Bryczesy

a z mojego, że rozmiar większe, bo w cavallo mieszczę sie w przedłużane 36 , a w pikeurach tylko w przedłuzane 38
Forta mówisz na podstawie jednej pary..a ja chyba więcej przerzuciłam par  😉
no i? wcale tego nie neguję, ale może skoro moje doświadczenia nie pokrywają się z Twoimi, to komuś się to przyda
W przypadku bryczesów Cavallo mam taką samą opinię jak Forta - z Cavallo noszę 36, z Pikeur 38. Ciekawe czy mam prawo wyrazić swoją opinię w tym wątku???  🤣
Weźcie mnie nie stresujcie bo ja specjalnie Cavallo zamówiłam 40 😉 A ES mam 38, Pikeury 40, a czytałam tutaj ze Cavallo wypadają nawet mniejsze. No nic okaże się wszystko w przyszłym tygodniu 😉
Zalezy tez od konkretnego modelu cavallo i konkretnego modelu pikeur..i zalezy tez od figury.

Oczywiście każdy ma prawo tutaj wyrazac swoja opinie, nawet jak w błąd wprowadza  😉

Nie stresuj się, beda dobre  🤣
fason i materiał też swoje robią
w głupie Api wchodzę 36 - bo są mega osowate w wyższej talii, a biodra szersze (beznadziejny fason swoją drogą), z Pikeur noszę 34 i są idealne
Co to za model Pikeur:
[img]http://img15.allegroimg.pl/photos/400x300/15/84/23/27/1584232726_1[/img]
[img]http://img15.allegroimg.pl/photos/400x300/15/84/23/27/1584232726_2[/img]

zastanawiam się czy skoro Lugany 84 są nieco luźne w pasie to czy wcisnę się w takie z podwyższanym stanem 80.
Magdzior takie podwyższane są naprawdę wąskie na górze 😉 Ja noszę normalnie ESy 76, kupiłam sobie podwyższane 80 i ledwo się na górze wciskam. Ponoć z Cavallo i Pikeurem jest podobnie.
szkoda bo fajnie wyglądają, a to pewnie też od fasonu/modelu zależy, a akurat na allegro są i to w takich kolorach jak szukam z granatem i zielenią🙂
jezu!!  Ale cudo!! One są naprawdę takie różowo-fioletowe?? 😀😀

http://allegro.pl/bryczesy-pikeur-lugana-i1585865846.html
majeczka   Galopem przez życie!
01 maja 2011 17:28
na moim monitorze też wyglądają na fiolet a w opisie jest że w niebieską kratkę? Ale ładne są na prawdę
ale mam ochotę je kupić no!! Ale obawiam się ze zdjęcie trochę zmienia kolor, bo gdzie tam niebieski??

ale chyba zalicytuję te:
http://allegro.pl/nowe-bryczesy-euro-star-pelny-lej-38-40-pikeur-i1584232150.html

Bo zakochałam się w podwyższanym stanie, a te też mają ciekawy kolor.

majeczka   Galopem przez życie!
01 maja 2011 19:01
xxagaxx, a dobrze Ci się jeździ w tych z wysokim stanem w lato? ja uwielbiam je jesienią jak po nerkach nie wieje ale na lato stanowczo biodrówki albo takie z normalnym stanem.
A ja nadal marze o Pikeur Daphne Różowych ehh
aga zadzwon najwyzej dopytac co to za kolor pikeurow - sliczne sa na zdjeciu! 🙂
najlepsze ze na drugiej aukcji ten sklep ma mondegi w kratke opisane jako jednokolorowe..
magda pomyślę 😉 ale chyba wole te ESy, po pierwsze dlatego ze ESy, jak dla mnie lepsze, trwalsze i w tym wypadku o połowę póki co tańsze.

majeczka ja mam te z podwyższanym stanem w takiego cienkiego materiału, idealne na lato 😉  Ja i tak się staram jeździć rano lub wieczorem jak temperatury są powyżej 20 😉 Choć u nas na tym wiecznym wygwizdowie po nerach piździ praktycznie zawsze 😉
majeczka   Galopem przez życie!
01 maja 2011 19:51
nie pomyślałam, że można wybrać sobie godziny jeżdżenia i nie jeździć w upał, bo mi się schodzi właściwie cały dzień...
a doszły już zielono-czekoladowe Cavallo?
Powinny być w tym tygodniu 😀 Zależy jak mi się uda odwiedzić rodzinę 😉
xxagaxx
Znam te bryczesy, kolezanka ma, kolor jest w 100 % oddany na tym zdjeciu. Sa wlasnie takie milutko fioletowe  😍
xxagaxx
Znam te bryczesy, kolezanka ma, kolor jest w 100 % oddany na tym zdjeciu. Sa wlasnie takie milutko fioletowe  😍


ehh i po co mówiłaś  🤬 🤬 No nic, muszę to przemyśleć. Czemu ES takich cudów nie ma??
🤣 przysluga szmatocholika  🤣 kupuj-kupuj , pasuja do wszystkich fioletow, szarosci itd 😉)))
kocham te bryczeski, ale takie jasne to nigdy na moja pupe  🤬
Gdzie one tam jasne 😉 :P
majeczka   Galopem przez życie!
01 maja 2011 20:41
xxagaxx, no i zostałaś postawiona przed faktem😉
Mi też się o wiele bardziej podobają te pikeury niż ES
ale to nie są te??
http://www.konskiswiat.pl/dla-jezdzca/bryczesy/bryczesy-lugana-kratka-granatowo-niebieska-ostatnia-para-596.html

Weszłam na stronę końskiego świata i tylko te odpowiadają opisowi.... A te już wcale takie ładne nie są.
🤣 nie, no mowie ze tylko dla mnie za jasne 🙂

nie, no co ty nawet kratka jest zupelnie inna.

ps: najlepiej zazdwon, moze pokickalo im sie ze zdjeciem, ale na pewno takie brzyczesy istnieja jak na tym zdjeciu z allegro, i jest to jakas starsza kolekcja pikeura.
Ponia   Szefowa forever.
01 maja 2011 21:20
Zakupiłam ostatnio Lugany białe z szarym lejem od Dramki ( :kwiatek🙂 moje pierwsze lugany... i jedyne co mogę na ich temat powiedzieć ... 😍 😜
Arimona napisałam maila 😉 Zobaczymy.
Magdzior to model Ricarda, masz talie osy?  😎

xxagaxx Kratka czarna/fiolet z kolekcji summer 2009  😎

majeczka Lubie bryczesy na lato z wysokim stanem - ukrywają oponke  😀iabeł:
Dramka niestety daleko mi do talii osy... a wręcz przeciwnie mam małe wcięcie w talii więc to raczej kiepski pomysł z tamtym modelem
To bardzo kiepski  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się