Ogłowia

Jett to pierwsze czy drugie?

Pan Marek pewnie nadal robi ale nie biorę go pod uwagę.
Z Hooksa mam Aretemisa i też wiem że już nic więcej nie zamówię z tamtąd.

W grę wchodza tylko sklepy w PL
Laguna a moge wiedzieć czemu pana Marka nie bierzesz pod uwage? "popsuł się" jakościowo czy co?
ja musze poprosic voltowiczów o rade. jak odsaczyć ogłowie po wymoczeniu w oleju? wiem, wiem, ma prawo cieknąć z niego i ma prawo się pocić, ale kurde nie prawie rok (!) - od stycznia - po kąpieli  😵 a dodam, że moczone było 24 godziny, zaraz potem powieszone na sizalu na strychu nad wiadrem na tydzień i na następny tydzień poszło na gazety. i jest lepkie do teraz :/ próbowałam je kilka razy myć zwilżoną gąbką z mydełkiem glicerynowym, ale g to dało. boje sie na konia założyć, bo to francuski piesek i jakby go oblepiło to zaraz by mi jakoś alergicznie zareagował i byłyby jaja jak berety.
jeśli to istotne to olej wcale nie był "za pińć złoty" - bodajże veredus. samo ogłowie to jakiś fair-play albo horze (nie jestem pewna), w każdym razie półka średnia - bez szału, paski sztywne i podszycia takie sobie, więc zdecydowałam się na wymoczenie. no i fajnie, olej pomógł, zrobiło się wyraźnie miększe, tylko co z tego jeśli nadal mi z niego cieknie.
ANY ideas?  🙁
Puma kieffer?

[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRAV9eourJkEAxNIIE35JmpBUI5tAPpFr3Gp7s_apbLoa5f4_B2ndeuEg_Z[/img]
jett   success is the best revenge
10 grudnia 2012 19:35
Jett to pierwsze czy drugie?

To pierwsze, z błyszczącym naczółkiem  🙂
Galeria - jakość nadal ok, ale ostatnie jakie zrobił siwemu leżało OKROPNIE! Jakieś takie niewymiarowe było. Jakby każde paski od innego wymiaru ogłowia. Policzkowe za długie, naczółek za mały, obwód nachrapnika za duży. A nadmienię, że siwy ma łep bardzo wymiarowy i wszystkie inne "kupne" ogłowia pasują idealnie.
Poza tym zawsze zamawiałam u niego przez lostak, bo jakoś tak "zdalnie" przez telefon nie lubię. No a teraz przez lostak nie mam możliwości więc odpadł w przedbiegach.

Jett - pierwsze to BR

Dramka a jakieś lepsze zdjęcie? Bo na tymk nachrapnik wygląda brzydko i na węższy niż chcę
Juz na poczcie czeka nowiutkie bazowe oglowie od p.Marka 😉 Nie moge sie doczekac, wzrorowalismy sie na Otto Schumacherze🙂
Laguna Nachrapnik pewnie będzie za wąski dla ciebie  😎
Jeśli tak twierdzisz to wierze na słowo, bo tym razem szukam czegoś w odpowiedniku tego ogłowia BR
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 grudnia 2012 00:10
dla mnie w tym br wygląda siwek jakby miał strasznie krótki pysk. w stubbenie bardzo mi się podoba.
Powiedzcie mi moi drodzy, czy niektore oglowia z Hypostore sa juz wyprzedane? Chcialam kupic model Monaco, ale do jasnej ciasnej jest napisane "Out of stock"  👿 Kurcze, chcialam prezent pod choinke i nie ma. Jezeli faktycznie nie maja juz tego oglowia, to gdzie moglabym kupic cos rurkowego z bialym nachrapnikiem i zeby nie kosztowalo 200 euro?
Jest piekniejsze niz zamowilam, P.Marek jest Cudotworca!!!!!!!!!!!!!!!





Poprosilam o czekoladowy braz i jest, cienkie paski i sa, haczyki, podszycia, regulacje u gory, i miekkie podszycia !! Wszystko cudownie, kolory idealne, i jeszcze podgardle swietnie rozwiazane... i  rozeta podszyta i podbrodek jak w otto! kocham PANA MARKA!


P.s. o polecam zamawianie przez meila, albo tak jak ja, wysylam oglowie zapiete tak jak dany kon nosi, ze zdjeciem oglowia wydrukowanym jakie chce , co chce pozaznaczane strazlki co i jak, a na odwrocie opisuje i bez problemu
crazy, jest prześliczne!  😍  Można spytać, ile Cię kosztowało?
350zl bez wodzy i naczolka bo byl moj, z wysylka juz. trwalo to moze tydzien, ( wysylka napewno wiecej kosztowala bo 2 tranzelki, wiec inna waga)
Podszycia super miekkie, skora rewelacyjna. Warte kazdej zlotowki.
kujka   new better life mode: on
12 grudnia 2012 20:27
crazy, piekne! koniecznie pokaz na koniu 🙂
Miła cena 😀
Mysle ze cena jak najbardziej ok, jakosc skory rewelacyjna, jutro zrobie zdj na koniu.

To juz chyba z 4te oglowie od p.Marka, tamte ciurane na codzien wygladaja jak nowe.
crazy dla mnie cudo!! Fanką takiego koloru  podszycia to ja nie jestem, ale samo ogłowie bomba!
Przeklamuje kolor, podszycie jest nie takie jasne jak jasne oglowe (london) tylko bardziejw  wisnie wpada idealnie pasuje z ytm brazem,
crazy piękne jest 😍  w sklepach tak mało fajnych meksykanów jest a to się super prezentuje🙂
deborah   koń by się uśmiał...
12 grudnia 2012 21:03
crazy, piękne jest. Zrób fotki na koniu. Strasznie ciekawa jestem jak leży. Jeśli ładnie chętnie zgapie wzór i zamowię takie samo.
WOW  😎
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 grudnia 2012 23:58
crazy, wygląda niesamowicie! ideał meksykana jak dla mnie  😍
A my zamówiliśmy ogłowie ,ale wydaje mi się ,że nachrapnik za cienki...co nałożyc na wielki łeb? Gruby (minimum te 5 cm) szwed ,a może jakiś ładny meksykan?
kujka   new better life mode: on
13 grudnia 2012 09:44
cavalo, ale przeciez przerabialismy temat 100 razy. nachrapnik sie powinno dobierac nie pod widzimisie "w czym ladniej", tylko taki, w ktorym kon najlepiej pracuje.  😵
kujka - On nie jest jeszcze zajeżdzony , a na teraz ogłowie muszę mieć i tak żeby najpierw zobaczyć jak będzie w nim chodził a lonżować też trzeba na czymś ,a kupiliśmy gówno ,bo paski od wędzidła wywijają się na wszytkie mozliwe strony przez co wędzidło się w pysku przekręca ,więc na dzień dzisiejszy nawet nie mam w czym konia zajeździć  😁
kujka   new better life mode: on
13 grudnia 2012 10:01
a to oglowie powyzej? ja bym zaczela od takiego wlasnie nachrapnika jak na zdjeciu, ewentualnie ze skosnikiem.
to własnie to oglowie które bardzo się przekręca wystarczyło ,że włożyłam  do ryja wędzidła i już przewleczone ,więc na razie w zakupie kieruję się wyglądem a jak będzie chodził źle to kupię inne  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 grudnia 2012 11:13
do pierwszych lonży i zajazdki polecam jakieś zwykłe ogłowie. nie żadne szerokie nachrapniki, meksykany czy hanowery. później sobie wybierzesz co będziesz chciała 😉
możesz pokazać jak te paski się przekręcają? kupowałam kilka miesięcy temu ogłowie do ciurania i wybrałam (dosłownie) najtańsze jakie znalazłam. skóra jakością nie powala, ale dopasowałam je w zasadzie bez problemu i nic mi się nie przekręcało.
sei - przekręca się z jednej strony ,jest rurkowe i ma zapięcie od wewntrz i właśnie z lewej strony wywija się do zewnątrz , dziś jak uda mi się pojechać do stajni to zrobię jakieś zdjecie jak to wygląda  🙂
cavalo, a może masz odwrotnie wędzidło zapięte?
crazy, ale szałowe ogłowie 😜 koniecznie pokaż jak wygląda na modelu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się