Torwar 2012 22-25 marca

Na jaki adres są wysyłane zgłoszenia xD
Czy ktoś może polecić jakiś hotel/hostel, blisko Torwaru, w miarę tani?  :kwiatek:
Qaida - tuż obok mnie jest hostel Krokodyl (ul. Czapelska 24), obsługujący głównie wycieczki szkolne. Więcej info [url=[[a]]http://www.booking.com/hotel/pl/hostel-krokodyl.html?tab=1&origin=hp&error_url=%2Fhotel%2Fpl%2Fhostel-krokodyl.pl.html%3Faid%3D311097%3Blabel%3Dhostel-krokodyl-HZRNEbTk7K4juV7rzBjLdgS5174661497%3Bsid%3D56f0bc9d8cfeae4f5cdc8d10040a394b%3Bdcid%3D4%3B&do_availability_check=on&aid=311097&dcid=4&label=hostel-krokodyl-HZRNEbTk7K4juV7rzBjLdgS5174661497&sid=56f0bc9d8cfeae4f5cdc8d10040a394b&checkin_monthday=23&checkin_year_month=2012-3&checkout_monthday=25&checkout_year_month=2012-3[[a]]#availability_target]tutaj[/url]. Z tego co wiem, godny polecenia. Najwyżej będziesz uciekać na moją wersalkę 😉 Ceny to ok. 40-50zł za noc za łóżko, 150zł za pokój dwuosobowy. Hostel jest dosłownie tuż przy rondzie Wiatraczna, skąd na Torwar jeżdżą trzy linie i dojazd trwa jakieś 5min, z dojściem 10  😎

Oprócz tego jest hotel Etap - stamtąd na Torwar jest 5-10min piechotką. Jakby co, to przyjmują tam zwierzęta. Cena od 110zł za noc w górę. Więcej info tutaj. Nie jestem w stanie nic powiedzieć o poziomie usług, ale nie jest głośno, że jest źle 😉

Warto też się zainteresować apartamentami: tutaj na Armii Ludowej, a tu konkretnie: tu albo tu. Także i tu lub ewentualnie tu. O, albo tutaj, ładnie i stosunkowo tanio. W ogóle warto się w tym kierunku rozejrzeć 😉

Trzymać się z daleka od hostelu SUS Wisełka, mimo że kusi małą odległością! No, i jakby co, to mogę jeszcze poszukać, więc daj znać czy coś pasuje 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 lutego 2012 22:08
Zgłosiłam się na wolontariat, tyle że tylko na sekretarzowanie 😉
też może będę na wolontariacie  💃
Qaida
Może Jump Inn Hostel, 4 pzrystanki autobusem od Torwaru - pasem bus, jedzie się około 5 minut 😉 Ceny od 40 zł.
http://www.jumpinnhostel.com/pl/
fioukova, armara, Bardzo dziękuję za pomoc :kwiatek:, dzisiaj spróbuję już coś podzwonić 😉
Mam już karnet na Torwar.Bilet kupiłam w Empiku bez problemu.Tylko mnie dziwy ,że na bilecie nie ma napisanego żadnego sektora i miejsca.
etosha.... przez to siadasz gdzie chcesz 😉
To super.Mam  w czym wybierać.Czy wszyscy mają numerowane miejsca i sektory.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 lutego 2012 18:21
Tez mam bilet! Dokładnie karnet, dziś kupiłam w Empiku tylko pan miał problem bo szukał przez K 😁
etosha, kupujesz "wejście" na imprezę, siadasz gdzie chcesz, możesz zmieniać miejsce, my się tylko umawiamy kto ma zamiar usiąść w którym sektorze i to tyle 😉
To też super.
Mam już karnet na Torwar.Bilet kupiłam w Empiku bez problemu.Tylko mnie dziwy ,że na bilecie nie ma napisanego żadnego sektora i miejsca.


A ja własnie wracam z Empiku z Promenady w Warszawie i powiedziano mi ,że Empik nie prowadzi sprzedaży biletów na Cavaliadę...
Myślałam, że chodzi o ten konkretny punkt, ale stwierdzili że wogóle nie ma...

jak to możliwe?

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 lutego 2012 13:16
Nie mam pojęcia, ja kupiłam właśnie w Promenadzie. Co prawda pan nie mógł znaleźć imprezy bo wpisywał przez K ale się udało 😁
O rety....
Czytałam właśnie, ale nie myślałam,że to tam 😉

na liście jest

http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/mazowieckie/index.html

jeszcze w blue city dziś zobaczę...

może tam są bardziej zorientowani
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 lutego 2012 13:27
No mnie w Empiku pan mówi że nie może znaleźć a ja na to że "przez TicketPro (oni prowadzą kilka sieci biletowych) CAVALIADA, przez C i V" "Aaaa... no to zmienia postać rzeczy bo ja szukam przez K" 😂
A ja tylko rzuciłam hasło Cavaliada a Pan że oni wogóle nie prowadza sprzedazy biletów na to wydarzenie, w sensie jako empik...
Powiedział, że sprawdzali i nie ma.
Jako,że nie byłam pewna czy wszystkie salony empik sa uprawnione do sprzedazy to nie chciałam się z nim sprzeczać, sprawdziłam na liście tej co wkleiłam wcześniej i teraz się domyślam, że tez może nie wiedzieć jak to sie pisze.
No po weekendzie chyba nie zabraknie biletów
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 lutego 2012 13:37
a jak ze zdjęciami?
wklejacie?
bo ja muszę jakiś chyba skan zrobić...


też mam z tym problem, jakie zdjęcie muszę zeskanować i co i jak z tym zdjęciem? :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 lutego 2012 13:42
Może sprawdzali przez K i nie mogli znaleźć to stwierdzili że nie prowadzą. W końcu ten ludek co tam siedzi nie musi wiedzieć jak się pisze każdą z imprez więc ja zawsze tłumaczę co to za impreza, jak się pisze nazwa, jaka firma sprzedaje bilety i kiedy wydarzenie się odbywa 😉
ale to by znaczyło,że jest ich więcej niż jeden 🙂
trudno, nie jechałam specjalnie tam więc nie ma problemu.
Gorzej jakby ktoś jechał ileś tam km tylko po bilet.

Miałam identyczną przygodę z biletem w Empiku w Arkadii  🙁 Pan powiedział, że biletów nie ma. Muszę zatem wrócić i go nakierować.
ahahhahaaa, jak odwiedze blue city to już będę wiedziała co i jak.
mam nadzieję,że się uda.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 lutego 2012 13:59
Skoro ja kupiłam to muszą prowadzić. Ja trafiłam na całkiem ogarniętego faceta (chyba kierownik czy coś). Powodzenia dziewczyny 🏇
Hermes, wklejasz fote w odpowiednie miejsce na formularzu w programie Word 🙂
Czy ktoś mi może odpowiedzieć czemu bilety są takie drogie? I dlaczego nie ma biletów ulgowych?
Ja na Cavaliade w Poznaniu zapłaciłam 20 zł za jeden bilet ulgowy.
Ja patrzę na cenę w weekend 50 zł za bilet, a ja płaciła 20 zł za bilet i to byłam w sobotę w Poznaniu to odechciewa mi się iść...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 lutego 2012 16:10
Katakumby18, bilet na tegoroczny Torwar jest dużo tańszy niż w zeszłych latach. W 2010 płaciłam 100 za ulgowy, w zeszłym roku 90 również za ulgowy, normalne były dużo droższe. Szkoda że nie ma ulgowych, też nad tym ubolewam 😉
Uff, udalo sie. Kupilam bilet w Promenadzie.
Karnet jeszcze nie jest w tak strasznej cenie. Tylko jesli dolozyc do tego noclegi, wyzywienie i dojazd to juz wychodzi wieksza kwota.
Dziewczyny nie przesadzacie z cenami ? W tym roku jest naprawdę spoko. Drogo to jest zagramanicą, a nie u nas 😉
Wiesz, nie wszyscy idą na całą Cavaliadę. Ja mogę iśc w piątek lub w niedzielę.
I dla mnie ceny biletów są drogie bo za dwie osoby w niedzielę to 100 zł a płaciłam 40 zł za Poznań to jest różnica:/
Ja kupiłam dziś karnet w empiku na targówku , nie było problemu , powiedziałyśmy tylko , że na cavaliadę , a on czy na konie , no to my że tak , i od razu wydrukował nam bilety  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się