Konie zimnokrwiste i pogrubiane

MajaK a ja myslę ,że i my i konie dość maja już sniegu i grudy. Teraz jeszcze ujdzie bo na szczęście pod śniegiem nie ma lodu , wolno to coż znika bez gwałtownej odwilży. Ale ja wolę smigac z koniem po lasach ,łakach po zielony niż zastanawiać się czy tamta sciezka jest w lodzie czy nie, czy tu jest rów , czy to przejście nad rowem konczy się tu czy tam (bo pod śniegiem nie zawsze widać). Nie ja zdecydowanie wolę prawdziwą wiosnę, z radosnym spiewem ptaków i bez robactwa , bo niestety jak będzie za szybko upał to zaraz komary, gzy i meszki. Ja chcę normalnej pięknej wiosny!!!
.
Cyśka   Załoga G :D
28 marca 2013 09:04
Witam, co u was? 🙂 Jak wasze maluszki? 🙂

Ja siedzę cała w nerwach, bo po południu ma przyjechać kupiec obejrzeć Damę i Dezę... Martwię się,k że mi ją sprzedadzą zaraz ;/
U mnie są 2 maluszki 8-miesięczne 🙂 takie spore dzieci 🙂
Klaczka Aida i Ogierek Akord, oboje są po ojcu Horyzont.
Ogierek szuka nowego domu, ale nie ma chętnych 🙁

A w czerwcu będą kolejne 2 młodziaki 🙂
RatiNa masz zdj młodziaków? 🙂 .
RatiNa masz zdj młodziaków? 🙂 .


Niestety nie.. jakoś nie mogę się zebrać do zrobienia im zdjęć
.
A u mnie przyszły wyniki z Niemiec Glorii, na szczęście nie ma tego co zakładał Wet i jest w miare dobrze 🙂
Cyśka   Załoga G :D
29 marca 2013 11:19
Na razie wiem tylko tyle, że im się spodobały 🙂. Byłam tam wczoraj w tym czasie i kobyłki świetnie się spisały, chodziły rewelacyjnie 😀. Raz tylko klient bardzo się zdziwił jak dostał burę lekką za uderzenie ich lejcami, żeby ruszyły (one chodzą na głos, ciche słowo "stępa" i już idą 😉 ), ale ogółem było widać, że rozważają kupno 😉. Na teraz to tyle, decycja chyba jeszcze nie zapadła 😉.
.
Paulil - Gloria czuje się już lepiej?  😉


Co z tą pogodą? Na pociesznie oglądam zdjęcia z lata 🙂

Córka Izabeli, Izaura ur. 2009r. po Basecie.
Zdjęcie z czerwca 2011r.





Piękny koniś  💘

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie form graficznych
.
Gwiazdula - dziękuję 🙂 Nie cytuj zdjęć!


Sorki to tak przypadkowo   😵
To się już więcej nie powtórzy  😡
Piękna Kobyla!!! 😉 Gloria ma lekki przykurcz nogi i musze jej robić rehabilitację, tak zalecił lekarz, i narazie zobaczymy jakie beda tego wyniki. Pogoda tragiczna!
Hej, jak tam wasze Ziemniaczki? 🙂

Bo ja się właśnie zakochałam  😍 http://tablica.pl/oferta/klacz-zimnokrwista-ID2Clsr.html#32ae633e71;r:;s:
.
U mnie Alma tez pojechała dzis do ogiera po raz 3 🙂 juz dwa razy była badana i nie zrebna, mam nadzieje ze teraz bedzie...
.
W tym roku chcieliśmy Gandosem( http://ogiery-z-zimna-krwia.bloog.pl/id,4379712,title,Gandos-1724-G-Gd-typ-sztumski,index.html?ticaid=6105cb )  , ale wkoncu zmieniliśmy na Atraktyjnego (Sztum,kary) 🙂
.
Niestety nie mam... I nigdzie nie ma, ale jak w poniedziałek z nia pojedziemy to zrobię 🙂
Stadko mi się powiekszyło o ogiera rozpłodnika 🙂 Ogier Hejp po Vilor 🙂
PauliL, no to ci się ciasteczko trafiło 🙂
ciasteczko? :P
Stadko mi się powiekszyło o ogiera rozpłodnika 🙂 Ogier Hejp po Vilor 🙂

Pokaż go  😉
Vilor.... wiedziałam że skąś go kojarze.. a tu patrze w paszporcie ogierka którego mamy na sprzedaż, jego matka jest po Vilorze
PauliL, taka przenośnia, po prostu podoba mi się, kiedyś już mnie chwycił za oko 🙂
W sobotę jade po niego 🙂 narazie budujemy mu boks 🙂
RatiNa pokaz zdj ogierka na sprzedaż??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się