Bryczesy

Oglądam tą aukcję i oglądam już od jakiegoś czasu i zastanawiam się, czy brać, ale mam identyczny kolor pikeur lugana, więc wolałabym granatowe lub czarne. Bez sensu kupować takie same  🤔 nie pali mi się aż tak, więc poczekam na inną okazję  😎

A jak się mają bryczesy HKM Lauria Garelli? Masakra, czy do rekreacyjnej jazdy mogą być? 😉 strasznie mi się podobają te:


i te nowe (oczywiście z rozmiarem bym bardziej trafiła, niż modelka z fotki  :lol🙂
okunka softshelle są hitem moim zdaniem-jakość super, wykonanie super, starannie skrojone. Leżące obok ESy wyglądają przy nich blado, a cena niższa o połowę. W ogóle uważam, że cała kolekcja Majestic jest na tak wysokim poziomie, że można brać w ciemno.
Ja mam bryczesy softshell eurostara i są najlepsze na świecie
Ja softshelli nie potrzebuję, jestem z tych, którym wiecznie gorąco. Wydawało mi się, że to są normalne bryczki, a nie zimowe  🤣 Te z lepsiejszych kolekcji HKM wyglądają na prawdę porządnie i ładnie i mówię nie tylko o bryczesach.
Zazdroszczę, bo ja jestem z tych to wiecznie zimno  😂
okunka cała kolekcja majestic i pro team jest rewelacyjnej jakości. Są też bryczesy z tej serii niezimowe, materiał bardzo fajny, z wysokim stanem.
Dramka każdy ma swoją definicję najlepszego na świecie😉
A Ja bym powiedziała że jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma  😉
Haha, no ja lubię moje Pikeury ale nie pogardziłabym jeszcze jedną parą  😀iabeł: i lubiłabym je wszystkie jeszcze bardziej jakbym miała 3 pary żeby zawsze mieć świeże i czyste 😉 W sumie zawsze będzie mało, to jak z butami... kupię następne, to stwierdzę, że jeszcze jakieś białe by się przydały  😎

Wracając do tematu, to czy Euro-star Nennette trzeba brać rozmiar mniejsze jak mają te elastyczne wstawki?
Chyba Pikeur Nanette?
Faktycznie Pikeur, już mi się pomieszało  🤣
No coś ty, bierz swój rozmiar 😉

Natomiast im więcej par tym mniej się niszczą  🤣
a jak to jest z tymi rozmiarami damskimi i młodzieżowymi?
Chodzi mi o rozm. 34, jaki to jest młodzieżowy? Czy może takiego nie ma?
164  😉
a one długość wtedy będą mieć taka samą? Bo się boję że będa za małe jak mam okolo 170 cm
Jak masz 170 beda za krótkie
Generalnie bryczesy w rozmiarach młodzieżowych są węższe w biodrach. I baaaardzo często okazuje się, że rozmiar np. 164, czyli na osobę ok. 164 cm wzrostu są za krótkie. Proponuję celować w rozmiar o jeden wyższy (ale tylko w młodzieżówce!).

Nanette są nieco węższe w biodrach od pozostałych modeli Pikeura (ok. 2 cm), ale są bardzo elastyczne, więc i tak brałabym swój rozmiar. Nie rozciągają się brzydko, więc tą wąskością nie ma się co sugerować.
Ja mam 175 wzrostu, standardowo noszę 36. Piekura młodzieżówki ostatnio kupiłam 176 cm i są idealne, no może mogłyby być ciut dłuższe. Czyli niby w przeliczeniu na wzrost się zgadza, natomiast jeżeli chodzi o przeliczenie rozmiarowe to faktycznie - młodzieżówki trzeba brać rozmiar większe.
Przepraszam, że może nie zbyt na temat, acz... Kto by mi polecił bryczesy do 150 zł/ sztuka rozmiar S/XS (anoreksja zrobiła swoje 😉 ) z lejem pełnym lub w udach, wytrzymujące intensywny użytek?
Ja mam 158 cm wzrostu i noszę bryczesy w roz. 164. Mogłyby być ze 3 cm dłuższe, ale za to w biodrach i w pasie są super! Leżą lepiej niż roz. XS.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 października 2013 22:13
już mówiłam, że mam Majestic te zwykłe. teraz mogę wydać opinię po jakimś tam użytkowaniu. dla mnie ekstra  😜 BARDZO wygodne do jazdy, a do tego ładne. zdjęcia kiepskie, ale w ramach wstawiania naszych 'best of':
(wybaczcie tu jazdę, ale miałam przerwę  😡 )
Bryczesy młodzieżowa mają prosty krój, nie mają wcięcia w talii i uda mają węższe, dla mnie są idealne, noszę rozm 176 przy wzroście 164
sei a u góry Spooks ?  😍 Dla mnie też te majesticy są super. Bardzo mi odpowiada podwyższony stan.
sei super🙂 zrobiłyście mi ochotę na te majestic 😍 i chyba się skuszę tylko zastanawiam się czy zwykłe czy warto te softshell na zimę? tylko jeśli softshell to myślę o tych z lejem na kolanach i zastanawiam się czy to dobra decyzja, fajny jakościowo ten materiał jest?
Oba modele warto, z tym że biorąc pod uwagę jaki mamy cudowny klimat brałabym softshelle. Czemu chcesz z krótkim lejem ?
Może dlatego że z krótkim lejem są cieplejsze  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 października 2013 08:09
a niby czemu cieplejsze?  👀 chyba właśnie na odwrót
Softshell ślizgający jest trochę. Słaby materiał na bryczesy z krótkim lejem.
sei Jak na odwrót jeżeli lej nie jest ocieplany  🤔

Ja zimą zakładam futerko na siodło i nie ślizgam się  😀

sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 października 2013 08:32
jeżeli dobrze kojarzę to w tych bryczesach lej jest 'naszyty', a nie 'wszyty' 😉
"w tych" to znaczy w których

Bo Ja mam na myśli bryczesy softshell pikeur, cavallo, eurostar, felix..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się