Howrse gra :)

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 maja 2011 15:59
Florcik, jak potrzebujesz jeszcze kup to ci mogę wysłać 😁
gogos16, żeby wyblupować konia musisz robić treningi, przejażdżki, lekcje i zawody by podnieść na maksa (aż będą wytłuszczonym drukiem) 3 najlepsze umiejętności konia, koń musi wygrać 20 zawodów i musi mieć ponad 10 lat. To tak ogółem 😉
Twoja najstarsza klaczka nie ma np. wygranych żadnych zawodów ani nie ma pogrubionych umiejętności, wysyłaj ją na zawody i przejażdżki 😉
robię gotowe projekty do czarnej perły za drobną opłatą! 😉
a jaką opłatę uważasz za drobną ? bo ja z chęcią 😉
1 kupon, bo mi brakuje do kupienia czarnej perły :P myślę, że to uczciwa cena. robię od razu na tle takim, że można od razu wysłać do Howrse. zaraz wstawię projekty.
to ja jestem chętna 😉 wystaw konia za 1 kupon na wabankowa 😉
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
05 maja 2011 16:36
wabankowa dziś spróbuję wysłać Ci Lirę, ale to dopiero po 18:23, bo muszę roga pokryć 😉
ok 😉
wabankowa, projekty w załącznikach. oczywiście wy dostajecie bez napisu 😉
i wystawię tak za 1.5 godziny, bo wychodzę z domu, ok? 😉 i na pw Ci potem wyślę reszte moich projektów kiedyś tam przygotowanych 🙂
ok czekam 😉
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
05 maja 2011 17:09
Jeśli chodzi o maści ze złotego jabłka, to tylko w polsce tak biednie jest 🤔 na rosyjskim, angielskim, niemieckim i international - po prawie 50 stron z maściami, a na polskim jedna strona i może z 10 maści 😵
No bo Polacy są zacofani! Bez obrazy dla nas...  👀
Mam prośbę, czy mógłby ktos się zając moim konetm prze weekend? Wyjezdzam na zawody i nie będe miałą neta od piątku do niedz  :kwiatek:
ja mogę 🙂 jestem chora i siedzę w domu 🙂
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
05 maja 2011 17:26
Poratuje ktoś piramidkami..
na marta888822

Oddam z lewych
Wabankowa, slij zapro na olka19954  😉  :kwiatek:

urodził mi się róg!
Nie chciałby ktoś kupić cienkiego anglika?
W zadaniu mam sprzedać konia za passa, więc za jego kupno ofiarowałabym Powiew Eola/Czarną Orchideę/Puszkę Pandory - do wyboru  : )
U mnie dwa bezrogi, jak to zwykle bywa. Ja już nie wiem, co jest nie tak..
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
05 maja 2011 17:37
Prosze 4 pkt.. oddam zaraz z lewych..
Musze zobaczyć czy rog🙂
u mnie rożek ogierek maść cramello 😅 mam zestaw Hery a potrzebuję objęć, może ktos sie wymieni?
Jeśli chodzi o maści ze złotego jabłka, to tylko w polsce tak biednie jest 🤔 na rosyjskim, angielskim, niemieckim i international - po prawie 50 stron z maściami, a na polskim jedna strona i może z 10 maści 😵



bo na polskim dopiero drugi raz dostępna jest Czarna Perła chyba 😉
ma od roku Gimpa na kompie ale nie używałam... w związku z pojawieniem się czarnej perły postanowiłam coś wymodzić ... jak się podoba ?
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=3145299

pierwszy rożek na PL z ponad 400 PG  💃

a co do Czarnej Perły to mam nadzieję na coś dla rogów 🙂
gratulacje 😉

bay jesteś ?
jestem, jestem 🙂 dawaj na pw albo najlepiej mi gg daj 😉 bo mam pomysł 😉 i konia już zaraz wystawiam.
czy mógłby ktoś pokryć moją różkę jutro rano za mnie? na eng howrse? byłabym wdzięczna 😉
Mam na wymianę objęcia morfeusza i róg obfitości na angielskim za coś na polskim!
Bay kupiłam kiedyś maść od ciebie i teraz nie mogę jej wgrać.. Jest napisane, że mam zły format, a wszystko się zgadza... 🤔
kortina też tak miałam, ale bay jakoś przerobiła i poszła za pierwszym razem teraz 😉
Hej.
Mam małą prośbę. Kto ma ogiera rożka arabskiego?
Mógłby mi ktoś wystawić pokrycie ? Na Iki na klacz Wini .
Z góry dziękuję  :kwiatek:
dzisiaj osiągnęłyśmy 5*  🏇
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=3151823

wielka wyprz hodowlana 😉
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/commerce?id=1240
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się