Howrse gra :)

calore, nic nie chce mówić, ale..  masz skasowane konto, tzn zbanowane na zawsze.
no żesz!!! wyskakuje, że zawieszone, zobaczymy, co odpiszą. może zawieszone też się nie wyświetlają? cholera! to jest jakies porąbane, żeby ot tak kasować konta, kiedy ktoś jest niewinny :/ mógłby ktoś sprawdzić, czy moje konie jeszcze istnieją? ohhhh! miałam 14 kuponów, ponad 2mln equus, chyba 5 boskich koni, naprawdę dobre EC! mam dziwne przeczucie, że mogli się przyczepić, że często dostaję prezenty z różnych kont, no ale to można sprawdzić przecież, że to nie multi :/
a jak założę teraz nowe konto, a okaże się, że tamto jest faktycznie zawieszone, to znowu będzie źle! sorry, że tak się ciskam, ale kurde, tego się nie spodziewałam!  😵
dostałam odpowiedź, która nic nie wyjaśnia, fajnie.
Please do not send further inquiries about this. We also do not discuss our findings with anyone. If you were punished it is because your accounts have been identified as multi-accounts.

This identification is done with effective tools : the punishment is thus justified and will not be reversed.

When the punishement will be over (you will be able to see that when you try to connect to your account), you will be allowed to play again, but only on one account.


to w końcu mam bana, czy co? ktoś tu dostał karę na miesiąc, może ja też? zapytałam ich o powody tej kary i do kiedy ona będzie trwać. tyle się dowiedziałam, co wkleiłam. wychodzi na to, że mam multi (którego nie mam), a oni mają super system do wykrywania tego, ale nie powiedzą, skąd wiedzą ani co wiedzą 🤔
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
10 sierpnia 2012 19:52
xofkate



That person is no longer on Howrse!  😵

jak miło :/
gdyby mi chociaż napisali, czy to faktycznie ban, czy tylko zawieszenie na x czasu to ok, a nie, że jak mi się kara skończy, to będę wiedzieć, bo się zaloguję 🤔 i jeszcze ta "prośba", żeby nie wysyłać dalszych pytań...
ooo dziewczyny  😤 nieciekawa sytuacja. Ja bym chyba jakąś skargę napisała, bo jakby mi skasowali, to przepadłoby mi dużo realnej kasy, którą władowałam w tą grę. Nawet teraz przed chwilą kupiłam kupon, bo miałam +2 latające, więc dostałam 3 w sumie - opłacało się.
Dodatkowo mam 16boskich koni, więc byłoby to przegięcie. Nie mam żadnego lewego konta, gram uczciwie, odkąd mnie wtedy ukarali.


A wiecie, weszłam na howrse.com dostałam składniki i nagle mnie wylogowało, loguję się drugi raz i drugi raz dostałam składniki 😀DD
Dziś dopiero pierwszy raz weszłam na howrse.com. Zapomniałam, że mam tam konto  😵

Szkoda, że nie dali nic do ośrodka, np prysznic, bądź może duży boks... szkoda
a ciebie wtedy ukarali za multi? co do kuponów, to czytałam, że jeśli kupisz za realną kasę, nie wykorzystasz ich i cię zbanują, to zwracają kasę. ale nie wiem, jak to dokładnie wygląda. kurczę, szkoda mi mojego ośrodka, dopiero co udało mi się dać prysznice do wszystkich boksów, a jak te boksy znikną, to się zabawa zacznie od nowa 🤔
[s]ponawiam pytanie, czy nie ma ktoś konta na com do oddania na jakiś czas 😉[/s]
calore mogę ci oddać swoje. i tak z niego nie korzystam, wchodziłam tylko żeby zczaić jakie promocje będą i na jakich zasadach 😉
Zablokowali mnie na miesiąc i pokasowali konta, (to były konta kupione od innych voltowiczów, za realną kasę) były na nich boskie konie, konie do gp, multum rzeczy z cr, jednorożce itd itd.
Moje konto miało bana na miesiąc, stracił bardzo na tym mój ośrodek, większość boksów po prostu zostało zniszczone, łąki nadawały się do wywalenia... skasowałam ośrodek i musiałam zaczynać od nowa. Dodatkowo, 2dni wcześniej kupiłam kilka koni po 20kuponów, do rozrodu i zdobywania kasy... po miesiącu były bezużyteczne. Jak podliczałam, byłam stratna o 60kuponów!! Dodatkowo w ośrodku miałam posadzone 3 kupony ;/ niestety termin zbioru minął kiedy odzyskałam konto. Ogólnie masę strat. Z miejsca 320w rankingu, spadłam na 600któreś.
W najbogatszych użytkownikach byłam na 17miejscu, spadłam chyba na 60-te...
kupię rzeczy z CR, a oferty proszę składać na pw, coby nie bałaganić tu  :kwiatek:
Ma ktoś może na sprzedaż upominek hestii?  😉

Kupie om ! 2 kupony za sztukę!  😉
Ronin.   Każdy orze jak może.
11 sierpnia 2012 14:54
Sprzedam źrebaki rasy Bashkir Curly ,tanio.

Zamienię 2x Kf na 2x Om
Co do grafik bo wcześniej była dyskusja to zawsze mi się podobały (w sensie ogólnym, w grze) i w swoich grach dążyłam do tego, żeby je posiadać. Szkoda tylko, że są tak passochłonne i biznesu na nich specjalnie nie można zrobić. Jeśli nie gram to czasem żałuję, że sobie nie mogę ich pooglądać, np. jakie są nowe.  😉                                         
Szukam osoby, która by ogarniała moje boskie konie przez około2 tygodnie, oczywiście dam coś z cr w zamian
Cierp1enie ja mogę chyba, że będziesz chciała kogoś kogo dłużej znasz.
ja też mogę, wcześniej ogarniałam konie Bay, ale przez bana nie mam dostępu już, a taka była fajna zabawa, jak codziennie wpadały diamenty 😁
calore, wrocilam, dzieny za wszystko :kwiatek: z resztą zaraz napiszę 😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
13 sierpnia 2012 09:33
Ej dziewczyny bo chyba jakaś zacofana jestem. Nie można wysyłać diamentów przez wymiany ?  😡
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
13 sierpnia 2012 10:13
Już od dłuższego czasu tak jest :/

za samo logowanie

Deska surfingowa Deska surfingowa  😁
x 2
Krótkie spodenki Krótkie spodenki
x 1
Ponton Ponton
x 1
Otworzyłam, żeby dostać rozgwiazdy na Konto Pegaza

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...
Róg Obfitości
1 000 Equus
15 rzep
5 mieszanek energetycznych
6 punktów dorastania
Znalazłeś również przedmioty na swoją wycieczkę na plażę!

1 x Rękawki
1 x Deska surfingowa
1 x Rozgwiazda


Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...
Laury Dafne
3 000 Equus
20 rzep
10 jabłek
2 punkty dorastania
Znalazłeś również przedmioty na swoją wycieczkę na plażę!

1 x Parasol przeciwsłoneczny
1 x Klapki
1 x Rozgwiazda
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
13 sierpnia 2012 14:13
Daruje sobie otwieranie RO 😀
A nie lepiej poczekać na promocję, kiedy będzie 2 razy więcej składników?  🤣
ja więcej też nie będę otwierać. szkoda mi, poczekam na inną promocję. teraz potrzebowałam konto pegaza  😉
mam konto pegaza 😅 jak się zmienia ulubione konie ? 😲
Gratulacje,

Właśnie wygrałeś/aś poniższy przedmiot w błyskawicznych sprzedażach:
  Parasol przeciwsłoneczny


za 38tys  😵




Dziś zrobiłam konto pegaza i zestaw posejdona 🙂
Na dzikusa nie zbieram 🙂
Przetrzymałby mi ktoś 80000 equus na com? :kwiatek:

I 220000 equus na pl?
Mi się dzisiaj udało zrobić   2 x Konto Pegaza  i Upominek, na dzikusa  też nie zbieram bo mam i tak ich kilka, starczy.  🙂
na jakiej zasadzie dzikusy zdobywają diamenty? za udział w zawodach? bo mam tego konika, ale kompletnie nie wiem co mam z nim robić...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 sierpnia 2012 07:51
jekaterina00 co kilka miesięcy(chyba co rok, ale nie jestem pewna) w jednym z miejsc w ramce "Opieka" po prostu zamiast jakiejś czynności masz diament.
Sprzedam KF i OM po 2 kupony lub 2 RO.
jett   success is the best revenge
14 sierpnia 2012 11:42
Jeśli ktoś chce to mam do oddania konto. Nie kręci mnie ta gra już od dłuższego czasu i miałam zamiar skasować konto, ale może ktoś by chciał się jeszcze pobawić.  Nick: jett, oprócz widocznych koni mam jeszcze 2 Grani, które można ożywić jakby ktoś chciał. Z CR mam :
Zwój Plutona x6
Puszka Pandory x4
Diament x4
Czarna Orchidea x4
Promień Heliosa x3
Muśnięcie Filotes x2
Różdżka Płodności x2
Zestaw Harmonii x2
Piorun Zeusa x2
Łzy Afrodyty x1
Lira Apolla x1
Zestaw Hery x1
Podkowa Posejdona x1
Woda Młodości x1
Fortuna Krezusa x1
oferuję krycia jednorogiem pinto PG 720,11
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=10901727
jakby ktoś chciał prywatne to pisać  😉


jett poszło PW
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się