Kącik Małolata...:D

Małolaty kochane, pomóżcie!

Jakieś rady na strasznie bolesne rozstania z wybrankami? Wyje już cały dzień...  😕
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 października 2012 17:29
wyryczeć się do końca.
i czekolada, bo lody to raczej nie ta pora roku.
gorąca kąpiel z łbem pod wodą tak, że tylko nos wystaje.
film, najlepiej jakaś idiotyczna, sucha komedia o przybyszach z kosmosu.
niezdrowe żarcie. duuuużo niezdrowego żarcia, chipsy, popcorn, wspomniane wcześniej lody.
muzyka, najlepiej ostre brzmienia, bez tkliwych wyć nt. nieszczęśliwej miłości. w moim przypadku działa.
ja już tak ryczę od południa. Ledwo na oczy widzę, tak zapuchnięte...
Na jakie-takie słodkości za bardzo kasy nie mam.. Choć zjadłam już wszystkie resztki z barku (czyt.3 paczki żelek, 2 paczki orzeszków w panierce i 4 banany)...

A najbardziej dołuje fakt, że były razem do klasy chodzi.. Na następny raz muszę zapamiętać, że zazdrosć niczym dobrym nie jest...
A tym czasem chyba lecę drobniaków trochę poszukać i wio do biedronki...
Facella, Coś jak jedzenie mnie rozumie? 😉
A mi pomaga pisanie listów 🙂 Jak kogoś mi brakuje czy coś w tym stylu, piszesz list ze wszystkim co chciałabyś powiedzieć tej osobie ale nie zdążyłaś, nie masz odwagi, wszystkie emocja jakie Ci teraz towarzyszą, wszystko... Takie uwolnienie się od skrywanych emocji, przez które też sie płacze. A potem spalić .
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 października 2012 17:37
ojć, to wyjścia są dwa: albo parę dni przerwy, albo od razu stawić mu czoła. ja zrobiłam to drugie (-; wprawdzie chłopakiem moim nie był, ale cóż, dosadnie mi dał do zrozumienia, że tego nie chce, mimo że wcześniej dawał mi na to nadzieję  😵 no ale teraz jest dobrym kolegą.

Alabamka, this.
btw zjadłabym chipsy.
dobry pomysł z tymi listami.
anioleczek tak jak pisała Facella jakiś film, ale nie komedia romantyczna czy coś w ten deseń, może jakiś wypad na shopping, konia? zajmij się czymś, nie myśl o tym, trzymaj się :przytul:
u mnie cały czas mży, mgła i ogólnie smutno i ponuro 🤔 mogłoby lać, a nie taka pogoda niepewna 🙄 jak pojechałam do koni to wróciłam przemoczona, ugh, jak tego nie lubię 😤
ohh, dzieki dziewczyny  :kwiatek:
no konie to ja 20km mam. Do tego tatulek ostatnio się rzuca o jazde konną i ogólnie o konie  😤

Muszę czegoś w tv poszukać, bo mój internet nie pozwoli na oglądanie czegokolwiek...

A co do pogody-u mnie dosyć taka w miarę, pochmurno i zimno, ale chociaż nie pada..
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 października 2012 17:45
Alabamka, mogę sobie jutro fotkę strzelić specjalnie for you 😁 a nazwo też będę pamiętać 🙂
Alabamka czyżbyś oglądała Tengo ganas de ti  (Tylko ciebie pragnę) ?  👀
Na pewno nie wspominaj go, rozerwij się, spotkaj się z koleżanką  🙂
[sub]mówi ta co ma takie huśtawki nastroju ostatnio, że szok, siedzi, i użala sie nad sobą słuchając jakieś smęty, i piosenki o niewypałach miłosnych...[/sub]  🙄
patt140, O, aż sprawdziłam co to, lece oglądać bo pierwszą częśc widziałam 😀
Hermes, taak, tyle wygrać  💃
Przyjaciel [s]obciął[/s] zgolił włosy, koniec świata  😵


to Borys na serio? 🤔 ojeeej 🤣

właśnie zamarzam na spacerze. u Was też tak zimno?  😲
Aaa dziewczyny, byłam sama w urzędzie i się nawet nie zgubiłam  💃.

Koniś  💘.


maiia, zimno to mało powiedziane...
anioleczek.97 - herbatniczki z czekoladą z biedry  😉  :przytul: :przytul:
zamarzam... Ale zaraz lecę na herbatkę i jabłeczniczek od babci.  😜
A potech chemia i niemiecki.  😁
Sisisa zgadzam sie. bylam sie przejsc jakis czas temu i zmarzlam okropnie. brr
popielata mm, chyba nawet ich nie jadłam. 😡  Babciny jabłecznik? Nie no, posądzę was o tortury moich kubków smakowych!
A tak szczerze, to wystarczyła godzina na r-v i od razu humor lepszy! 🏇
Dzięki, dziewczyny. Jesteście wielkie! :kwiatek:
Ja na "po-męskie" załamania zwykle spotykam się z przyjaciółką, wyżalam się (zwykle przy jedzeniu czegoś kalorycznego  😁 ), potem oglądam ulubione seriale, słucham takich "bojowych" utworów. A potem jak kładę się spać, to i tak wypłakuję się w poduszkę czasem.  🙄
patt140, hahahaha no popatrz, nie nie z tego filmu mi się to wzięło 😀
Maniu, niestety prawda...
Heval ja właśnie takiej nie mam. A może i mam, ale nie do wpraw męskich, tym bardziej rozstań. Dziewczyna sama niedawno sobie kogoś znalazła i jeszcze żyje tym szczęściem.  😉 I nie chce jej tego szczęscia zaburzać moimi nieudanymi związkami  😁
anioleczek ale przecież na tym polega przyjaźń, że mimo własnego związku, mamy czas dla przyjaciółki, na wysłuchanie jej, pomoc, poradę 😉 Myślę, że jeśli to przyjaciółka, to nie zepsujesz jej szczęścia swoim nieszczęściem, tzn ja chciałabym, żeby moja przyjaciółka powiedziała mi, że coś jest u niej nie tak, a nie była cicho dlatego, że ja mam faceta i jestem szczęśliwa. Nie wiem czy napisałam to w sposób, który da się zrozumieć 😉
Małolaty kochane, nie nadążam z czytaniem, ale duchem jestem z wami i nadal pozdrawiam. 😀
a ja proszę o kciuki i duchowe wsparcie w moim odchudzaniu  😎
infantil JAJA SOBIE ZE MNIE ROBISZ?! ty i odchudzanie? 👿 👿 🤦 🤦 🤬 🤬 😵 😵 🤔 🤔 🙄
Heval , to po prostu jej pierwszy chłopak, wcześniej była straaasznie zakompleksiona i inne takie bajery z poczuciem własnej wartości. A ona od dawien dawna była za tym, żebym go zostawiła, nie znosi go wręcz. Dlatego może ja nie chce jej psuć humoru moimi problemami, bo mam ich setki tysiące, wiec gdybym miała jej tak wszystkie wymieniać, to by mi osiemdziesiątka stuknęła, a dalej bym wszystkich nie opowiedziała  😉
Ja bardziej jestem z tych słuchających i doradzających (chociaż ja sama nigdy nie wiem co mam zrobić 🙄 ).. Muszę baardzo, bardzo komuś zaufać, żeby powiedzieć w oczy co mnie dręczy. I chyba jeszcze nikt się taki nie napatoczył. A jeśli napatoczył, to to zaufanie zaprzepaścił..
🙂
Kamita nie robię sobie jaj  😉 a o kciuki proszę, bo mogę ciężko przeżyć rozstanie z czekoladą i innymi złymi rzeczami  😵
U mnie też by się coś przydało... czekam na zimę  😁 w zimę zawsze chudnę, nie wiem jakim cudem  😁
Kamita ja jak nie zaczne teraz to zimną już na pewno nie. Teraz przynajmniej mi się jeszcze uda wyjść pobiegać  😅 A zimą? Brrr.
Hah może może, zastanowie się  😁 koleżanki mają mnie niedługo zabrać na biegi orientacyjne to może się jakoś wkręcę, choć z tą moją nogą różnie może być  🙄 trzymam kciuki za twoją diete  😍 ile chcesz zrzucić?
Kamita01 ja tak na kg nie liczę,bo nie mam wagi w domu i ciężko byłoby mi kontrolować( W sumie wagę mam ok, rzekomo  🤔wirek: )Raczej tak na "oko" i dla zdrowia  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 października 2012 21:18
znowu szukam piosenki  🤣
jedyne co pamiętam to "if I just lay here, would you asfdgvcfb me?" w refrenie i wydaje mi się, że to Ed Sheeran
Snow Patrol - Chasing Cars ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się