hucuły.

Jakiś czas temu obiecałam, że wstawię zdjęcia Szlaka i Borówki z czasów kiedy miały po 3
lata ( tak a propos wyglądu i rozwoju Czakry). Jestem teraz w domu na starym komputerze, więc obietnicę mogę spełnić  😅

Na zdjęciach koniuchy mają ok 3,5 roku (czyli starsze od Czakry). Na pierwszych dwóch Borówka, kolejno 4 i 3,5 (?), na ostatnim Szlak 4 lata (?). Nie jestem dokładnie pewna, ale błąd to max 6 miesięcy.
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
09 kwietnia 2011 13:15
Nerunia jakie śmieszne kulki 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 kwietnia 2011 22:33
nerunia jaki Szlak kuleczka 😁

Likier już niestety mało co przypomina hucuła 😁 😎

Strucelka  😍
A jak ma ogolony pysk, bo nie widać na zdjęciu?  😉
Strucelka- no na tym zdjęciu bardziej wielbłąda przypomina  😂  ( sorry, ale ja mam takie pokićkane poczucie humoru)
nerunia- Szlak w kulkowatości do Czakry podobny.

A ja będę miała swoje przeszkody ścieżkowe  🏇
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
10 kwietnia 2011 09:56
Strucelko nie obraź się, ale akurat likier bardziej podobał mi się w wersji z grzywą huculską 😉
za to golone konie wyglądają przecudnie  💘
mnie się tam Likier bardzo podoba  😍 super hucuł

moje łośki

gruba Belka


łatek Oskar z moim psem  😁

Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
10 kwietnia 2011 10:51
polonez - masz piękne hc i super zdjęcia  😀iabeł: gruba Belka, przypomina mi stojącą u nas na pensjonacie Przytulię 😉
Szumka - też taką grubą? :P
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
10 kwietnia 2011 11:17
A ja jestem dziwna i mi się Likier dużo bardziej podoba w nowej wersji! A ta grzywa!  😜 Szał.
Mam takie zboczenie - wolę hucuły w wersji szport niż w wersji sweet kucyk 😉
ja też, ale w sumie każdego konia idzie przerobić  😁

oprócz Belki, która zawsze będzie gruba. MASAKRA
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
10 kwietnia 2011 11:57
polonez - tak  😁
zdj trochę stare (autorstwa ANNY DESZCZYŃSKIEJ).

a koński image to rzecz gustu i prywatnych upodobań  😉
wow na prawdę podobna 🙂 i też taka gruba...  🤔wirek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2011 14:17
Rexiu pysk i nogi będą jutro dogalane 😉 fajnie jest mieć łysola, co? 😀

Szumka jak byłam zapaloną ścieżkowiczką, to nie mogłam patrzeć na hucuły z krótką grzywą 😉 Teraz zmieniły mi się priorytety, podejście i 'krąg' w którym się otaczam. Codzienny widok koni ujeżdżeniowych odciska swoje piętno na psychice 😁

polonez :kwiatek: a mnie zawsze podobał się Oskar, jest cudny! Typowy huculski wałach. Zarzuć jeszcze jakąś fotą w całości!

Maddie  :kwiatek: Ty tyle nie pisz tylko Płochatego wrzucaj!
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
10 kwietnia 2011 14:27
Płocha to aż wstyd wrzucać, bo tydzień temu wyglądał o tak:

Tak gruby wyglądał na początku moich ferii czyli w połowie stycznia (piękna pogoda była wtedy jak na styczeń!):

Widać jak schudł 😉 Wiadomo - wiosna.

Ani pojeździć, ani popatrzeć - głupek kładzie się w największe bagno i tak oto potem wygląda a ja się bawię w wydłubywaczkę ze zlepek  😁
Kucyk ma totalnie wolne od lutego. Po maturze jadę do niego na stałe i będę konia codziennie męczyć. Aktualnie pociesza się skutecznie towarzystwem grzejących się kobył i pastwiskiem 24/24.

Kurczaczki - robić mu coś z grzywą? Bo nie wiem czy zostawić naturalną, czy próbować skrócić?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2011 14:31
Maddie ja bym zostawiła, opanowywanie tego nieładu może nie przynieść zamierzonych efektów 😁
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
10 kwietnia 2011 14:35
On ma tyle włosów w tej grzywie więc też się obawiam. W wakacje będzie chodził w warkoczykach na początek i niech się koń wykicha.

Raaany, ja się na gnoja patrzeć nie potrafię. Toż to wygląda jak koń ledwo z rzeźni wyciągnięte.
A jeszcze gorsze jest to, że z niego na prawdę taka świnia, że chociażby się go pucyło cały dzień, koń cacy, piękny i w ogóle cud miód, to wystarczy godzina i koń będzie tak ufajtolony, że wszyscy sąsiedzi będą zaś gadali, że o konia nie dbam. Rży jak świnia, wygląda jak świnia... Gdzie jest koń i co z nim świnia zrobiła!?  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2011 15:29
Płochaty z 1 maja 2006 😁

Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
10 kwietnia 2011 15:40
Zbyt wiele się nie zmienił. Poza tym, że w 2006 był czysty  😁
No nie no, nie będę go tak obgadywać, bo mu się przykro zrobi jak to przeczyta 😉 Potrafi przecież ładnie wyglądać  😎
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2011 15:56
To było zaraz jak trafił do Nielepic, potem bardzo mu się schudło, ale chyba nie mam zdjęć z tego okresu.

Likier z dziś 💘

Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
10 kwietnia 2011 16:07
Strucelka wow, ale wam szybciutko praca idzie! I jak Likier słodko w tym fiolecie wygląda  😍

Nie lubię jak Płochy ma takie okresy, że wygląda jak szczypior. Jak to ma być hucuł to ma też wyglądać jak hucuł 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2011 16:14
Maddie czy ja wiem czy szybko... Na razie cały czas się lonżujemy, wyjątkowo teraz w weekend wsiadłam. Jeszcze duuuużo pracy przed nami, nawet boję się pomyśleć ile jeszcze 😵

Mnie Płochaty zawsze będzie się kojarzył z poniakiem 😉 Szczuplutki, z podkasaną kłodą i długimi nogami 😉
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
10 kwietnia 2011 17:01
Muszę się wam dziewczyny pochwalić, że Szum kończy dzisiaj 'magiczne' sześć lat!
Od tego momentu, według krążącej ''legendy'' będzie opanowanym poukładanym koniem  😁
(to taka teoria, że niektóre hucuły po skończeniu '6tki' przestają być 'dzieciuszkami'  😉
Więc dam Wam znać jak odniosła się do praktyki  😁 😁

💃 💃 💃


edit; liczyć nie umiem  😵
10.04.2005, to SKOŃCZYŁ pięć a zaczął sześć? Czy skończył sześć?   😵 😂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2011 17:12
Szumka94 gratki 😀 u mnie się to nie sprawdziło 😁 no może troszkę 😉
skończył 6 lat, a teraz leci mu siódmy rok 😉
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
10 kwietnia 2011 17:13
Licealistka kończąca szkołę w klasie o profilu matematyczno-informatycznym ogłasza iż Szum SKOŃCZYŁ 6 lat 😉

Strucelka szybko szybko 😉 Masz zamiar z Likierem wejść na drogę pingwiniarską? 😉
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
10 kwietnia 2011 17:18
no właśnie tak mi się wydawało, hahah  😂

Strucelko - dziękuję, ale nie dobijaj. Niech w moim sercu tli się mała nadzieja  😁
Właśnie, będziesz pingwinować się z L? 😉
No i może ktoś wypowie, czy spotkał się z taką cudowną wiekową przemianą?  🏇
Szumka94 ja się spotkałam! Nie zaliczając do "przemiany" mojego konia zmiany właściciela, dwóch zmian stajni, żywienia, końca pracy w rekreacji itd  😂 mogę wszystko zrzucić na kark skończenia sześciu lat.  🤣
Strucelka ja bym chyba na Twoim miejscu trochę wydłużyła tą grzywę, dosłownie parę cm. Ale pod siodłem Likier wygląda super, czekamy na dalsze relacje z pracy  😉
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
10 kwietnia 2011 17:30
Ja też jestem za wydłużeniem grzywy Likiera 😉

Rexiu Twoją historię znam dokładnie  😎 Czekam na relacje innych 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2011 17:34
Maddie w rzeczywistości nie wygląda to tak kolorowo. Likier jest sztywny jak kołek i muszę popracować dużo nad jego wygięciem.

Szumka94 ok, nadzieję Ci zostawię 😁
Chciałabym pojechać z nim na jakieś zawody, ale to wyjdzie w praniu, w zależności jak nam praca będzie szła.

Rexiu teraz to raczej nie wydłużę tak o 😁 zapuszczę troszkę, ale tylko troszkę 😉 jeszcze muszę przerwać, a to na pewno też polepszy efekt 😉
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
10 kwietnia 2011 17:36
Strucelko - doczep  😁

Podobno w regulaminie rozgrywania ścieżek huculskich znowu mają zaistnieć zmiany..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się