Końska rewia mody cz. VII (2013)

Moon   #kulistyzajebisty
07 kwietnia 2013 14:43
Mam i ja foto marcepana Krysiexowego, w jakości lepszej niż komórkowa  😉
Słońce akurat zaszło  😤 Ale Barb zaczyna kumać o co kaman chodzi w pozowaniu!  🤣



wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 kwietnia 2013 14:51
Moon, brunatna, pięknie w tych nugatach waszym koniom! Krysiexy rządzą 🙂

Arimona, piękne te Caballe, szczególnie lila świetnie na siwku wygląda 🙂

Jak mi się uda to dziś zrobię fotkę mojego Krysiexa wino/atrament 🙂
wątek zamknięty
Moon, brunatna, mega! Kolory dla Waszych rumaków! 🙂
Ja miałam zamówić krysiexa, ale tak wyszło, że zawitałam do sklepu i wróciłam z Szokmolem navy. Pierwszy szmatoholiczny czaprak 😁
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
07 kwietnia 2013 16:34
Moon, brunatna szał nad szałami, odlotowy kosmos!  😜

Widziałam dziś na żywo Eskadronową kolekcję classic, i muszę powiedzieć, że jak czerwony nie podobał mi się na fotach tak w realu jest naprawdę super, a granat jak za mną chodził, tak chodzi jeszcze bardziej 😉

Do tego też łaszę się na krysiexa ale nugatowego, takiego jak owijki brunatnej.

wątek zamknięty
Moon piękny komplet! Jeszcze z tym siodłem i napierśnikiem! 😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
07 kwietnia 2013 16:51
Dzięki laski, z niecierpliwością czekam na kolejnego Krysiexa navy teraz  😀iabeł:
I nikt nie zauważył mego misternego zawinięcia!  😕 Co prawda rzepami do wewnątrz (to jest dla mnie czarna magia i NI HUHU tego się nie nauczę nigdy, noł łej!  🤣 ) ale idealnie równo mi wyszło, nawet trener zauważyła, że profesjonalne zawinięcie  😎  😁
wątek zamknięty
Mam dzisiejszego siwego w raspberry, nada się do szmato?
Wydaje mi się, że kolor całkiem nieźle oddany:


Moon krysiex przepiękny 🙂
wątek zamknięty
harja, to Next Generation? Piękny jest 🙂
wątek zamknięty
nie, to exclusive 🙂
edit:
bonus w postaci niewspółpracującego "modela" w atramentowym Caballu w słońcu 😉
http://re-volta.pl/galeria/g/16112/i/91829.jpg 
i
(edit. coś mi się zdjęcie nie ładowało, więc daję w linkach)
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 kwietnia 2013 17:55
harja, bosko i w Raspberry, i w Atramencie!

Obiecany Krysiex burgund / atrament 😍



wątek zamknięty
Moon, bardzo mi się podoba kolor. Właśnie myślę nad jakimś ładnym beżem dla Dodka. Byłam już prawie zdecydowana na Caballa jasne kakao, ale... hmmm...

Livia, piękny ten Twój burgund! Kusicie mocno tymi krysiexami.

A to mój rajdowy atrament Caball. W związku z ładną pogodą doczekał się w końcu wyjazdu w teren. I nawet się sprawdził w praktyce, bo ochraniacze nie dały rady w wysokim, mokrym i ciężkim śniegu, który wchodził pod rzepy i musiałam je zdejmować w połowie drogi. Tak więc w kieszonki komplet ochraniaczy wchodzi spokojnie 😉

wątek zamknięty
Dzięki dziewczny  :kwiatek:

nagana, jasne kakao ma prawie identyczny odcień beżu co marzipan - mam oba   😁
Livia, no nieeeee, mój kolejny 'must have'   😵 Szałowo na nim wygląda!
wątek zamknięty
Zgadzam się z przedmówczynią, Livia, jest krysiex - jest szał! 😉
wątek zamknięty
Livia, bardzo ładnie. Mi się marzy ciemno-bordowy... no i czekam na swoje krzysiexy... 👀
wątek zamknięty
nagana, jasne kakao ma prawie identyczny odcień beżu co marzipan - mam oba   😁


Wcale mi nie pomogłaś, co ja mam biedna bidulka teraz kupić? Oba?  😎
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 kwietnia 2013 18:20
nagana, dziękuję 🙂 Ten Caball też super na twoim kasztanku wygląda 🙂 Kusi mnie, żeby też sobie takiego z kieszonkami kiedyś zamówić 🙂

brunatna, dziękuję 🙂 To jest chyba odwrotność tego, którego ty będziesz miała 🙂 Ale na twoim ten też by cudnie wyglądał 🙂

harja, dziękuję 🙂

Cobrinha, dziękuję 🙂 Jakie krysiexy do ciebie lecą? 🙂 (btw. kRysiexy od Krysi 😉)
wątek zamknięty
Cobrinha, dziękuję 🙂 Jakie krysiexy do ciebie lecą? 🙂 (btw. kRysiexy od Krysi 😉)
Jeszcze nic nie leci bo krzysiex coś chyba zasypany śniegiem hehe a jakie to niespodzianka. Zamówiłam już dawno ale cierpliwie czekam 😉
wątek zamknięty
Cobrinha jak żeś wymyśliła jakieś błyszczące szaleństwa zamiast starej dobrej alkantary  😀iabeł:

Livia łoł nie myślałam że będzie aż tak fajnie wyglądał. Jak był u mnie to nie byłam jakoś przekonana  🙂 ale Sander ma coś minę "męczy mnie już top-modeling" :P
wątek zamknięty
Livia, pięknie. Uwielbiam to klasyczne zestawienie kolorów 🙂

Moon, pierwsza moja myśl, kiedy zobaczyłam zdjęcie na fb: O, ale ładnie zawinięte owijki 😉 Obawiam się, że jak będę zawijać moje pierwsze od kilku lat owije, zakupione wraz padami anky, to zajmie mi to kupę czasu 😉 Nie wiem , czy będę mieć potem jeszcze czas, żeby pojeździć...
Ale w tym beżu ślicznie Barbowi!
wątek zamknięty
krysiex213, eee tam błyszczące... hihi nie jest to sexi-plexi eskadron heheh
wątek zamknięty
Livia, na moim kompie jest jasnoczerwony. Ale dla karego szału nie ma IMO.
wątek zamknięty
U mnie też jasnoczerwony.
wątek zamknięty
Livia, wygląda jak Brillant Eskadronowy, naprawdę!

harja, jak słodko, ale podoba mi się 😉

Moon, aż się chciałam zapytać kto ci konia zawinął 😉 Ślicznie Barb wygląda 😀
wątek zamknięty
krysiex213
dzieki! Mam nadzeje ze twoich cudenek przybedzie, bo poki widzialam tylko ze 4 na zdjeciu 🙂😉
brunatna
ja tez zmierzam w tym samym kierunku, polskie marki gora!🙂
Burza
no dziwaczne, ale to tak ze bedzie na kazdym wygladalo tak, to stare prestige leonardo, super wygodne, jak pasuje koniowi, ale wystarczy ze troche nie, to wtedy meczaca jest jazda w nim. 🙂
xxagaxx
lila teraz moim ulubionym czarakiem 🙂
Livia
jak on sie swieci ten czaprak! naprawde chcialabym wiecej cudenek zobaczyc 🙂
harja
konisko masz super! we wszystkim mu pieknie!
wątek zamknięty
Arimona, nie no ja się domyślam, że wam pasuje, mówię o wcięciu tybinki, że nie jest wysunięta do przodu lub prosta tylko cofnięta.
wątek zamknięty
Słabiutka fota ES navy:

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 kwietnia 2013 08:12
krysiex, dziękuję 🙂 Już kończę dogrywać kolejne kolorki 🙂 A koń był po terenie i dlatego już taki zmachany 😂

anai, dziękuję 🙂

Burza, u mnie jest taki czerwono-bordowy, ale całkiem możliwe że coś poknociłam z ustawieniami przy robieniu zdjęć 🙂

xxagaxx, dzięki! 🙂

Arimona,  myślę że dzieł krysiex niedługo będzie duuużo do oglądania 😜
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 kwietnia 2013 09:49
Klami, piękny!

czekam na swój próbnik Caballa i też zamówię coś z okazji 'wiosny'  😜 na krysiexa w swoim czasie też się chętnie skuszę na próbę - one są również podszywane siateczką?
wątek zamknięty
Moon, krysiex boski!

Livia, u mnie też wygląda na czerwony, bliżej chilli niż burguda. Może szału nie ma, ale mi się podoba 😉

harja, już to kiedyś pisałam, ale się powtórzę, twój koń nawet w worku po ziemniakach wyglądałby szałowo 😜

Klami, on jest tak z przodu skrojony? Mógłby całkiem dobrze pasować pod moje siodło.
wątek zamknięty
Moon, boski  😍  wygląda identycznie jak Eskadron
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.