Końska rewia mody cz. V (2011)

Zairka, co to za nowy koń? no dawno Cię nie było i się nie chwaliłaś, ani nowym koniem, ani szmatkami 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 października 2011 20:12
Hehehe mam kilka nowych wierzchowców 😁 Bo to moje szkółkowe rekreanty, ale przyznam że Sasze wielbie 😜
Czasem Pani instruktor musi wsiąść żeby przypomnieć kilka rzeczy im i sobie 😉
Od Listopada będzie znowu Grota w szmatkach pozować 🏇
wątek zamknięty
Zairko, miło Cię znów widzieć  🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 października 2011 21:11
Kochani ale ja byłam cały czas z wami 🙂 Tylko do tego wątku przestałam wchodzić bo szmatoholizm (przynajmniej tymczasowo) mi przeszedł, w towarzyskich byłam cały czas (PSY, Dzieci itp 😉)
wątek zamknięty
Dziewczyny orientujecie się może jakie nie ankowe owijki pasują do Anky Grey ? :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka jakbyś znalazła odwrotnego ESa i tego chciała oddać, to wiesz gdzie  😍 Grocisz idzie do Ciebie ?
wątek zamknięty
Zairka w końcu jakies foty wrzucasz!



A do mnie dzis doszedł pad  multistri[e z lamówką sunshine od Naciau!!Teraz czekam jeszcze na owijki sunshine od Precelka i zestaw gotowy 😀
wątek zamknięty
Demonowa, w zasadzie wszystkie jasnoszare, ja miałam z Horze ( w szmatoholikach jest fotka ).
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 października 2011 10:36
Zairka, bardzo fajnie w tym ESie! Choć faktycznie szał byłby w odwrotnych kolorach 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 października 2011 11:21
Equi przestały mnie krecic szmaty, nic nie sprzedaje i nic nie kupuje 😉
Tak Grota idzie do Lizawic 💃
wątek zamknięty
Super wieści  💃 powiem Ci, że mnie też 😉 Skończyły się czasy kupowania trzech kompletów miesięcznie 😉
wątek zamknięty
Jako, że będę potrzebowała jakiś nowy czaprak/pad a z noej to w sumie tylko niciaki mi się podobają to szukam w starociach i mam pytanie orientujecie się czy gdzies w sklepach jest jeszcze do dostania stripe-in Mouse-terra-ivory ? i drugie pytanie czy ma ktoś już zdjęcia oddające kolor cottona choco z najnowszej kolekcji eskadrona? bo zastanawiam sie czy na gniadym będzie bezszal czy jednak w miarę ok... 🤔wirek:
wątek zamknięty
Jako, że będę potrzebowała jakiś nowy czaprak/pad a z noej to w sumie tylko niciaki mi się podobają to szukam w starociach i mam pytanie orientujecie się czy gdzies w sklepach jest jeszcze do dostania stripe-in Mouse-terra-ivory ? i drugie pytanie czy ma ktoś już zdjęcia oddające kolor cottona choco z najnowszej kolekcji eskadrona? bo zastanawiam sie czy na gniadym będzie bezszal czy jednak w miarę ok... 🤔wirek:



Ma takiego stripe ina na sprzedaż Minerwa więc musisz do niej napisac
wątek zamknięty
katija wstawiała choco
wątek zamknięty
Magdzior, coffie 😀 masz u mnie w galerii 😉 na gniadym ladnie bo lamowka daje czadu 😀
tragicznej jakosci, ale jest. tu masz coffie na takim normalnie gniadym koniu:

moj jest niemiarodajny bo jest w kolorze tego czapraka 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 października 2011 15:46
a do mnie wczoraj przyszły 3 komplety  😜

wreszcie ma graphita !!  😍 😍

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 października 2011 15:57
juliadna, niezła paczka 😉 I znowu Hortensia i Blueberry? 😉
wątek zamknięty
juliadna zazdroszcze blueberry  😍
wątek zamknięty
ja tez!  🏇  nawet nie wiedzialam, ze jest takie zestawienie  😡 ale juz wiem na co polowac  😎  😁
wątek zamknięty
juliadna, piękne, zwłaszcza graphit 🙂 dobrze że powoli zaczynam leczyć się z anek 😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 października 2011 18:28
długo polowałam na komplet graphit bo kilka samych padów się przewijało.

Livia Hortensje mam już 3 w domu  😁 tz komplety ale miałam wrażenie że gdzieś miałam jeszcze jeden sam pad... Hmm...  ES mój drugi taki 😀 jest przeprze piękny 😀 


To pierwsza do obfocenia poszła Hortensja 🙂 znalazłam miejscówe na foty u nas nad stawem 🙂 chyba fajne tło ,co nie ?


wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 października 2011 18:32
juliadna, jeszcze trochę i będziesz jak ta Holenderka, o której kiedyś pisałaś, że ma 4 identyczne ESy w domu  😁 A zdjęcie i tło super 🙂
wątek zamknięty
super fotka juliadna.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 października 2011 18:44
Livia faktycznie ! zapomniałam o niej  😁 nie muszę zredukować swoją kolekcje 😀 Bo mama jak zobaczyła całosc jak wróciłam po roku do domu to pierwsze co powiedziała " rozumiem że minimum połowa tego zniknie" a ja na to " tak tak .... na pewno 😁  "
wątek zamknięty
dziewczyny czy będzie duży problem z dostaniem kompletu chocolate anky? bo jest padzik na allegro niedrogo ale cholera dopiero kupiłam brillianta choco  🤬 jeszcze nawet nie przyszedł... a komplet pinki kupiłam na początku miesiąca  🤬 to dziś rozdziewiczyłam dralonik  😍 😅 🏇 dopiero.... więc chyba mnie chłop z domu wywali i będę do końca miesiąca jeść musli mojej kobyły albo do reszty zbankrutuję...  😵
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 października 2011 18:58
juliadna, haha, rozumiem ten ból 😉 P.S. wrÓciłam 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 października 2011 19:00
Livia   :kwiatek: już poprawiłam 😀
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
12 października 2011 19:02
[b]Juliadna[/b], graphit? Blueberry? A z jakiej to kolekcji? Pierwszy raz widze  😡 Co gorsza, obydwa obledne!  😜
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 października 2011 19:06
Moria graphit był z przed ostatniej kolekcji która miała to "stare" pikowanie a  ES jest z 2009 🙂
wątek zamknięty
juliadna Tło nad stawem obłędne  😜 W ogóle masz jakieś szczęście do tych padów, ja nigdzie nie mogę znaleźć owijek do hortensji albo alt rosy, a Ty takie perełki wyłapujesz, jeszcze w dodatku w kilku sztukach  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.