Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

Sory za wciskanie tego i spamowanie ale szukam osoby wiozącej konia w okolice Lublina z Białegostoku pod koniec maja,w czerwcu lub lipcu i posiadającej wolne miejsce.Byłabym wdzięczna za wszelkie info. 😉
Witam. Potrzebuję weta z podlasia, który może zrobić rtg dla konia. Mile widziany z okolic Łomży. Jeśli był już taki temat to przepraszam.
ja słyszałam wiele niepochlebnych opinii na temat pana N. w tym,np.  karmienie koni "pyłem księżycowym"  😉 i wciska kit odnośnie sprzedaży koni... ale to kwestia gustu 🙂

Co to jest ten "Pył księżycowy"??
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
12 czerwca 2011 15:50
wiesz jak wygladaja resztki po przesianiu przez sitko owsa?
BASZNIA   mleczna i deserowa
17 czerwca 2011 18:13
Kochani, potrzebuję kontakt do kogos z okolic Radzynia POdlaskiego. Moze jest tu ktos taki 🙂?
a czy radzyń nie jest w lubelskim?
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 czerwca 2011 07:33
Ha byc moze..zasugerowalam sie nazwa.Dzieki 777.
XVIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Szepietowo. Jedzie ktoś? Będzie koński akcent 🙄
cyt:
atrakcją tegorocznej Wystawy będzie:

Promocja mleka, mlekomaty
Promocja wołowiny, baraniny i koniny
Piknik zbożowy
Prezentacja pól doświadczalnych i demonstracyjnych oraz pasieki
Występy zespołów artystycznych
Park zabaw dla dzieci
A to Wystawa Zwierzat Hodowlanych czy Posmiertna Wystawa Zwierzat Hodowlanych?
Te, które pojadą na wystawę będą promowane 🤣
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
20 czerwca 2011 12:38
Promocja wołowiny, baraniny i koniny

dlaczego nie. Jeśli dzięki temu konie rzeźne uniknęłyby chociażby przedśmiertnej męki w postaci wielodniowego trasportu do Włoch to ja jestem za.
Jak to mówią... czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal  😉
Witam, mam takie pytanie do was - czy ktoś odwiedzał stajnie w Skrybiczach? Jaka panuje tam atmosfera? Jak uczą tam jeździć? Ogólnie jakie wrażenie sprawia ta stajnia? Za odpowiedzi z góry dzięki ;]
Jak było w Sprząśli? Macie fotki?
Azu w Skrybiczach się niczego nie nauczysz
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
27 czerwca 2011 13:48
wawrek sobota ciegnela sie do godziny chyba 18 🙄 gdzie ostatanim konkursem bylo P
ae Ty jestes od Sewka prawda 😉? Dziekuje za Twoja opinie. Chodzilam do Supraśla, bylam na hodowli tam ale szczerze jakoś niechce mi się wracać do tej stajni (już nie ta atmosfera). Szukam czegoś bliżej i właśnie bliżej mam np: Ignatki i Skrybicze...
Azu, od Kajtka  😁
Do Skrybicz dojazd jest kiepski (jakieś 3 km do przystanku pks z tego co pamiętam). Samochodem też  ciężko, zwłaszcza zimą.
W sumie to nie wiem co Ci polecić  🤔
A może Kucykowo w Niewodnicy? Nigdy tam nie jeździłam, ale Andrzej jest jak najbardziej w pożądku
a w Supraślu w sobotę do 19, w niedzielę do 14 mocno przeciągane, nic specjalnie ciekawego się nie wydarzyło, stare biedy 🙂
Pozdrawiam margaritkę, którą wczoraj rano widziałem na wlocie do Bielska, a około południa w drodze do Białego. Było machane i migane, ale jakieś strasznie uhahane towarzystwo było i niczego na drodze chyba nie widziało prócz znaczka "Toyota"  🤣
wawrek, jak fixxxer razem jechała to jak miało być nie uhahane :P
Ciekawe jaki powód... Uśmiechy widać było już sto metrów wcześniej.

Wiem! Wakacje!!!
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
01 lipca 2011 08:11
eeeeeej, wawrek a skąd niby mamy wiedzieć jakim ty autem mrugasz ?? 🙂
Proszę zapamiętać!!!  🤣

wawrek, powinieneś mieć na tablicy rejestracyjnej czarno na białym napisane :P
Walnę na masce jedzie wawrek  🏇
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
01 lipca 2011 09:51
bylo trzeba krzyczec! szybko nie jechalismy wiec bylo trzeba nas dogonic zastawic droge i sie przywitac 😁
Spoko, kolejnym razem nie popuszczę. Tzn Wam nie popuszczę.
Malitka, Azu, co do Kucykowa, p. Andrzej jest naprawde spoko, fajnie uczy. Generalnie tam fajnie ucza bo nie ma systemu po 7 koni na jazde.  🤔wirek: Z tym, ze jednak ja pomimo moich umiejetnosci dogadania sie naprawde z wieloma osobami... no z tamtejszymi dziewczynami mi nie wyszlo.  😁 Z jedna utrzymuje kontakt i tyle. Jednak jesli chcesz to probuj, ja tam dawno temu bylam, moze sie nieco sklad zmienil . 😀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
01 lipca 2011 10:35
wawrek lepiej nie popuszczaj tylko lepiej sie postaraj nastepnym razem  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się