Bryczesy

Dzięki za odpowiedzi🙂 Zastanawiam się nad tymi z krótkim bo chciałam je głownie do pracy kiedy większość czasu siedzę/stoję na hali raz za czas wsiądę na chwilę więc nie bardzo mi się chce do pełnego doplacać bo oszczędzane nie będą, a jak jadę tylko pojeździć to starczają mi zwykłe. Z drugiej strony te zwykłe nie softshelle mi się bardziej podobają 😍

Dramka mówimy o HKM Majestic
Postaram się dorwać kogoś żeby zrobił zdjęcia na żywo softshelli. Te zwykłe mam nie w swoim rozmiarze, więc nie mam jak. Jak do chodzenia głównie to faktycznie krótki lej starczy.
majeczka   Galopem przez życie!
28 października 2013 08:47
jak nie do wsiadania a do stania zimą na hali to ja bardzo lubię te typu narciarskie - taki puchowe z naszytym lejem, zakładane na normalne spodnie jak czapsy z suwakami po zewnętrznej stronie po całej długości
Używa ktoś bryczesów marki Martha Ridewear?  👀
Dava   kiss kiss bang bang
02 listopada 2013 06:59
[quote author=Moon link=topic=217.msg1904950#msg1904950 date=1382426962]
Dziewczyny, a jak po dłuższym użytkowaniu sprawują Wam się Kyrony?
Przeszukałam re-voltę i raczej opis wyglądu zaraz po zakupie ;-)
Podobne jakością do Pikeurów?


Nie  😉
[/quote]

Nie zgadzam sie. Mam te bryczesy dlugi czas, a mialam i pikeur i euro-star i sa dokladnie takie jak pikeur lugana. Bardzo dobrze trzymaja sie, nie mechaca itd.
Dava chyba w twoich snach  😁
Dramka, wiemy, że jedyne bryczesy warte wg Ciebie zaszczycenia spojrzeniem to Pikeury i ES-y, ale pozwól mieć innym swoje zdanie... 🤔wirek: Albo chociaż wyrażaj swoje bardziej merytorycznie. O ile w ogóle używałaś Kyronów...
To samo chcialam napisac, czytac sie juz tego nie da...
Po pierwsze nie tylko pikeury i euro-stary, po drugie gdybym nie wypróbowała bym nie wyrażała swojej opinii.

Czytać się nie da że kyrony są identyczne jak pikeury  😵

Istnieją tez inne dobre bryczesy które można porównać do pikeurów, np felix buhler..natomiast nie są to Kyrony na pewno.

Kyrony można porównać do bryczesów FP i Global  😉

Bryczesy które jakościowo bym porównała to np. cavallo, kingslanda, animo...
To nie moglas tak napisac od poczatku rozsadnej opinii a nie wysmiac dziewczyne?  🤔
jak juz cos pisac to konkretne argumenty...
Wiele razy pisałam  🙄 pierwszy raz jesteś w tym wątku?
Aha, wielokrotnie pisalas, dlatego teraz juz wolno ci produkowac bezsensowne posty?  😵
Jak kupisz sobie kyrony pogadamy 😉
Nie, dopiero jak zrozumiesz co do ciebie pisalam, bo marnie to widze🙂 dziekuje za watpliwej jakosci pogadanke i koncze offtop.
w związku ze zbliżającą się zimą mam pytanie dotyczące bryczesów softshellowych- miał ktoś z Was może takowe z HKM ? model Winner konkretnie  👀   
jak z jakością ? i jakie wrażenia odnośnie materiału ALOS z którego jest lej ? szybko się mechaci i przeciera?

p.s wiem że nie ma jak ES i pikeur ale hkm kosztują 1/3 ceny ES....
Moon, ja mam moje Kyrony już 6 rok i jestem super z nich zadowolona (miałam 3 pary). Gdyby nie to , że je czymś odbarwiłam byłby to moj nr 1. Lej jak druga skóra, cieniutki porządny materiał.  Żaden zamek mi nie puścił. Nie polecam tylko tych z elastycznym lejem. I pytanie jak często jeździsz.
Mam porównanie do ES i Pikeur , bo mam po kilka par z każdej z tych firm. Niestety mam wrażenie , że jakość ES w ciągu kilku ostatnich lat spadła. Gdzie te bryczesy nie do zajechania...
A mogłabym się zapytać... co jest złego w dopasowaniu tych bryczesów?
I jak są dobrze dopasowane to jak getry? ; )
Są za małe 😉 Wbijają się modelce w kufer, lej wypada mikroskopijny przez to. Podglądowe foto tego modelu (jakości poniżej krytyki, ale widać):
Ciężko uznać, że to dokładnie to samo, skoro na zdjęciu katalogowym lej kończy się pod kieszonkami, a na zdjęciu Dramki w połowie wysokości kieszonek  😉
Oooo kurka... 😁 . Faktycznie  👍
A dobre są jakościowo (bryczki  😉)?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 listopada 2013 13:01
Czy mógłby mi ktoś pracujący w Decathlonie (albo ktoś przy okazji wizyty w tym sklepie) zmierzyć bryczesy i wysłać ich wymiary? Interesują mnie:
http://www.decathlon.pl/ciepe-spodnie-kipwarm-czarne-id_8206638.html  rozmiar 36
http://www.decathlon.pl/spodnie-ciepe-kipwarm-brzowe-id_8278056.html  rozmiar 12 lat i 14 lat
Byłabym wdzięczna  :kwiatek:
bo na pierwszym zdjęciu to softshelle a na drugim wstawionym przez equi.dream zwykłe i pewnie stąd różnica🙂
Nie, nie, jeszcze coś innego 😉 Ja wstawiłam softshelle i sądzę, że modelka ma na sobie na zdjęciach jakieś wzory, a produkt docelowy ma ten lej wyżej. Mam w sklepie z 10 par tych bryczesów i wszystkie mają normalny, wysoki lej. Jakościowo są super, moim zdaniem hit zimy 😉
Ciężko uznać, że to dokładnie to samo, skoro na zdjęciu katalogowym lej kończy się pod kieszonkami, a na zdjęciu Dramki w połowie wysokości kieszonek  😉


na zdjęciu dramki  🤔
ups, nie mam pojęcia czemu tak napisałam  🙂
Bo dramka ci w glowie  😁
Dava   kiss kiss bang bang
07 listopada 2013 07:45
Dramka o co Ci znowu chodzi? Czytać się nie da? Nie rozumiesz, że ktoś ma inne zdanie niż Ty?
Sorry ale dla mnie bryczesy Kingsland to chłam jakich mało -> jeszcze za taką cenę  :hihi🙁prują się i mechacą) tak samo jak ich softsell (na marginesie fajna kurtka za 700stów, która jest cała mokra wewnątrz jak się w niej jeździ) -> no ale może faktycznie są jakieś rzeczy, które się 'nosi' a nie używa.
I nie nie każdy ma dostęp do tych ubrań 'z tira' albo z jakiegoś innego taniego źródła, więc jeśli ktoś już kupuje po cenie normalnej to może chciałby wiedzieć jakie ludzie mają zdanie (nie tylko jedna najbardziej 'doświadczona' osoba  🤣 ), nie uważasz?
Kyrony są takie same jak bryczesy pikeur lugana (które na marginesie są coraz bardziej beznadziejne).
Fajniejszymi bryczesami są euro stary, i pikeur kolekcja premium, no i animo oczywiście.

I nie lubię takiego generalizowania, jakie Ty przedstawiasz -> jedyne słuszne zdanie, bo dobre bryczesy to nie tylko 3marki, a siodła to nie tylko prestige  😀iabeł:
Mogę tu wypisać conajmniej 10marek bryczesów lepszych od animo, pikeur i ES, o których pewnie większość osób nie słyszała (niedostępne na pl rynku) ale po co, żeby komuś udowodnić, że nie ma racji?
Trzeba wyrażać swoje zdanie ale w jakiś normalny sposób, a nie fochować i pluć się.
Nie trzeba kupować z "tira"  🤔 wystarczy mieć odrobinę mózgu i poszukać na allegro 😉

Kyrony można porównać do lugany kieszonką na zamek i ceną 400zł  😁

Pikeur ma ten jeden plus że lej pod wpływem ciepła dopasowuje się do ciała i jest jak druga skóra.

Jeżeli chodzi o bryczesy to z wszystkich co mam kingslanda są najsłabsze i tu się z tobą zgodzę że kurtki rzeczywiście słabo oddychają  😤
Ja moich Pikeurów nie znoszę. Nie pamiętam jaki to model, coś starszego, ale lej mają właśnie niespecjalnie fajny 🙁 I trochę się powyciągały. Szkoda.
Za to teraz molestuję Dainesy i jestem nadal, a chyba nawet bardziej zakochana niż na początku 🙂 Rewelacja! Pikeur przy nich wypada średnio.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się