - to Be Great jednak w Kortowie a nie w Kiezlinach?
Up!

Jak zawody? Czemu sie nikt nie chwali? Kosteczka?  👀
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
26 października 2012 20:43
Kosteczka zapewne leczy rany 😉 znieczula się  🥂  kosteczka żyjesz?
Jest tu ktoś może z Elbląga, albo z okolic??

Jakieś 2 lata temu w Elblągu (nie wiem w jakiej stajni) stała klacz o imieniu Cyrkonia.
Ktoś zna tego konia i może coś o nim powiedzieć?
Angeel tak, Be Great w Kortowie,  zabrałam go po kilku dniach z Kieźlin. Później jak wrócił do Kobyłochy Julka  zdecydowała się dalej na nim jeździć i teraz trenuje z panem Januszem dopóki ja nie urodzę. Brzuchol mam już duży i bardzo rzadko jeżdżę do szczytna i nie miałaby jak dojeżdżać,  także przezimują w korto  😉
Angeel, ircia2, żyję, żyję, chociaż faktycznie leczę rany po zawodach. Ogólnie to wszystko się super udało, było wietrznie, ale dopisało bezchmurne niebo. Jako sędziego głównego udało się ściągnąć Pana Michalskiego. Jak na piątek to zawodników było sporo, za czym szła ostra konkurencja.
A ja... no cóż, nie dogadałam się z Backetem, za którąś przeszkodą, on pobiegł w lewo, a ja w prawo 😉 A przez to, że nie zdążyłam puścić się wodzy wtedy, kiedy był najlepszy moment, wciągnął mnie nimi pod siebie i zdeptał trochę twarzy i rękę. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, głowa cała, a ręka nie złamana.

[s]Edit: mam do oddania małego kotka. Czarno-biała dziewczynka. Je już samodzielnie. Muszę pilnie oddać bo mi ją dzieci zamęczą.[/s]
znalazła już nowy dom 🙂
Ma ktos zdjęcia z Dobrocina 🙂?
Dziewczyny gdzie kupię drągi do przeszkód? Dzwoniłam do paru tartaków, ale nic takiego nie mają.
Iszka90 Poszukaj w necie kontaktu do novum.  ta firma robi place zabaw z drewna. My do stajni zamawialiśmy u nich drągi, świetnej jakości i bardzo niedrogo. Możesz zamówić lakierowane lub nie 🙂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
29 października 2012 10:15
Bardzo pilnie potrzebuje książki "Stadnina Koni Liski" z 1966r, posiada ktoś i może pożyczyć? 🙇
Iszka90, a w tartaku w Pelniku pytałaś?
figaro2046, ja mam niestety tylko parę swoich bo mi aparat wysiadł. A w artykułowych Cię nie było?
Freska chyba ciężko będzie by ktoś tę książkę posiadał. A w bibliotece nie ma?
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
29 października 2012 10:27
Akzzi niestety nie ma, ma tylko Biblioteka Narodowa i Śląska i to po jednym egzemplarzu  😵
a próbowałaś się dowiedzieć czy nie mają możliwości ściągnąć jej, albo napisać zapytanie do BN do bibliotekarza czy jest jakaś możliwość by skorzystać z jej dostępności bez konieczności jechania do BN? Może jakieś wrzucenie w pdf odpłatne albo coś w tym stylu? Potrzebujesz jej całość czy fragment/dział?
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
29 października 2012 10:37
O tym nie pomyślałam, naskrobie mejla, dziękuję za podpowiedz  :kwiatek:. Nie wiem czy potrzebuje całej bo nie wiem co w niej jest  🙄
To pozostaje Ci spróbować albo napisać maila czy jest jakakolwiek możliwość skorzystania z książki, ale tak byś nie musiała jechać do BN, ewentualnie możesz zadzwonić i się zapytać. Myślę, że jakieś rozwiązanie musi być. Wiem, że jak koleżanka pisała pracę inż. z dziwnego tematu (jak dla mnie  😁 ) i potrzebowała gazet, których nie było u nas w bibliotece to biblioteka ściągała je z innej biblioteki (nie pamiętam z jakiego misata). Może i z tą książką też da się coś zrobić. Ewentualnie skrobnij posta w warszawskich voltopirach z zapytaniem czy ktoś nie bywa w BN i czy nie mógłby Ci tej książki skserować i wysłać (oczywiście po pokryciu kosztów).
Iszka gdybys potrzebowala kontaktu do Novum-a  to sluze pomoca  :kwiatek: dragi i przeszkody z "naszej" firmy moglas zobaczyc na zawodach u nas  😉  wszystko bylo robione wlasnie w firmie w Gromie.
***allexandra*** Bardzo solidne drągi firmy NOVUM 😀 Jestem szczęśliwym posiadaczem 🙂
Dzięki za odpowiedź 😉
kosteczka dzwoniłam, ale powiedzieli, że nie mają surowców na drągi  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się