Howrse gra :)

pokryje mi ktoś rożka dzisiaj? 🙂 w zamian wyślę coś z CR 🙂
I pilnie kupie czarne orchidee i chmurki 🙂
ja moge. ; D
i mam chmurki . xd
Bay, można jeszcze odkupić od Ciebie projekt maści? 😉
wabankowa gratulacje tego luzytana 😀 Hmm a ja jutro też będę w photoshopie siedzieć i maści robić, jak będę coś miała ciekawego to będę na bieżąco dawać, wybiorę (mam nadzieję że z wami? 😉 ) 3 najlepsze i resztę  projektów sprzedam 🙂
Czy mógłby mi ktoś napisać..hmm plan treningów dla konia do GP? Byłabym wdzięczna :kwiatek: Może być PW
dzięki 😉 jak chcecie to mogę na zamówienie wyhodować wałacha z PG już 473 do GP 🙂
Również mogę wychodowac🙂mam swojego obecnie na poziomie 600um w wieku lat 14jest🙂
poświęcona a jakie PG ? 😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 maja 2011 14:19
Wabankowa mam pytanko czy koń z Pg 410 i 440 (fryz.) Będzie nadawał się na GP?
wiesz nie mam pojęcia 🙁 bo zazwyczaj nie widuję fryzów a jak już to z PG wyrąbanym w kosmos ...
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 maja 2011 14:30
Muszę coś do tego PG sobie wykombinować🙂
A dziś mi się klaczka urodziła z PG ponad 430^^
jak chcesz to Ci mogę luzytana wyhodować 😉
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
06 maja 2011 14:48
wabankowa poszła Lira 🙂 Wkońcu Ci limit zszedł 😉
borkowa.   silesian team
06 maja 2011 15:00
kto ma liry na wymianę, mój kuzyn potrzebuje  🤔
kto kożysta z gry w komórce? jaka ma przeglądarkę?  z której wchodzi na grę? bo do tej pory korzystałam z opery, ale dzisiaj sie coś zchrzaniło, napisane było żeby pobrać aktualizacje , tyle że jej nie mozna było pobrać 🤔 , kicha.
mitery0322, tak 🙂 więcej na pw.

Nadal robie masci do czarnej perly, tanio 😉
Ma ktoś może na sprzedaż klacze jednorożce w przyzwoitych cenach?  :kwiatek:
ja jak przerobię ogierka na klacz 😉 to bede miała źrebaka rożkę tekińca maść cramello, za 15 tyś i 2 kupony.
Wartusia a nie chciałabyś rożka za rożka ?
tzn. jakiego?
anglika,fryza albo andaluza 🙂 ale andaluzyjskiego mam tylko ogiera 🙁
może być anglik alno fryz jak ci pasuje, chociaż anglik bardziej mi sie podoba.
ok 🙂 to sobie wybierzesz potem, bo może się coś fajnego urodzi 😉
ok. chociaż teraz kryję cholere która przez całe swoje 30 letnie życie urodziła tylko jednego roga 🤔, wiec jak znam zycie będzie bezróg, szkoda na nią orchidei, przynajmniej bedzie kupon 😀iabeł:
hahaha xd ja mam nadzieję na jakiegoś rożka nareszcie -.-'
ta............. na koniec urodziła rożka ale ogierka 😵  i teraz mam na zbyciu 2 ogierki, jeden cramello a drugi jasno siwy, wabankowa masz do wyboru maści 😉
cremello 😉 a Ty możesz sobie wybrać dowolną klacz z wyjątkiem myszatej, nareszcie się takiej doczekałam  😍
jak mogę wybierać dowolną 😉 to może być z tych gniadychm 3 letnia, albo półtora letnia (chyba dobrze napisałam 🤔). ten mój tekiniec to ma byc ogierek?
fajnie by było gdyby był klaczką 😉
wystawiłam klacz 🙂 o tą chodziło ?
hmm to muszę postarać sie o piorun bo nie mam 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się