CSI Katowice Parada Horse Show 2-5.XII.2010

wiecie co? ja to się osobiście cieszę, że nie fatygowałam się żeby wpaść z UK do PL na CSI  😂


Ja tak sobie myślę, przecież nie każdy czyta przed wyjazdem Świat Koni. Ciekawe co powiedzą ludzie, którzy przejechali setki kilometrów, nic nie wiedząc, że odwołane... Zobaczymy dzisiaj jakie będą komentarze.
Czyli o której "coś" się w Spodku zaczyna?
Poniżej przedstawiamy aktualny program na sobotę:
10.30      PONY
12.00      Silesia Cup
14.30      Karolinka / Barbórka Cup I nawrót
16.00      Pokazy ujeżdżeniowe
16.30      Karolinka / Barbórka Cup II nawrót
17.30      PONY
18.00      ADRENALINA CUP
19.00      Pokaz zaprzęgu koni fryzyjskich

ze strony głównej.

z tego co słyszałam podłoże miało być w poniedziałek i od poniedziałku się suszyć. niestety dojechało dopiero w czwartek i stąd taka porażka.
byłam wczoraj jakieś 5h i jedyne co było ciekawe to trening, piaffy Otello robione w ręku robiły spore wrażenie  😜

czy ktoś wie jak dziś z biletami?
Manta   Tyłkoklep leśny =)
04 grudnia 2010 09:33
wie ktos jak z biletami na jutro? i jak z programem? bo rozwazam, czy by sienie przejechac - mialam byc w warszawie, wiec sie tym nie interesowalam, ale jako ze sie pochorowalam i do wawy bym nie dala rady jechac to moze bym sie machnela do Katowic, w koncu to tylko 100km 🙂
kto będzie jutro albo dzisiaj się wybierał? ja się poddałam i miałabym do kogoś ogromną prośbę :kwiatek:
chciałoby się komuś odebrać moją akredytację? 😉
MsCarmen Nasza piątka jedzie, za godzinę wyjeżdżamy. Mogę odebrać, ale co dalej 😀 ?
Fatamorgana wysłałabyś mi pocztą na mój koszt? 😀 a jakbyś miała problemy z odbiorem to wyślę Ci w PW mój nr telefonu, puścisz mi sygnał, a ja zadzwonię 😉
Akredytacje tzn co? Dostajesz jedynie kamizelke oczowalną i czerwony pasek na łape. To koniec 😉
powinny być identyfikatory, a kamizelek nie rozdają na zawodach tego typu. kamizelki rozdawane są tylko podczas crossu.
Identyfikatory były w zeszłym roku, w tym roku fotografowie raczej ich nie dostają. A jeśli chcesz zejść na poziom parkuru, to zakładasz odblaskową kamizelkę, tak samo rok temu.
Po co Ci ta akredytacja? Ja moja zostawiam tam. Kamizelki byly.
żółte kamizelki? 🤔 o ku... to żenada.
a liczyłam na identyfikator, bo mam już małą kolekjcę akredytacji w domu i chciałabym mieć mimo wszystko i tę z Katowic 😀 ale jak są opaski to dupson.
Tak, zolte, gustowne kamizelki. Widzialam na relacji online i juz wtedy odechcialo mi sie jechac tam robic zdjecia ;P
a to nie byli techniczni? w ogóle zaraz, co raz różnica, jak można postawić kogoś tam w żółtej kamizelce?
ja pierniczę, tylko raz mnie w taką ubrali jak byłam na stadionie narodowym zobaczyć progress i w życiu nie pokazałabym się w takiej iluśset ludziom 🤔
nigdzie takich nie ma na zawodach halowych to po co oni dają...
Nie, to fotografowie. W zeszłym roku też w takich łaziliśmy
na pewno było super, prawda? 😁
No  😍 wyglądaliśmy niczym ochrona obstawiona dookoła parkuru
hahahaha 😁 trezba było wziąć plastikowy pistolet i straszyć niepokornych ludzi, którzy za mało kupowali na stoiskach albo robili zdjęcia z fleszami! 😀
różne wersje podża słyszałęm - jedną z nich było to, że ciężarówki nie dały rady wjechać przez śnieg. na trybunach pustawo wczoraj. dzisiaj też - ciekawe co się stało z 3 tysiącami sprzedanyc h biletów. Podłoże nawet dla szybkościowców zbyt grząskie. konie się ślizgały jak w reiningu 🙁((.  impreza wieczorna marna. Sądzę, że dziś może będzie ciut lepiej, ale w przyszłym roku imprezie nie wróżę powodzenia.
Jadę jutro i się zastanawiam czy w ogóle będzie coś podnoszącego adrenalinę bardziej niż skoki kucyków. 🤔wirek:
Z tego co czytam i porównuję z imprezą organizowaną 2 lata temu to jakaś kicha jest w tym roku...  🤔
a w radiu Sas dzis mowil, ze malo koni, bo pogoda  i duzo nie dojechalo 😂
Karla🙂 jest taka opcja, słyszałam, że nie przyjechało 80 koni w tym 30 z zagranicy 🙂
ciekawe czy na prawde bylo to zwiazane z transportem czy z proba zmniejszenia ilosci gwiazdek ( mniej gwaizdek=mniej kasy do wyplacenia dla zawodnikow w konkursach) 😎
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
04 grudnia 2010 15:17
a wiadomo jak z biletami? wpuszczają bez?
odwołaneee !  👿
,
Najbardziej mi sie podoba to stwierdzenie:

"W dniach 4 i 5 grudnia 2010 Parada Horse Show Katowice 2010 odbywa się wg zaktualizowanego programu."

Bo to oznacza, ze kasy za bilety zwracac nie trzeba. Zreszta, to cale oswiadczenie - zenada.

Edit: A tu program na niedziele: http://csi.katowice.pl/index.php/2010/12/program-na-niedziele-5-12-2010/
Ale jestem zła  👿
Ogólnie to wydaję mi się że zapłacę 150zł żeby iść pooglądać stoiska... 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się