... ślub :) ...

akzzi, powodzenia i melduj nam tu jak było 🙂!

A my właśnie wróciliśmy z kolejnej objazdówki i chyba znaleźliśmy miejscówę na wesele 💃 Ale się cieszę, wszystko zaczyna nabierać realnych kształtów 🙂
pochwal sie! 🙂

a mi smutno ze juz po wszystkim... ahahahh 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
03 września 2012 13:18


mi też smutno że już dawno po 😵
odebraliśmy zdjęcia i albumy. Ale pięknie zrobione 🏇
Nasz w skórzanej granatowej oprawie z granatowymi metalizowanymi kartkami w środku 😍 Cudo.
Dla rodziców albumy kremowe 🤬
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
03 września 2012 15:36
My niedlugo bedziemy miec druga rocznice slubu, wiec tez wyciagne album i sobie przypomnimy 🙂 razem z zapaleniem swiecy slubnej 🙂

Kurde mija szybko czas, 10 lat razem, czuje sie jakbysmy juz od zawsze byli razem.

Co robicie z kieckami? Ja juz chyba w swojej nie zrobie zdjec na koniu. 🙁

maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 września 2012 15:51
Ja moją od miesięcy próbuję sprzedać za grosze... Nie idzie.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
03 września 2012 15:58
tez swoja probowalam, ale nie szlo. szkoda. ja chcialam kupic uzywana kiecke, ale nie bylo nic co by bylo ok, bo jak ladne  to zawsze za krotkie byly.

na szczescie mam miejsce i trzymam ja. za pare euro nie oddam  👿
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 września 2012 18:08
No ja nie mam gdzie trzymać, leży u rodziców. Nawet nie nadaje się na sesję np. konną, bo nie ten fason... Szkoda, ze to taki duży i jednorazowy wydatek w sumie. Następną chyba kupię używaną kiedyś :p
nerechta, dworek oczywiście 🙂 Takie cuś:
Tu się je, sala na ok. 90 osób


Tu widok od strony ogrodu na oranżerię, w której jest parkiet i DJ


A tu od frontu


Bardzo nam się podoba, cenowo też przystępnie. Zobaczymy, jeszcze za dwa tygodnie jedziemy z rodzicami oglądać i podejmujemy decyzję.
Dzionka gdzie to?

Ja też próbowałam sprzedać swoją suknię, najpierw w salonie, później na allegro. I nic.
Muffinka, w Celestynowie 🙂
Dzionka,
aaale pięknie! marzenie  😍
kasska, na żywo też robi fajne wrażenie 🙂 Szczególnie ta oranżeria, do której się wchodzi prosto z sali jadalnej robi wrażenie -w nocy jest z niej widok na podświetlone 200-letnie dęby w ogrodzie 🙂 No i stanowczo ma duszę, a o to mi chodziło.
wierzę😉 ja mam ogromną słabość do wszelkich dworków, zwłaszcza drewnianych-ale murowane też uwielbiam  😍
cieciorka   kocioł bałkański
03 września 2012 20:42
Dzionka, wygląda pięknie 🙂
No zobaczymy, daliśmy sobie czas na wpłacenie zaliczki do końca września. Jeszcze jedna objazdówka nasz czeka i decydujemy.
oranzeria fajna! A jest miejsce na namiot czy rezygnowalibyscie z tego pomyslu?

co do kiecek to wcale sie nie dziwie ze nie ma zainteresowania - sama bym uzywanej nie chciala, i chyba wiekszosc dziewczyn jednak chce nowa, pod siebie 🙂 Bede swoja trzymac do us... smierci i ubierac co roku na rocznice hahahah 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
04 września 2012 07:14
Dzionka, byłam tam  😀 Bardzo ładne miejsce 🏇
Moja suknia nadal w pralni. Nie mam kiedy odebrać 🙇 W tym tygodniu postaram się odebrać.
Suknia zostaje. Mamy plan, żeby na 1 rocznicę zrobić sobie sesje zdjęciową 😅
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
04 września 2012 08:37
Do pralni? E tam, ja w pralce pralam :p
moja to w przemyslowej chyba bym musiala prac 😀 😀
nerechta, zrezygnowaliśmy z namiotu - jednak zbyt wiele rzeczy nam nie pasowało i sobie darowaliśmy dla świętego spokoju 🙂

ash, ojej, na weselu? Dawaj tu albo na PW jak wrażenia, bardzo jestem ciekawa!
Kalarepa gratulacje!!!!!!! 😀

Ja tyz mam doła , że już po 🙁 Pusto jakoś, nie trzeba sie z niczym użerać 😉
My już po podróży poślubnej i sesji.
Sesję organizowaliśmy z minuty na minutę. Nie zdąrzyłam sie umalować a fryzure na szybko robila mi koleżanka wiec to bedzie tragedia... A po sesji moja suknia byla z motywem moro. Cala czarno-zielona. Na szczęście pięknie sie doprała w pralce domowej 😉 Chcialam ją zostawic w pralni ale kobitka jak zobaczyla metkę to mi poradzila ze mam ja wrzucic do pralki przynajmniej zaoszczędzę 150 zł za pranie.
Pozdrowionka 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
04 września 2012 11:08
[quote author=Gienia-Pigwa link=topic=34.msg1513139#msg1513139 date=1346744260]
Do pralni? E tam, ja w pralce pralam :p
[/quote]

moja by się do pralki nie zmieściła! Poza tym po sesji z moim szanownym koniem, kiecka wyglądała koszmarnie. 🙇
Dzionka, niestety nie na weselu. Byliśmy tam na obiedzie. Podobało mi się, a jedzenie bardzo smaczne!
Arma Ty mnie nie denerwuj - kiedy beda jakies foty??? 🙂
na pewno dobrze wygladalas, nie boj nic! 🙂 a gdzie sesje robiliscie?

my tez myslimy zeby sesje zrobic w przyszlym roku - raz ze wyrwalismy sie w zasadzie na godzinke w dniu slubu i zrobilismy tylko pare fotek a dwa ze nie mielismy w ogole nastroju i dretwi bylismy jak nie wiem..  🤣 a w przyszle wakacje bysmy poprosili znajomych, ktorzy robia swietne zdjecia, zeby porobic co nieco w gorach. Tego nam najbardziej w sumie brakowalo.
link
Co to jest HUMANISTYCZNE wesele?
http://www.ceremoniehumanistyczne.pl/slub.html


Dziękuję. Nie miałam pojęcia, że tak jest.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
04 września 2012 14:07
ale jestes Tania zacofana  😉  😁
[quote author=Gienia-Pigwa link=topic=34.msg1513403#msg1513403 date=1346764036]
ale jestes Tania zacofana  😉  😁
[/quote]
No jestem , jestem. Ja to "Śluby Panieńskie" kojarzę.
A skąd nazwa "humanistyczny" ?
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
04 września 2012 16:11
bo to chyba tylko dla "humanistow"...czyli tych, ktorzy nie umieja matematyki  😁


dla mnie to slub dla niereligijnych, ktorzy chca w ladny i oficjalny sposob powiedziec sobie tak.
Tak na szybkiego melduje, że wszystko się ulożylo bosko. Bylo bajecznie, jesteśmy mega zadowoleni i nieco zmęczeni bo wesele w sumie skończyło się dziś w nocy  🤣 (więc gościom się chyba też podobalo). Jutro mamy zdjęcia w plenerze, a na razię moge Wam pokazac tylko taka fotkę:


a dokładniejszą relację zdam jeśli będziecie chciały po powrocie do domu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się