NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

oczywiście, że wpisuj tu takie osoby
potwierdzam wymiana z forumową Wezyrową zakończona pomyślnie  :kwiatek:


Nie ten watek  😉
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
26 lipca 2011 20:53
chodziło mi o to że paczka do mnie od niej doszła 😉 a do Karina7 nie a paczki podobno wysyłane w tym samym terminie
A jak ktoś np na pfb próbuje innych oszukac to gdzie najlepiej wpisać aby innych ostrzec??
No to tak:
osoby niepoważne, które chcą kupić, biorą dane, piszą że przelew idzie dzisiaj/jutro i kontakt się urywa,towar zablokowany, paczki przygotowane do wysyłki, zero odp na priva, gg,, mimo logowania - NIE polecam
Iskierkaa93
blendzior95


podam jeszcze z allegro - ostrzegam, towar wzięty za pobraniem, paczka wróciła, zero kontaktu, nie odpowiada na maile, telefony
BONMichalak Karolina Michalak
[s]Niestety zdecydowałam w imieniu koleżanki ostrzec przed użytkowniczką ISKIERECZKA, moja koleżanka kupiła od niej ogłowie ponad miesiąc temu, zapłaciła z góry, jako odp na mal z informacją o przelewie otrzymała że ogłowie zostanie wysłane jak pieniądze przyjdą. 2 tygodnie temu napisała do ISKIERECZKI z pytaniem o ogłowie, otrzymała odp że zostało wysłane dawno temu i ISKIERECZKA miała pytać się na poczcie, odpisała z prośbą o wysłanie potwierdzenia wysyłki i od tego momentu 10 dni temu panuje cisza.

Od razu dodam, że z strony koleżanki też było trochę problemów ponieważ miała mały wypadek i przez jakiś czas nie było jej na r-v było to w trakcie korespondencji na temat kupna ogłowia i na temat zapłaty.

Mam nadzieję że może to jakoś poskutkuje i ogłowie dojdzie. [/s]

Iskiereczka sie odezwala
muszę niestety dopisać użytkowniczkę Celtowa
przelew wysłałam dwa i pół tygodnia temu, udało mi się po tygodniu otrzymać potwierdzenie, że doszedł, następny tydzień czekałam, żeby dowiedzieć się w tą sobotę, że 'dziś wysłała paczkę'. Pomijam fakt, że wątpię by w sobotę jakaś poczta była czynna, ale jest czwartek, a Warszawa nie jest na drugim końcu świata, więc przesyłka już by była.
Nie chodzi o jakieś wielkie zakupy i dużą kasę, ale kurcze no, o uczciwość. Czekam dalej, i mam nadzieję, że wędzidło przyjdzie i nie będe zmuszona podejmować dalszych kroków...
Livia   ...z innego świata
28 lipca 2011 12:25
Carunia, martwisz mnie, bo sama jestem teraz w trakcie transakcji z Celtową... Ma mi jutro wysłać paczkę, mam nadzieję, że dotrze bez przeszkód...
celtowa jest wlasciwie zagrozona banem, bo to kolejne wcielenie soczewkovej, czy jakos tak, tylko jej zlapac nie moge. zawsze wstawia zdjecia konia kolezanki 😉
Livia   ...z innego świata
28 lipca 2011 12:58
katija, aha, no to robi się ciekawie. Ale z Soczewkovą transakcja była ok, więc mam nadzieję, że ta też się skończy szczęśliwie...
A poczty w soboty są czynne  🤣
Dopisuję beata.e222 , jest to osoba totalnie NIEODPOWIEDZIALNA , wymiany z nią nie mają ŻADNEGO SENSU !!!!
Lepiej uważać na tą panne ...

Miałam się z nią wymienić , ale że szanowna Beata nie ma tutaj ani plusów ani miunusów ,a samych postów na forum ma tyle co kot napłakał , nikt ze znajomych Re-voltowiczów z nią interesów nie robił, postanowiłam że wyślę paczkę po otrzymaniu paczki od niej.
I dobrze zrobiłam.... Rzekomo paczka do mnie wysłana z początkiem tygodnia - napisałam jej dlaczego się wstrzymałam z wysyłką paczki itp. oczywiście jej reakcja na pw była w stosunku do mnie agresywna... ale cóż każdy ma prawo się zdenerwować.

Wszystko by było pięknie ładnie gdyby nie fakt ,że w tym momencie dostaję pw od dziewczyny pt : "wstrzymałam wysyłkę także ogłowie wraca do mnie. Pozdrawiam "
Akurat dyskutowałam z forumową Laurą_2013 i napisałam jej o tym fakcie... gadka szmatka, okazało się że ta sama osoba chciała wymienić TO SAMO OGŁOWIE co ze mną zgadała z Laurą...... no ludzie ....
Już nie wiem czy ze mną czy z Laurą ustaliła to ogłowie jako pierwsza ponieważ pokasowałam PW ,mniejsza z tym ... sam fakt sie liczy jak dla mnie.

Ostrzegam przed dziewczyną ... ponieważ daje sporo ogłoszeń na R-V nie wiem jak z zakupami i tą osobniczką ,ale z wymianami ostrożnie ...

Dodatkowo pad i popręg które miały iść do niej są od tygodnia spakowane i wykreślone z ogłoszeń gdzie mogłam je sprzedać / wymienić z kimś bardziej POWAŻNYM  👿 👿 👿 👿
marysia550 ok, to zwracam honor (w tym aspekcie tylko :P) ja nauczona z mojej wsi, że w soboty nieczynne, ale stolyca, to stolyca 🙂

Livia, jakby coś, to będziemy już dwie do wycieczki do Warszawy :P ale ufam, że wszystko skończy się dobrze z obiema transakcjami
Carunia tylko na małych wsiach poczty różnie działają. W większości poczty są czynne w soboty tyle że krócej.
"wstrzymałam wysyłkę także ogłowie wraca do mnie. Pozdrawiam "

😵  😁 😁 😁
Zdolna, nie ma co.
Owszem zdolna i to jak 🙂
Rozmawiałam dzisiaj z naszym listonoszem na ten temat , przesyłka rzekomo poleciała do mnie w poniedziałek i nie była w stanie przesyłki wstrzymać,zawrócić itp. rzeczy bo przesyłka byłaby już u nas na wsi 😉 a raczej dotarłaby do mnie w dniu dzisiejszym  🙄 Zapewne żadne ogłowie nie zostało wysłane.... Nie ma co się dziwić , chciała dziewczyna nabrać paczek za wymiany i operować cały czas tym samym sprzętem jak widać  🤦
A pamiętam jak dziś rozmowę na gg , gdy napisałam "Ok to wykreślam rzeczy z ogłoszenia...." zwrotną odpowiedzią było "ja nie wykreślę bo nie mogę tego odszukać" a taaaaaaaaki mega problem jest wejść w swój nick ,który wyświetla się na liście użytkowników on-line , kliknąć "Pokaż ostatnie wiadomości tego użytkownika" , wejść w dane ogłoszenie/a i dać opcję "zmień" no naprawdę...

Jestem tylko wściekła o to ,że wykasowałam te rzeczy z ogłoszenia , że teraz jestem w plecy bo mogłam sprzedać ten popręg dokładnie 3 dni po ustaleniu z nią wymiany 🙁

Jedynie ciesze się cholernie ,że tej paczki do niej nie wysłałam pomimo iż mój TŻ mówił "wyślij bo po co ma Ci ktoś później na r-v pie....,że coś tam coś" Nawet wczoraj po przeczytaniu postu powyżej powiedział "A no...rację miałaś" jedyny plus w tym wszystkim 🙁

Ciekawa jestem tylko czy owa użytkowniczka wciąż będzie grała nie fair czy nieco stanie na ziemi nogami i zacznie myśleć - chyba nie wiedziała ,że taki wątek jak ten istnieje.... 🙁

edit:

Patrząc na treść ogłoszenia na świecie-koni , podejrzewam że tamtejsza qniara_22 to re-voltowa beata.e222
Tak więc... ostrożnie, poprosiłam o zdjęcia przedmiotów jeśli w ogóle je otrzymam to potwierdzę...lub nie 😉

tamtejsza qniara_22 miała kupować ode mnie popręg 125cm neoprenowy ,jednak zabierała się do tego jak kot do pływania, gdy napisałam jej pw że sprzedałam komuś innemu straaasznie się obraziła, że była pierwsza [a z tego co mnie pamięć nie myli to pierwszą zainteresowaną była inna użytkowniczka R-v i chyba nawet w temacie wymiany za coś tam już nie istotne...]

Patrząc na dodane teraz ogłoszenia na r-v ,potwierdzam qniara_22  i beata.e222 to ta sama osoba.
Droga qniaro! Przesyłkę nadałam we wtorek a nie w poniedziałek 😉 Ciocia ją dla mnie zatrzymała bo od razu do niej zadzwoniłam, wysyłki są następnego dnia o 11 😉 Także jakiś dziwny ten Twój listonosz 🙂 A poza tym tak zaczęłaś kręcić z tą wysyłką że głowa mała 😉 Mogłaś mi wprost napisać że chcesz żebym wysłała pierwsza paczke a nie ściemiałaś że nie masz czasu 😉 Wysłałabym ją już tydzień wcześniej, to Ty sama napisałaś że nie mam się spieszyć z wysyłką więc mnie teraz nie oczerniaj!


qniara napisała:
A pamiętam jak dziś rozmowę na gg , gdy napisałam "Ok to wykreślam rzeczy z ogłoszenia...." zwrotną odpowiedzią było "ja nie wykreślę bo nie mogę tego odszukać" a taaaaaaaaki mega problem jest wejść w swój nick ,który wyświetla się na liście użytkowników on-line , kliknąć "Pokaż ostatnie wiadomości tego użytkownika" , wejść w dane ogłoszenie/a i dać opcję "zmień" no naprawdę...


Tylko że ja nigdy z Tobą na gg nie pisałam xD i nie było mowy o wykreślaniu rzeczy z ogłoszenia więc łaskawie nie ściemniaj 😉 Chętnie bym zobaczyła tą rozmowe! 😉



A jeżeli chodzi o popręg to napisałam Ci żebyś podała mi dane do przelewu lecz nie doczekałam się odpowiedzi 😉 Nie doszła do mnie wiadomość że go sprzedałaś 😉
Droga qniaro! Przesyłkę nadałam we wtorek a nie w poniedziałek 😉 Ciocia ją dla mnie zatrzymała bo od razu do niej zadzwoniłam, wysyłki są następnego dnia o 11 😉 Także jakiś dziwny ten Twój listonosz 🙂 A poza tym tak zaczęłaś kręcić z tą wysyłką że głowa mała 😉 Mogłaś mi wprost napisać że chcesz żebym wysłała pierwsza paczke a nie ściemiałaś że nie masz czasu 😉 Wysłałabym ją już tydzień wcześniej, to Ty sama napisałaś że nie mam się spieszyć z wysyłką więc mnie teraz nie oczerniaj!


qniara napisała:
A pamiętam jak dziś rozmowę na gg , gdy napisałam "Ok to wykreślam rzeczy z ogłoszenia...." zwrotną odpowiedzią było "ja nie wykreślę bo nie mogę tego odszukać" a taaaaaaaaki mega problem jest wejść w swój nick ,który wyświetla się na liście użytkowników on-line , kliknąć "Pokaż ostatnie wiadomości tego użytkownika" , wejść w dane ogłoszenie/a i dać opcję "zmień" no naprawdę...


Tylko że ja nigdy z Tobą na gg nie pisałam xD i nie było mowy o wykreślaniu rzeczy z ogłoszenia więc łaskawie nie ściemniaj 😉 Chętnie bym zobaczyła tą rozmowe! 😉



A jeżeli chodzi o popręg to napisałam Ci żebyś podała mi dane do przelewu lecz nie doczekałam się odpowiedzi 😉 Nie doszła do mnie wiadomość że go sprzedałaś 😉



Ajj dobrze od dzisiaj włączę opcję "archiwizuj rozmowy" 😉 chcesz obrócić kota ogonem? Obracaj 😉 Tyle ,że to nie ja zwlekałam z przesyłką bo pisałam do kilku osób ,że wyślę jak tylko wyrobie z czasem - nie jestem Tobą , nie mam mnóstwa czasu wolnego 😉 Mam Konie, Hodowle i multum prywatnych rzeczy na głowie 😉 Gdybym chciała już nie jedną osobe bym w konia zrobiła na wymianach - a zrobiłam? NIE ... nawet z jedną użytkowniczką tego forum , której nie pasował stan przedmiotu przeze mnie wysłany załatwiłam sprawę polubownie na PW i odesłałyśmy sobie rzeczy tak więc, trochę pokory Kochana 😉 Miałam prawo uważać na Twoją osobę i w cale się nie zawiodłam na swojej intuicji bo zostałabym bez padu,popręgu z wydaną kasą w błoto na przesyłkę a ogłowia bym nigdy nie ujrzała 😉 Ale dla mnie UWIERZ nie byłoby problemem podjechać na adres podany do wysyłki i odebrać SWÓJ sprzęt 😉) To tak na przyszłość , nie toleruje oszustwa i sama oszustką nie jestem.
A na PW odpowiadałaś więc dziwne ,że Ci nie doszło  🙄

Ciekawa jestem tylko jak wyjaśnisz sprawę samego ogłowia które już miało mieć 3 właścicieli 😉 Teraz nagle znalazło właściciela - Ciekawe kiedy zostanie wystawione ponownie na sprzedaż / wymianę 🙂

P.S.
Pogróżki na PW zostaw dla siebie 😉 i nie strasz mnie policją  😁 😁 😁 😁 Bo naprawdę ... mam ważniejsze sprawy od Ciebie moja droga 😉- dla mnie jesteś zwykłą O S Z U S T K Ą ,która za wszelką cenę chce wyłudzić sprzęt na wymianach 😉

Tyle w Twoim temacie mam do powiedzenia 😉 

UWAGA!prosze o usunuiecie mnie  z nieuczciwych,do ktorych dodala mnie WEZYROWA;/
paczka od niej do mnie nie doszla,malo tego dziewczyna sie wymiguje od czerwca od podania mi numeru nadania paczki;/
wgl jej nie wyslala,tak to by mi podala numer paczki;/masakra



Witam! Proszę użytkowniczkę Karina7 o udowodnienie że powinna być usunięta z listy nieuczciwych: wpłatę wysłałam w piątek (dotarła najpóźniej w poniedziałek 25.07) i wtedy kontakt się urwał (do dnia przelewu codziennie kontaktowała sie ze mną). Żadnej informacji że wpłata doszła ani nie zostałam uprzedzona o jakimkolwiek wyjeździe tej osoby, jeśli takowy nastąpił. Wszelkie posty zostaną uzupełnione informacją o pozytywnym zakończeniu transakcji, jeśli ono nastąpi. Narazie brak kontaktu a w Ogłoszeniach nowy post o sprzedaży kolejnych rzeczy...
czy Karolinabuziaczek , to moze byc nirv ? i byly jakies z nia przenboje ? pytam dla upewnienia  👀
Nirv nie ma na imię Karolina. Tylko tyle mogę pomóc 😉
Jeśli chodzi o pocztę to w większych marketach działa nawet w niedzielę 🙂
np u nas w Realu
mtc z tego co ja wiem karina 7 miała gdzieś wyjechać do wczoraj miało jej nie być ale nie wiem czy napewno  czy unika kontaktu
czy Karolinabuziaczek , to moze byc nirv ? i byly jakies z nia przenboje ? pytam dla upewnienia  👀


Mons z nią robiła wymiane ja przymierzam się do zakupu 😉
noen   A story of a fighter of our human race
31 lipca 2011 22:03
Naciau, nie radze, miała laska taki sam nick na ŚK, i sprzedawała wsyztskie czapraki naszej forumowej majeczki i kolekcje zairki, jako swoją oczywiście... 😵

edit: na szczęście nie doszło z nia do wymiany...
Karolinabuziaczek owszem i tutaj i na śk ma taki sam nick , z tego co mi wiadomo dziewczyna wymieniała się z forumową Mons więc może niech ona się wypowie???

Nie wiem dlaczego Noen jej nie polecasz??
Dziewczyna w większości zapożycza zdjęcia ze szmato i o tym informuje...

Ja osobiście chciałam zrobić przelew , wolała wysyłkę za pobraniem - dla mnie nie ma żadnego problemu nawet bezpieczniej bo zakup w cale nie tani, dlatego jak na razie nie mogę powiedzieć że dziewczyna należy do nieuczciwych .... Noen jeśli nie robiłaś z nią interesu, nie oszukała w żadne sposób Ciebie,nie wysłała Ci pustej paczki czy też nie sprzedała bubla wystawionego jako idealny to dlaczego nie polecasz?!  🙄
Naciau, dziewczyna to niemal na pewno nie nirv.
A o co chodzi z Nirv bo ja nie w temacie  😡

edit: będę wdzięczna komuś za info nawet na pw  :kwiatek:
To na pewno nie nirv.
Mons   nowe życie z gniadą lasencją;)
01 sierpnia 2011 08:57
ja robiłam dużą wymianę z karolinabuziaczek, faktycznie widziałam na własne oczy wszystko co wystawiała wtedy, więc miała towar taki jak wystawiała 😉

baaardzo mi się transakcja udała, z tym, że ja do niej przyjechałam do stajni, bo jestem z ząbek, a ona z warszawy. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się