Dzień Matki

Macie może jakieś pomysły na prezent albo na ogólne spędzenie tego dnia? Tak żeby było niebanalnie i bardzo miło?
Jakieś sugestie co można kupić businnes woman 😉 tak do 100zł? 😉
ja mamie kupuje masaż w salnie  😀 Relaksacyjny gorącymi kamieniami  🙂
Ale to można jakoś przez neta kupić 'bilet'? Jaki jest koszt? Można taką przyjemność zafundować w okolicach Warszawy?
Kurcze, fajny pomysł, chętnie bym podchwyciła 😉

edit.
Poczytałam trochę o tych masażach, jestem zachwycona, szczególnie przemawia do mnie masaż czekoladą 😀

Tylko teraz doradźcie mi na co zwracać uwagę wybierając studio masażu?
Czy "Orient Studio" przy koszykowej jest godne polecenia? Był ta ktoś?
ja bylam, na gwiazdke dostalam w prezencie masaz, czekolada wlasnie 🙂 pachnialo cudnie i skora nawilzona super.
http://salon.cece.pl/ ja bylam tu, przy merze swietokrzyska. Polecam 😉
u mnie w mieście jest jeden taki profesjonalny salon masażu  😉 także nie ma w czym za bardzo przebierać  😀
zapisuję mame na Dzień Matki, dostaje kartkę gdzie,kiedy itd.  mama idzie i gotowe  😀
Oj gdybym była mamą to na pewno by mi się taki prezent podobał 😉
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
19 maja 2009 20:18
Ja mojej mamie ostanio tylko takie preznty robie. Na urodziny - rytuały spa, a teraz super pedicure. polecam w Krakowie Ambra Day Spa. Mozna sie naparwde zrelaksowac i mama jest zawsze zachwycona.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 maja 2009 20:27
mnie i mame dzieli 2000km (i cale szczescie!), wiec musze sie zdac na internet i poczte 😉 zamawiam jej duzy czekotelegram i kuriera z kwiatami. prawie jak na filmach  😁
Też polecam Ambra Day Spa  😉
my wlasnie spedzamy dzien mamy polaczony z moim mini urlopem w super spa hotelu. obie jestesmy zachwycone. no,oprocz tego drobiazg- apaszka jedwabna bdb firmy.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 maja 2009 21:18
Ja Moja od dwóch lat na takie cos nie moge namówić 🙁 Ciagle gada że nie pójdzie, że woli siedzieć w domu po pracy , że jej to niepotrzebe- nie czai że to ma byc dla iej relaks a nie kolejny stres. Nawet proponowała, że może razem pójdziemy... ale nie chce.

W zeszłym roku kupiłam Mamie taki album - Ty i Ja- dla Najukochańszej Mamy świata. I tam się wklejało zdjecia z dzieciństwa z Mamą i odpowiadało na pytania. Do tego dołożyłam  mały elegancki ( w sam raz do torebki) flakonik perfum.  Moja sie poryczała jak to dostała 🙂
 
W tym roku planuję zaciągnąć ją do kosmetyczki ( pod pretekstem zakupów) na paznokcie akrylowe. A jako dodatkowy gadżet  -> misiu do kluczy od auta.
fajny pomysł z tym SPA, szkoda tylko że u nas nic takiego nie ma, ale może możecie polecić coś we Wrocławiu?
jaki (mniej więcej) jest koszt masażu w czekoladzie i z kamieniami?
:kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
19 maja 2009 22:01
Moja rodzicielka trzeci rok kupuje sobie kostium kąpielowy i kupić nie może, toteż obiecałam jej, że na dzień matki dostanie ode mnie. 😉
Plus pewno jeszcze jakaś karta hand made by me  🤣
zabeczka, zrób mamie niespodzianke i nic jej nie mów, postaw ją przed faktem dokonanym  😀 Mamy zawsze tak mówią-uwierz  😉
ja podobie jak Edytka tez raczej wybiore czekotelegram i pewnie jakis drobiazg dorzuce, tylko jeszcze nie wiem co 🙄
slojma   I was born with a silver spoon!
20 maja 2009 11:29
A ja nie mam pomysłu 🤔 Kosmetyki ma,z ubraniami wolę nie ryzykować bo mamy inny gust i nigdy nie trafiam, u mnie w mieście spa nie ma więc mam ogromny kłopot 🙁
A ja podchwyciłam Wasz pomysł ze spa, z Ambra Day Spa 😉
Tylko mam nadzieję, że będą jeszcze wolne terminy na 26 maja...
CeraŁ   dużo dużo zmian..
20 maja 2009 12:33
mm jesli chodzi o Spa to super pomysl 🙂 orientujecie sie moze MNIEJ WIĘCEJ w jakich cenach takie cos wychodzi ? 🙂

a jak myslicie, czekotelegram raczej nie pasuje dla mamy.. ktora mieszka ze mną  😁
myslalam o jakichs slodkościach ale nie mam pomyslu 🙂  🤔
Chcę w tym roku zrobic coś super bo zazwyczaj to tylko mojej mamie dawałam.. kwiatki  😁
Na pewno dużo zależy od miejsca.
Za masaż czekoladowy za 50min w Ambra chcą 120zł... I to jest jeden z najtańszych masaży!
Moja Mam w tym roku dostanie komplet biżuterii Swarovskiego zaprojektowaną przeze mnie 🙂
Już czeka uszykowana 🙂
armaquesse wow! świetny pomysł! 😀 Na pewno będzie zachwycona! Gdybym miała więcej gotówki na pewno zmałpowałabym ten ekstra prezent 💘
Ja dzisiaj kupiłam mamie 'bon' na masaż czekoladowy do zrealizowania kiedy będzie chciała.
Koszt czekoladowego to 80zł za pół godziny i 160 zł na godzinę.
Z tego co mi pani mówiła koszt masażu kamieniami jest podobny, klasyczne masaże- lecznicze, relaksacyjne- są tańsze.
Dziękuję za podsunięcie świetnego pomysłu! 🙂
u nas w salonie masaży kamieniami kosztuje chyba 60zł, leczniczy 30zł, relaksacyjne 40zł -45min
Niech żyje stolica ! :/
A ja szczerze powiedziawszy wolę zapłacić więcej i powierzyć mamę w dobre ręce, niż gdzieś, gdzie ją tak wymasują, że się jej nie całkiem sprawny kręgosłup zbuntuje.
**Ola**, ja pracuje w tym biznesie wiec na koszta nie mogę narzekać 😉
Na masaż by nie poszła znając ją, chociaż ten pomysł podoba mi się najbardziej!
Monna ja się nie obawiam o mamę, ponieważ sama chodze do tego samego gabinetu 3 razy w tygodniu  😉 na masaże lecznicze, i żyje  😀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
21 maja 2009 07:06
ja mamie dla odmiany kupię kolczyki i korale, bo uwielbia 😉 Myslalam o karnecie do kosmetyczki, ale jak ją znam, to nie bedzie jej sie chciało iśc, bedzie odkładac aż przepadnie.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
21 maja 2009 17:55
ja swojej kupilam likier kawowy 🙂
A może ktoś kojarzy fajne spa/masaże we Wrocławiu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się