Konie zimnokrwiste i pogrubiane

A to nasze nowe nabytki. Gniada Elgara (Elida 81pkt-Galileo 84pkt)ma 22 m-ce, a kara Bralbena (Breda 81pkt-Albeno 83pkt) 20 m-cy.
bezunia82, ależ piękna ta Elgara, daj więcej! 😀
Cudne te Wasze "pączusie" 😉 kiedyś, jako dziecko jeździłam na grubasach teraz już niestety nie mam z nimi zbyt wiele styczność, szkoda 🙁 ale dobrze, że mogę się nimi pozachwycać w tym wątku 😉 🤣
bezunia82, kara super !

A my mamy taką:
Burza, nie mam za dużo ich zdjęć, ale może coś wyszukam.
bezunia82 super! a jaką ma fajną fryzurkę🙂
bezunia82 Gala i Bena  😍  😍
edit. wysłałam dawa razy 😵
Nasze ogierki kary Romeo (od Romy po Ryman) i kasztan Holyday (od Holidy po Ralf) 😉
Romeo świetny. I to imię..  💘

Gala i Bena cudowne oczywiście!  😍  😍
No i kąpiel za nami... jutro dalsza część zabiegów pielęgnacyjnych... 🙂
Cobrinha konik świetny,a zdjęcia cudowne.. Super widoki macie 💘
Koniczynka 🙂, dziękuję... widoki są boskie, szczególnie o tej porze roku  😍
kasztankaija   Love you more and more and more.
28 maja 2011 08:09
dziewczyny wszystkie Wasze grubaski są świetne!
Cobrinha świetny koń i cudowne widoki  😜

a oto my z czwartku:
[img]http://[/img]

Uploaded with ImageShack.us
Koniczynka 🙂, dziękuję :kwiatek:
kasztankaija , dziękuję... my ostatnio mieliśmy chwile buntu pod siodłem, ale wracamy do równowagi hehe
śliczna ta Twoja kasztanka🙂
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
28 maja 2011 13:18
A ja jestem załamana🙁 ogr pewnie pójdzie na mięso🙁 Pozatym ostatnio niechce chodzic pod siodłem, zaraz zlany potem i uparcie staje w miejscu i niechce ruszyc🙁 a wszystko przez zaniedbanie gospodarza...miał mu zrobic kopyta! a nic nie zrobil🙁 i wystarczylo ze nie przyjezdzalam 3 tyg. a koń wszystko zapomnial🙁 stal w boksie bezczynnie. Porażka  😵
kasztankaija piekna twoja kasztanka i świetnie sie prezentuje. Ale dawaj wiecej fot bo watek słabo sie rozwija🙂
kittajka   yellow power
28 maja 2011 15:47
kasztankaija, piękna ta Twoja kobyłka 😀 A moje pogrubiane doczekało się irokeza 😉
Alicja_8, może uda Ci się wpłynąć mimo wszystko jakoś na właściciela... trzymam kciuki.
kittajka, sympatyczna bardzo ta Twoja "biała masa" 🙂

A mój młody znowu mnie miło zaskoczył - po dwóch dniach prawie stania w boksie ze względu na kiepską pogodę, wybraliśmy się z marszu w samotny teren - poza jednym incydentem hehe to konik był miodzio!  😍
A potem było tylko pastwisko...





Cobrinha śliczne zdjęcia🙂 Ja już nie mogę się doczekać jak pojadę do Reszki, a będzie to dopiero jutro bo w weekend jakieś choróbsko mnie dopadło i nie miałam na nic siły, a dzisiaj mam zajecia do wieczora...🙁
kasztankaija ładnie wygląda pod siodłem 🙂
Cobrinha super zdjęcia !
Ej, ludzie chyba powoli zapominamy o tym wątku 🤬
Co u Waszych grubasków 🙂 ?
Ja mogę się wreszcie pochwalić 2miesięcznymi źrebolkami ( pierw jedno a jak znów wątek zacznie się rozkręcać to będzie kolejne) 🙂
Ona mała spryciulka Tina
na jednym zdjęciu z matką 🙂 ale całkowicie wdała się w ojca 🙂
Magdzior, tajfunowaa, dziękuję...  :kwiatek:
Magdzior, coś ostatnio brak zdjęć Reszki - wypadałoby się przypomnieć  😉
tajfunowaa, śliczna mała  😍

Mi to się marzy by mieć jakieś zdjęcia z terenu a tu ani tak małego aparatu by zabrać bezpiecznie, ani komu robić...
Oczywiście w weekend samotnie się terenowaliśmy - jestem dumna z dzieciaka  😅  - zrobiliśmy trochę kilometrów w dość szybkim tempie, a na nim to większego wrażenia nie zrobiło... i ten jego spokój  😉 sama przyjemność z jazdy
Cobrinha wczoraj przypadkiem udało mi się załapać na zdjęcia poczas jazdy więc jak tylko je dostanę od koleżnki to wstawię(mam nadzieję≤ że będą się nadawały do publikacji)🙂
Mam prośbę do miłośników koni zimnokrwistych:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,58497.0.html
Te zagłodzone biedaczyska w większości są takie, jak lubicie.
Może ma ktoś jakiś sprzęt, suplementy do oddania ?
Przyda się wszystko.  :kwiatek:
Cobrinha spokój moim zdaniem najważniejszy🙂 a radocha i przyjemność z jazdy to podstawa  :kwiatek:
Tania poszperam po szafkach i na pewno choć jakąś drobną rzecz skołuję 🙂
Wczoraj dość mocno u nas wiało... więc skoro nie mam nic z terenu, to Klusek pastwiskowo...  😁
Często nie pojawiam się w tym wątku ale ostatnio wstawiłam ogierki a teraz wstawie całe stado naszych klaczy z zrebakami  😉

Alicja_8   Z pasja...z miłością...
13 czerwca 2011 08:56
Watek słabo sie rozwija🙁 ja dziś jade do grubasów🙂cos może obfoce i wrzuce fotki🙂 mysle zeby wybrac sie na jakiś spacerek do lasu...ale niewiem czy nie będe wracała w tempie ekspresowym na końcu linki 🤣

Poztym ostatnio ogr chciał ze mną na grzbiecie wytarzac się w piachu. JUz zrobił pozycje na wielbłąda a ja chciałam sie ewakuować. Ale na szczescie był na lonży wiec gospodarz szybko go ogarnął🙂 ten koń mnie zawsze zadziwia🙂
bielanska21 cudowne stadko 🙂
Wstawiam reszte stada  😉 Jak się podoba
Bischa   TAFC Polska :)
13 czerwca 2011 11:55
Na 3 zdjęciu myślałam, że jest owca 🤣 Tam z tyłu 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się