AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

zniknął m.in przez problemy z podłożem i bojkot zawodników. a podłoże chyba wciąż to samo 😉 i tylko dolny śląsk byłby zadowolony z dojazdu 😉

ma ktos jeszcze jakies zdjęcia do pooglądania?
Ja mam dosłownie pare, jakość taka a nie inna bo robione podczas kręcenia filmików które będą kiedyś.
https://picasaweb.google.com/HannaMarianna/AMP2011Niedziela?authkey=Gv1sRgCKP8zrPSguGpIA#

Tyle osób robiło zdjęcia, nawet fotografowie ze 3ej, gdzie tych zdjęć można szukać?
akurat nie masz racji, no ale nie zamierzam cie przekonywać.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 czerwca 2011 17:55
Nawet w sklepie Mustang podpisywałyśmy petycję przeciwko połączeniu Partynic...  🙄
Jak połączą to będzie jakaś komedia, a nie porządna stajnia...
O faktycznie, już kojarzę, xequus 🙂. Dziękuję za pomoc, bo trochę byłam zdenerwowana tą sytuacją, a byłymy z luzaczką całkiem same ze wszystkim... Mam nadzieję, ze za rok uda mi się znowu pojechać i ukończyć zawody!!!
W zeszłym roku w Bydgoszczy przeżyliśmy ogromny rodzinny piknik sąsiadujący z zawodami - w niedziele podczas finałów był pokaz ciężarówek. Akurat się rozprężałam, kiedy kilka stanęło obok, włączyło wszystkie światła i zaczęło trąbić ku uciesze gawiedzi. Po namiotach próbowali kręcić się obcy ludzie, ale kiedy tylko ktoś ich zobaczył, byli wypraszani, więc chyba nie było dokarmiania, chociaż strachu o to trochę było. Do tego b. głośna muzyka, chyba jakiś koncert czy tam karaoke plus pan zagrzewający do zabawy. I jakoś to przeżyliśmy. I organizacja zawodów w Bydgoszczy się podobała. Wrocław też da radę! 🙂
Jeszcze trochę zdjęć jest na konie-ujezdzenie.pl
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 czerwca 2011 22:04
Ktoś dał Grembusa w akcji, to macie jeszcze jedno foto, bo znalazłam przed chwilą  😁

ja mam jakiegoś pecha chyba, na żadnym zdjęciu mnie nie ma ;/
Dziewczyny mam do Was pytanie. Przejechałam finał na czysto, z tym że po 4 czy 5 przeszkodzie mój koń się dość mocno poślizgnął na piasku na zakręcie (wylądowałam na szyi), ale zrobiłam woltę i pojechałam dalej. Czy za to dostałam 4pkt? Nawet jak nie było to z naszej winy tylko przez podłoże? Dodam że zmieściłam się w normie czasu. Dzięki z góry za odpowiedź.

edytuj posty!
Tak. Każda wolta na parkurze to 4 pkt.
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
02 czerwca 2011 09:43
xequus, apf, złodzieju zdjęciowy!! nawet nie podpisałaś! :P
Hehe, dziękuje za zdjęcia 🙂 Oby dwa fajne ;]
http://qnwortal.com/modules.php?name=galeria2&g2_itemId=233566&g2_page=1&g2_GALLERYSID=f3d2125474918600ae04ca236a925711

kolejna galeria - ta mi sie bardziej podoba bo jestem w koncu na paru zdjeciach 😀
Jak ktoś chętny mamy jeszcze koszulki z AMP:
http://allegro.pl/polo-z-amp-w-jezdziectwie-i1748800133.html?source=oo
Myślicie, że w 2012 AMP będą we Wrocławiu, czy znów się skuszą na Bydgoszcz?
Z tego co słyszałam plotki to nie bd w Wrocławiu 🙁
ja w roku 2012 nie będę w komitecie organizacyjnym AMP.
Jak to??  🤬
jak to 🙁 to kogo bdmy gnębić ^^
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
31 października 2011 21:38
http://www.amp.azs.pl/terminarz
mam nadzieje, ze gdzies blizej niz wroclaw... 😁
Ale skoro organizatorem ma być dalej PW to raczej nie bliżej Białegostoku 😀
Polecam Kraków 😀
A serio to fajnie byłoby znów na Partynicach. Ciekawe co wymyślą skoro PW ma znów organizować...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 listopada 2011 08:40
Bydgoszcz byłby idealny! Kraków, Wrocław trochę daleko... 🙁
A jak była Bydgoszcz  2 lata temu to organizatorem tez była Wrocławska Politechnika?
Nie chce Bydgoszczy :P
W Bydgoszczy organizatorem był:
KU AZS Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego w Bydgoszczy


Co do terminarza to może się zmieni ...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 listopada 2011 22:18
kiedy pojawiają się jakieś dokładniejsze info odnośnie AMPów? mam na myśli np. programy ujeżdżenia obowiązujące. terminy zgłoszeń itp.? planuję się wybrać pierwszy raz 😉
oooo, nieprędko się spodziewaj 🙂. Na pewno nie w tym roku kalendarzowym. No własnie, ja tak myślałam, ze skoro politechnika wrocławska organizuje, to znowu Wrocław... Nie mam nic przeciwko, fajnie było na Partynicach 🙂. Co do Krakowa to zupełnie nie widzę, gdzie taka wielka impreza mogłaby się odbyć, także raczej odpada...
na BŁONIACH  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:
Zorilla  😀iabeł:
Miejsca by na pewno nie zabrakło!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się