Stolica nocą

Jutro jadę do Wawy na szkolenie, będzie trwało do 17 a potem chciałabym z koleżankami coś zwiedzić. Nie wiem jeszcze o której wracamy do Krakowa (chciałybyśmy jak najpóźniej), ale wiem, że chcę coś zobaczyć. Może nam ktoś coś zaproponować? Wiem, że ciężko jest coś organizować nie znając czasu powrotu, ale mimo wszystko proszę o pomoc 🙂 szkolenie będzie na ulicy Bobrowieckiej 9, moja pierwsza wizyta w stolicy  😡
jak tylko jeden wieczor, w poblizu dworca, to ja bym poszla Nowym Światem i Krakowskim na Starówke(po drodze wpadajac do mojej ksiegarni  😀 ) . oczywiscie jak bedzie pogoda, bo jak nie, to nie ma nic ciekawego w spacerowaniu w deszczu..no chyba, ze ktos lubi 😉

albo do parku jakiegos moze?
Stamtad masz niedaleki dojazd od Wilanowa i Powsina. Tylko Powsin to tam chyba ylko ogrod botaniczny jest, i nic wiecej. A w Wilanowie park i pałac.
kujka   new better life mode: on
07 czerwca 2009 12:02
skoro to pierwsza wizyta w stolicy to popieram Mery - Nowy Swiat, Krakowskie i Starowka. Noca po Lazienkach to chyba nie za bardzo, ale o tej porze roku park jest piekny 🙂
edit: a jak przekroczycie brame UW to i ja moge z Wami wpasc do Mery  😁
A Łazienek nie zamykają na noc?
Ja nie z Warszawy, ale chyba ktoś mi mówił, że zamykają.
na pewno gdzieś się wybierzemy  :kwiatek:
powrót mamy o 20:47, więc około 3 godzin na zwiedzanie 🙂
jak zamykane to o zmroku, a zmrok teraz jest dobrze po 21 😉

tak mi sie przynajmniej wydaje!
Tak, Łazienki po zmroku zamykają. Kiedyś musieliśmy się przez płot wydostawać. Z ojcem i babcią  😁
Też stawiam na spacer traktem królewskim.
jeśli nocą to tylko Wroclove  😀


sorki za 🚫 ale się nie mogłam powstrzymać  😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
08 czerwca 2009 16:26
Ja spędziłam 3dniowe szkolenie w Wawie i mozna miło spędzić ten czas.

polecam Łazienki, a potem stare miasto i irlandzki Pub 😀


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się