Farmerama.com

Do skończenia eventu na pewno, ale co będzie można wygrać?  😁 Łosie?  👿
ushia   It's a kind o'magic
02 października 2010 13:06
Zapomnij, sa obrazku z jakimiś wiewiórkami, a to na huśtawce, a to na pieńku. Cos tez wspominali o rogu obfitości.
I w ogóle, to 500 osób, które pierwsze ukończa event, ma dostac nagrody ekstra
to sa do oglądnięcia:
http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=2020041#post2020041
Zobaczymy, ile to to będzie miejsca zajmowało. Wczoraj skończyłam event Oktoberfest  😉
jett   success is the best revenge
02 października 2010 14:22
" Czy młode Twoich zwierząt dorosły, poznasz po smoczku przy zagrodzie. Zrobiło się ciasno. Kliknij zagrodę by przenieść wyhodowane zwierzęta do stodoły. "  O co w tym chodzi? Kombinuję i kombinuję i dalej nie wiem  🤔
A gdzie tak jest napisane? 😉
Długo grasz? Bo chodzi o to, że jak masz zagrodę, to po określonym czasie pojawia się na niej smoczek, który oznacza że coś się "urodziło" 😉
Wtedy musisz kliknąć, zebrać do stodoły, wywieźć gnój, nakarmić, napoić i cała zabawa od nowa.
jett   success is the best revenge
02 października 2010 15:00
Dzisiaj zaczęłam  😉
Ale mniej więcej już chyba wiem o co chodzi  :kwiatek:
Jakby co, to wal na pw, będę tłumaczyć 😉
ushia   It's a kind o'magic
02 października 2010 15:56
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 października 2010 17:24
Dostałam jakąś samotną krówkę w prezencie, co to ? I jak używać?
postaw sobie gdzieś (odnajdziesz ja na pasku po lewej) i co jakiś czas możesz z niej zbierać SG

od którego poziomu jest dynia??
46 😉
Czy pośród osób które zaprosily mnie do znajomych jest ktoś z re-volty? 👀
ushia   It's a kind o'magic
02 października 2010 17:48
Tyle, ze z tymi dyniami to nic pewnego - do dozynek i dokarmiania lesnych zwierzątek nie pasuje nijak. Do halloween owszem, ale to ponoć później...
Plotki to straszna sprawa 😀

Bischa, miej baczenie na niemieckie forum, dobrze?
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
02 października 2010 19:15
Jakie było moje zdziwienie, gdy w przerwie transmisji z Kentucky na Eurosporcie była reklama Farmeramy  😁 'Mamo, mamo, ja w to graaam !'
Ushia ja na forum bardzo rzadko wchodzę  😉 Na co mam zwrócić uwagę?
Przez ten event z żołędziami nie zdążę za nic postawić ostatniej fabryki- brakuje mi 53 dachówek i 86 cegieł  🙁
ushia   It's a kind o'magic
02 października 2010 20:33
Na oficjalne ogłoszenia przede wszystkim.
Ewentualnie jakby Ci sie rzucił w oczy wątek spekulacyjny n atemat nowego eventu to tez.
Mnie niestety bariera językowa ogranicza 😉

Ja pilnuje polskiego i czasem angielskiego, ale Niemcy maja wiadomosci z pierwszej reki, wiec najwczesniej 🙂

Co masz nie zdążyć, to jest ilosc na jakies 4-5 dni - jeszcze sa cale dwa dni do zakonczenia octoberfest, a nie sadze, zeby wystartowali z nowym zaraz nastepnego dnia.
Bischa - jak to nie zdążysz? To warsztat mają zamknąć, czy jak?
A Oktoberfest nie kończy się dzisiaj?  😲 Słyszałam, że ma być do 2 października.
Vana nie ale wydaje mi się, że siłą rzeczy skoro będą wyskakiwać żołędzie, to nie będą wyskakiwały narzędzia  😉 Nie zdążę z postawieniem fabryki przed tym eventem, a potem będą wyskakiwać żołędzie.
Aaaaaa  😁
To zawsze nadrobisz po żołędziach 😉
Poza tym, nie wiem jak to się dzieje, że nie masz jeszcze dachówek i cegieł, skoro one tylko do ryb są potrzebne, toż to nawet ja nazbierałam, a teraz mi nalatują nie wiadomo po co  😉
Dziewczyny hodujemy dynie cena już 7,5 😵
Bo wykorzystałam we wszystkich innych zagrodach, gdzie były potrzebne, teraz się bawiłam w event chmielowy i mniej wyskakiwało 😉 Nasadziłam dzisiaj od groma lili, i co? Wyskoczyło mi w cholerę gwoździ, sporo desek, ale żeby chiało sporo dachówek i cegieł wyskakiwać !?  🤬
Ale... dachówki i cegły są potrzebne tylko do ryb, coś mnie ominęło?  😡
U strusi też, ale chyba strusi nie masz co? Tyle samo co u ryb jest potrzebnych cegieł i dachówek.
Taaakie buty 😉
Dzięki za oświecenie!  :kwiatek:
Co się w ogóle dzieje, nie mogę paszy dla kur kupić  😲 Ciągle nie ma i nie ma.
U mnie jakaś fatamorgana, przez cały dzień zbierania wyskoczyły mi może ze 2 gwoździe...  👿

Pochwalę się - uroczyście ogłaszam, że od dziś każda moja zagroda ma ulepszenie XL  😎
ushia   It's a kind o'magic
02 października 2010 22:39
Gratuluję!
Ja wygrałam na kole owce i strusie xxl i teraz mnie kusi zeby inne tez... Ale kupowac to za drogi interes, a do arki noego zal mi przebudowywac farme, za duze straty

Bischa - bo ostatnio bylo jakies halo z cenami pasz, a w dodatku lud dalej pszenice wykupuje n aevent to i paszy sie nie oplaca robic 😉
octoberfest wylaczaja w poniedzialek o 23:59
Kupiłam pszenicę i robienie paszy idzie pełną parą w młynie  😁 Kurza pasza szybko schodzi, bo kuraki się szybko rozmnażają, a jak zaczynałam w ogóle, to w prezencie od Tutoriala za jakieś zadanie była zagroda XXL.
ushia   It's a kind o'magic
03 października 2010 10:12
Niestety tylko xl 😉 Kurnik to byl zreszta
To skąd ja miałam kurnik XXL?  🙄 A może w restauracji można było wygrać?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się