Końska rewia mody cz. VII (2013)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 stycznia 2013 22:41
haha, Zairko szalona ty :P Jak ja się cieszę że mi powoli szał na szmaty przechodzi. Jak coś mi się uda kupić to się cieszę, ale polowaniom dałam już spokój. Czeka mnie tylko jeszcze Dralon Toffee/Gleb, który pewnie będzie mnie kosztował majątek, ale kiedyś go dorwę 😉

Mi tez przeszlo... I wrocilo 😂 ale wiecie co? Lubie to!  💘
wątek zamknięty
Remedioss   2* Parelli Professional
15 stycznia 2013 22:46
Dzięki Lychee, chyba się zdecyduję na vanille bo bardziej mi się podoba lamówka.
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
16 stycznia 2013 00:33
Dziewczyny, jak Wam się podoba Segan w exclusive gelb?

UWAGA! Miszcz paint'a powraca  😀

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2013 07:28
Oooo moje stare siodlo  🤣
wątek zamknięty
lizzy jak dla mnie ładnie 🙂
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
16 stycznia 2013 08:58
Zairka możliwe hahah ze szmato brałam 😀 Wejdź w moją galerię, nudziło mi się wczoraj i poubierałam go w moje wszystkie szmatoholiczne marzenia  😜
wątek zamknięty
lizzy jak masz okazje to bierz, ja dorwałam gelba i muszę Ci powiedzieć, że na takich ciemnych koniach jest pięknie.  😍
Lychee ja widziałam oba i brałabym jednak niciaka.  😉

a do mnie przyszedł nici lemon  💃
wątek zamknięty
lizzy, dla mnie super, bardzo mi się podobają konie z takimi kontrastowymi kompletami🙂

Dla młodej (mam już jeden brąz, ale zaczyna się marszczyć pod siodłem, mam kremowy, ale muszę go przerobić na dl a na razie mi się nie chce)
na hot pinka i hazela czekam, i w tym czasie mam straszną ochotę na deser:

pytanie, dla tej panny nici cream czy niciak brązowy (te z najnowszej kolekcji)?
wątek zamknięty
brązowy  😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 stycznia 2013 10:12
Thymos, brązowy 😉

Zairka, ta Anka Kiwi którą podlinkowałam? 😉

Jak dobrze że ja już nie mam takiego ciśnienia na szmatki 😉 Znajdzie się coś - to super, nie - płakać nie będę 😉
wątek zamknięty
lizzy, super, bierz! Ja zawsze się broniłam przed jasnymi kolorami ze względu na prędkość brudzenia, ale po kupieniu yellowa z mint/teak zakochałam się w żółciach. A ja mam zwykłego gniado-gniadego konia, na Twoim będzie jeszcze ładniej. Z tych, co masz w galerii strasznie mi się podoba anky emerald, banana i alt rosa, no i oczywiście niciak hazel. W ogłoszeniach jest teraz dużo anek maize, myślałaś o tym kolorze? Mi się strasznie podoba na Cypku zalci, ale złożyłam śluby czystości i mam już nie kupować szmat, więc cierpię sobie w milczeniu.  😁
wątek zamknięty
Czy jeśli na zdjęciu Pikeura zapowiadającym wiosnę jest zielona kamizelka, to zieleń pojawi się w eskadronach? 😉
lizzy, fajny żółty!
wątek zamknięty
Zairka,  ależ oczywiście że szmatoholizm jest fajny😀 No może nie dla portfela. Ja mimo że już nie mam takiego ciśnienia, praktycznie się szmat nie pozbywam. I mam ich od groma, jakbym potrzebowała kasy to mam naprawdę niezłe zaplecze. Ale tak je lubie że nie ma opcji póki co sprzedażowych. Więc też tak do końca to "zdrowa" nie jestem 😉
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
16 stycznia 2013 13:51
Mi się w pół roku z zera zrobiło 13 szmatek  🤔 nie licząc derek,owijek, kantarów...
wątek zamknięty
A ja posprzedawałam wszystkie czapraki i zostałam z 3 padami Jarpola 😍 I póki co będę im wierna. Z niecierpliwością czekam na nowe kolorki 🏇
wątek zamknięty
Ja mam teraz chyba 15, jeżdżę tak rzadko, że większość leży sobie w moim pokoju, a używam na przemian tych, które akurat są pod ręką/zostały w stajni. Ale żadnej nie sprzedam tak jak xxagaxx, bo je lubię wszystkie.  😁  Może kupię jeszcze kilka, ale póki co mam większość tych, które chciałam mieć i zostało mi bardzo niewiele takich, które głośno krzyczą (cotton green, anky amber i bicolor beluga/flax, chociaż bicolory odstraszają mnie swoją jakością...). Póki co jestem prawie uleczona!
wątek zamknięty
Minosia ale szalejesz z zakupami 🙂

xxagaxx a jak teraz się kształtuje Twoja kolekcja? Pochwal się co Ty tam w tej swojej pace teraz skrywasz 😉

Ja przez to, że musiałam eksmitować swoje szmatki do piwnicy zapominam co mam. I ciarki mnie przechodzą na myśl, że mogłaby tam się wkraść jakaś myszka, ewentualnie mogły by zatęchnąć  😵 Gdybym była na miejscu to pewnie piwnicę bym codziennie odwiedzała kontrolując stan rzeczy  😂
wątek zamknięty
Może ktoś wie, czyje to zdjęcie?  👀
wątek zamknięty
akzzi, ha ha wolę póki co nie sprawdzać. Pewnie dalej oscyluje w okolicy 30 sztuk czapraków :P
wątek zamknięty
kortina mi się wydaje, że to zdjęcie azazu93.. Ale nie dam sobie ręki uciąć.  😁
wątek zamknięty
To ja się czuję wyleczona. Mam z hmm.... 10 czapraków, no kilkanaście może i właściwie prawie każdy mogłabym sprzedać jakby ktoś się zgłosił. Także uffff....
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
16 stycznia 2013 15:15
Altiria maize jest chyba dla mnie za wściekły, wolę takie kremowe żółcie 😀 Muszę się odezwać do jakiegoś cudotwórcy który ma kolor jak Anky Alt Rosa właśnie 😀 Póki co poluję na eskadrona cotton exclusive gelb właśnie
wątek zamknięty
Minosia to nie moje zdjęcie  🤣

edit: nie jest to ten sam koń co tu : http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/45/2312#i może ktos będzie bardziej tu kojarzył  😉
wątek zamknięty
kortina, a to nie jest Pyza? Mam wrażenie, że to ona 🙂
Ja mogą już chyba powiedzieć, że szmatocholicznie-czaprakowo jestem prawie spełniona. Szmat mam i tak już za dużo, i całe szczęście już nie ma ciśnienia, rzadko kiedy mi się jakaś szmatka podoba, pewnie, że mam jakieś marzenia czaprakowe(sangria, olympia blue i alt rosa, ewentualnie gelb), jednak nie szukam ich, kiedyś jak trafią w moje łapy to fajnie, jak nie to trudno. 😉 Mogę czuć się więc prawie wyleczona, nareszcie! 😀
wątek zamknięty
Minosia, azazu93, gabb., dzięki, właściwie to chciałam wiedzieć kto to, bo ma boskie buty  😜 Ale już je znalazłam i jednak mnie na nie nie stać..  😵 Pomimo wszystko dziękuję za pomoc  :kwiatek:
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
16 stycznia 2013 17:41
xxagaxx

Powiadasz ze się wyleczyłaś?  Jakoś niedowierzam... 😀
wątek zamknięty
Czaprak Euro-Star "Excellent Badge" cherry red  dostanę gdzieś w promocji VS ?
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
16 stycznia 2013 18:25
kortina, a co to są za buty?
wątek zamknięty
Domine dziś doszła bardzo miła niespodzianka.
Pad anky  Khaki i polo pad eskadron Gelb Dl.Zdjęcie wstawię jutro.
Chciałam się zapytać co to za czapraki eskadrona bo są piękne.
wątek zamknięty
xxagaxx

Powiadasz ze się wyleczyłaś?  Jakoś niedowierzam... 😀


ha ha poważnie.. CIśnienie całe jakoś znikło. Ale tak jak pisałam kolekcję cały czas mam, jeśli nie będę musiała nie zamierzam sprzedawać.

etosha, to petrol z choco petrol.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.