Ogier CZOS wlkp

Poszukuję zdjęć i informacji na temat ogiera Czos wlkp. Z góry dziękuję!  🙂
Taki siwek po Ogarze? Jeździłam na nim pare razy. Wyglądem niezbyt przypadł mi do gustu.
Masz pw.
Jeśli to taki siwek,o którym myślę to spróbuję wygrzebać jakąś fotkę😉
Tak tak siwek 🙂
Za wszelkie informacje co do charakteru,zdrowia itp itd oraz zdjęcia z góry bardzo dziękuję! 😉
Nie wiem cy to ten sam,ale chodził trochę w rekreacji i tam został popsuty jeśli chodzi o pracę pod siodłem.Był bardzo spokojny,bez problemu codził na jazdy z klazami,zazwyczaj jako czołwy pod różnymi jeźdzcami.Co się działo z nim później-nie wiem,to było pare lat temu.
To już wiem skąd mój niuniek jest taki spokojny i opanowany 😉 D&A bedzie fotka? 😉
Niestety siadł mi komputer,na którym miałam jego fotkę:/może da sie to jakoś odzyskać,zobaczymy.Możesz wkleić jakąś jego obecną fotkę?🙂
Ja niestety nie dysponuję zdjęciami Czosa, jedyne co mam wspolnego z tym ogierem to mam jego jednego z synów-Wezyra od Wiktorii wlkp po Wiking 😉
Jak Ci się uda zreanimować komputer to prosze wklej jego zdjecie 😉
Ok,w przyszłym tygodniu będzie reanimowany to może coś sie uda zrobić.Może dorwę skaner to też coś wstawię🙂
Własność z tego co się orientuję SO Starogard Gdański.
Obecnie chyba w dzierżawie. Chuderlawy, źle wykorzystujący paszę, kiepsko umięśniony. Za to z charakteru anioł, dzielnie woził dzieciaki w szkółce.

zdjęcie znalezione w necie [w tle widać Rewirka 😉 ]
oo to widzę same dobre rzeczy piszecie o ojcu mojego konia  😁 dobrze, że całkowicie w matke poszedł 😉
Komputer padł na amen:/
Hmmm chuderlawy?Jak go pamiętam to kawał konia z niego był😉
a z jakiego okresu go pamiętasz?
Obecnie chyba w dzierżawie. Chuderlawy, źle wykorzystujący paszę, kiepsko umięśniony.


Akurat to nie świadczy źle o koniu co o jego właścicielach/opiekunach.
Każdego konia idzie odpaść kwestia tylko ile się chce na to wydać 😉
Hmm ciężko określic,mniej więcej sprzed 4 lat.
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
27 grudnia 2008 12:33
D&A, no to niestety trochę się zmieniło. Ja Czosa widywałam na codzień w okolicach wakacji tego roku 😉

Z bloga, do którego linki wstawiła Wilejka, - to są wakacyjne zdjęcia właśnie, tak wyglądał jak poszedł w dzierżawę, nie wiem czy już wrócił i w jakim stanie.



[P.S. Wilejka - ostatni link jaki wkleiłaś Czosa nie przedstawia 😉 ]
Dla mnie koń na tym zdjęciu to przykład konia niewłaściwie odżywianego (za mało, nie tak) i źle trenowanego, a nie z natury chuderlawego
Nigdzie nie napisałam, że ten koń jest "z natury chuderlawy" tylko, że taki jest i tyle. Zgadzam się z Tobą, Laguna, w pełni.Ale ja niestety jestem za małą istotką, żeby zmienić sposób odżywiania i trenowania koni w SO.
😲Nie poznałabym go.Wygląda duuużo gorzej...Ja go pamiętam jako ładnego,masywnego konia.
Dodam tylko, że w przypadku Czosa o żadnym trenowaniu konia mowy nie było. On tylko klepał się pod szkółką. I to go dosyć dobiło.
No to nie fajnie widze ten koń miał, mam nadzieje, że teraz już jest lepiej. Ale w ogole nie podobny na tych zdjęciach do tego które ma na allbredpedigree
Przekazywał spokojny, niepobudliwy charakter i często siwą maść.

Jak znajdę jakieś zdjęcia, to wrzucę - nie wiem, czy tak zaraz znajdę -jak nie, to poproszę koleżankę.
Ja też go właśnie z Mszana pamiętam🙂
Czos jeździ teraz w szkółce- totalna rekreacja. Koń niestety zmarnowany, oczywiście dałoby się nad tym popracować, bo w lato koń był pod dzierżawą i nie był jeszcze w takim stanie. Po więcej imformacji pisz na PW


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się