Kącik Małolata...:D

konwalia najlepszego  :kwiatek:
fly mnie nigdy nie pytaja a na jakas starą nie wyglądam  😡 😁
chciałam podziękować Facelli za najlepszy komentarz pod zdjęciem na fejbuczku, poprawił mi wczoraj humor dziękujeee  💘 😅
Małolaty! doszłam do cudownego wniosku! z mocno niesprawną (lekko zwichniętą? nadciągniętą?) kostką DA SIĘ intensywnie jeździć na rowerze! 😎 😂
maiia wariatko! do lekarza a nie na rower  🤬 🤦
mam nadzieje, że sobie większej krzywdy nie zrobiłas tym tripem rowerowym  🙇
ida, ojtamojtam, jak rozruszam to mi lepiej! 😁 pewnie tylko nadciągnięte coś, przeeejdzie 😁

brat jeszcze nie pojechał, zwariuję 😵 😂 włączyłam zmywarkę i jak się słoiki umyją to pakujemy jabłkaaa 💘
wracając do makijażu 😉 ja tylko tusz, ew. kreska na linii wodnej oka, bo na powiece nie umiem kreski malować 😁
konwalia 100lat! 😉
maiiaF LEĆ Z TĄ KOSTKĄ DO LEKARZA I TO JUŻ  😉  🙇 . To wcale nie żarty. Ja jak miałam skręconą czy coś zaniedbałam to i teraz przy większym wysiłku mi to wraca, uciążliwe bardzo, rehabilitacja itd... 🙄
maiia popieram Kamite! też miałam kostke rozwaloną i teraz się odzywa często!  🤔
ale: jabłkaaaaaaaaaa  😍 💘
dziewczyny, serio, nie jest źle 😁 zaczynam normalnie chodzić 🤣

uuuf. póki co 2 słoiki dżemu brzoskwiniowego i 9 słojów jabłek. +jabłek czeka jeszcze wielki garnek na zasłoikowanie... mam dość 😁 skończę wieczorem, a teraz idę na rower. brat pojechał 💃
omatkomatko maiia normalnie zapakuj mi wyślij jeden słoik, bo jak tak o tym piszesz to się ślinię na klawiature  😜
ida, w piwnicy stoi cała półka, bo ciocia zrobiła 50 słoików 😂 a jabłek multum w ogródku jeszcze i pewnie do końca października tak będziemy się z nimi cackać 😁 ja już mam dość. nawet patrzenia 😵 ale za to wiem, że za kilka miesięcy mi się zachce, a to zupełnie co innego takie w słoiczkach niż jakieś z importu 😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 września 2012 15:08
mania w łeb zarobisz, do lekarza już!

konwalia, najlepszego!

ida, ale że dziącha?  😁

padam na twarz, ale mój dzik był dzisiaj cudowny!  😅
no po prostu na rękach bym mogła nosić, odkąd się razem bawimy (sierpień codziennie i wrzesień 2 razy/tydzień) miałyśmy tylko JEDNĄ nieudaną jadę  💘
Aaa. Ale fajnie. Dzisiaj cała stajnia wybyła na zawody. Pobyłam sobie sam na sam z Horsikiem. Cisza, spokój. Jak dawniej...
Facella dziącha, dziącha  😂
Przez was postanowiłam się trochę mocniej pomalować i zobaczyć jak to u mnie, patrzę tak w kamerkę... troche mrocznie, dobrze że sie nie maluje  😁
Facella, aleeee.. jeżdżę na rowerze, biegam, skaczę, po co mi lekarz? 😁

powinnam wziąć się za lekcje albo sprzątać. to ja chyba pójdę już spać 🤣
Nic dziś nie zrobiłam... Najpierw koleżanka wyciągnęła mnie na zdjęcia, później obiadek i zakupy emoty327: m.in. bluza. Później ją obfocę i wstawię tutaj. Wróciłam o 19 i nici z mojej nauki...  🙄 Jestem zła na siebie. Jutro już koniom będę musiała powiedzieć ,,dziękuje'' i się pouczyć. A tym czasem i idę dalej oglądać Komisarza Alex'a  😀
I mam wielką ochotę kupić sobie oficerki.  😍 😁 😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 września 2012 21:37
chyba, super  🙄
Małolaty a co jest z Hermes  🤔  🤔


Żyje, ale jakoś was opuściłam niechcąco z braku czasu 😡
Hermes jasne niechcąco ! poprostu nas już nie lubisz  😕
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 września 2012 21:46
iduś, skarbie jak was nie lubić? 🙂
hahah nie da się dlatego wszystkie się tu martwimy, że zniknęłaś  🏇
Mogę iść do klubu z salsą nie za bardzo umiejąc tańczyć salse? 
Ktoś chętny iść ze mną?  😂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 września 2012 22:50
idaczerwcowa, jakie to miłe 🙂
Hermes  :przytul:

własnie uznałam, że jestem potwornie krytyczna wobec siebie i usunęłam miliard zdjęć końskich, bo byłam na nich okropnie nieudolna!  🤦
także sesja potrzebna na wczoraj  🏇 😀
konwalia, nopebow spóźnione, ale równie szczere - naaaaaajlepszego!!  :pijacy:
Wreszcie znalazłam sposób na czyszczenie gumy od trampek np. conversów.  😜
Mokre chusteczki do łazienek firmy Mr Magic z Biedronki czynią cuda.  😀
popielata, muszę zastosować, bo nie chce mi się codziennie szorować ich szczoteczką, a zawsze jak wracam do domu to zanim do niego wejdę mój pies tak się cieszy, że depcze mi po trampkach...
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 września 2012 15:20
mania, będziesz żałować.

ja swoich trampek nigdy nie czyszczę, tzn. otrzepię z błota i tyle  😂

Albamka, idź, co się przejmujesz 😁

byłam wczoraj na potańcówce i z dziewczynami zrobiłyśmy gangnam style... w szpilkach  😁 jedna z nas miała chyba 12cm, licząc bez platformy (z nią by było jakieś 15). kostki mam miejscu  😁
na płasko się nie potrafiłam tego nauczyć  😂
i belgijski był, i papita (czy tam pita-pata) i masę innych, uwielbiam takie integracyjne  💘
Mam pytanie do Warszawskich Małolat ( myślę że w szczególności do idy bo ona pewnie obcykana  ) polecacie jakieś stajnie w okolicach Piaseczna/Lesznowoli? najlepiej takie w których się tyłka nie klepie bezsensownie  😉 z góry dziękuje  :kwiatek:
Facella, serio jest dobrze 😁

mądra Mania pojechała dzisiaj na rower daaleeeko, aż za rzekę... taak, objechałam miasto dołem wzdłuż rzeki, po czym dojechałam do trzeciego mostu i przypomniałam sobie, że drugi most jest w remoncie, a na trzeci pieszo/rowerem nie można, nawet się nie da 😂 i musiałam zawracać i zasuwać na około 😂
Kamita Akademia Kucania w Dawidach 😉 Właśnie Ida mi poleciła i byłam bardzo zadowolona
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się