Końska rewia mody cz. V (2011)

xxagaxx sama jestem tego ciekawa, dam znać  :kwiatek:

Myślicie że dobry komplet dla skarogniadego?
wątek zamknięty
Geronimoo jak najbardziej 😀 Uważałabym tylko z tymi nausznikami, bo białe wyglądają tak dość hmm.. dziwnie 😉
wątek zamknięty
No, zobaczymy co z nimi będzie, najwyżej puszczę w świat  😜
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
15 czerwca 2011 19:12
Co do tego aubergine - naprawdę płowieje? Głupio się łudzę, że może trenerka ze stajni juliadnej miała jakiś feralny egzemplarz...
xxagaxx, Ty chyba masz oberżynę, może się wypowiesz jak z Twoją po praniu?
wątek zamknięty
kodusiowata mojej nic nie dolega 😉 Prałam ją już spokojnie te 5-6 razy, ale chwilowo nic nie zauważyłam. Właśnie sobie wisi na balkonie i schnie 😀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
15 czerwca 2011 19:37
No to bardzo dobrze - 2:1, czyli jednak ją sobie sprawię  😉
wątek zamknięty
Cobalt 😉 Kocham ten kolor xD

wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
15 czerwca 2011 19:48
xxagaxx - very nice  :kwiatek:
wątek zamknięty
Aga, na fotce zdecydowanie mniej oczodajny. ;p jak dla mnie za mocny kolor, ale wygladaliscie szałowo ;D
p.s podobny jest do royala nie<kolor> ?

a ja niedlugo wrzuce fotki Rudej w ... uwaga...

NICI PINKI!
ale bedzie rozoffo xD hahah  🏇
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
15 czerwca 2011 20:05
xxagaxx bardzo ładnie w tym cobalcie 🙂
natt92 czekam z niecierpliwością, ten kolor jest piękny w swojej piżamkowatości (jest w ogóle takie słowo w języku polskim?)
wątek zamknięty
kodusiowata my mamy wlasny slownik jezyka polskiego ;d
tez nie moge sie doczekac, chociaz przyznam , ze dla mnie to bedzie odwazny krok, zeby ubrac na PINKOWO moja Rudke ;p
wątek zamknięty
Natt masz porównanie:


owijki stary royal, nowy i cobalt 😉
Co Ty z tym różowym?? Bleee!!! Już mi się na samą myśl słabo robi. Dziś to super Ruda wyglądała, w Gelbie!!!


dzięki dziewczyny  :kwiatek: Ja się zakochałam w niebieskich.
wątek zamknięty
Ponawiam pytanie: ma ktoś Eskadrona Pink z Chocopink i Eskadrona Pink Nici? Porównanie? 😉)
wątek zamknięty
Agaaa.... ;p wiem, wie, Ty nie lubisz naszej GACIOWEJ kolekcji... ale ... to dziewczyna, moze wygladac ladnie ;D ;p haha
no w gelbie faktycznie wygladala bardzo ladnie ;D Jak dorwe fotki od Adki to tu wstawie ;d
wątek zamknięty
natt spoko 😀 ja nie obiektywna jestem jeśli chodzi o różowy kolor 😉
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 czerwca 2011 21:17
Kolekcja czapraków 🙂.





No i hazel z lamówką pogryzioną przez... myszy 😕.

Komplet nici navy z własną kompozycją kolorów nauszników z Elite Horse🙂.

I opal banana z brązowymi nausznikami.
wątek zamknięty
Wracając do tematu oberżyny to ja mam już swoją od marca ... raz czy dwa razy prałam i nic kompletnie jej nie jest a sporo używam ;] zobaczymy jak będzie dalej... ;]
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
15 czerwca 2011 21:31
ChingisChan - ladna kolekcja 🙂. Te czapraczki (poza niciakami) to są Fair Play "Opal" ??

Ja się muszę pochwalić, że właśnie doszeł do mnie Nici Lemon DL, a czekam jeszcze na Aubergine i Nici Hellblau 😵
Jeszcze bym chciała Niciaka Smurfa (DL) i będę miała chyba wszystkie niebieskie Niciaki (poza Marine, bo nie wiem czy go dorwę)... A miałam już nic nie kupować...
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 czerwca 2011 21:37
Gagulec tak to opale🙂. I dziękuję!🙂
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
15 czerwca 2011 21:42
Gagulec zdjęcia, zdjęcia na modelu!  😎 I na sucho jak wszystko dotrze  😁

ChingisChan Uf, już nie mam parcia na hazela więc nie zrobię "WOW", ale ogółem kolekcja ładna 😉 Nawet nie wiedziałam, że opale mają takie ciekawe, nawet fajne kolorki 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 czerwca 2011 21:43
Wracając do tematu oberżyny to ja mam już swoją od marca ... raz czy dwa razy prałam i nic kompletnie jej nie jest a sporo używam ;] zobaczymy jak będzie dalej... ;]


przepraszam ale nie wyobrazam sobie jak mozna miec czaprak od marca, uzywać go sporo i prać go dopiero 2 razy 🤔 😵
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
15 czerwca 2011 21:48
[quote author=Kamita01 link=topic=41891.msg1042970#msg1042970 date=1308169519]
Wracając do tematu oberżyny to ja mam już swoją od marca ... raz czy dwa razy prałam i nic kompletnie jej nie jest a sporo używam ;] zobaczymy jak będzie dalej... ;]


przepraszam ale nie wyobrazam sobie jak mozna miec czaprak od marca, uzywać go sporo i prać go dopiero 2 razy 🤔 😵
[/quote]

Może nie byl uzywany do tego, do czego jest przeznaczony... :P. A tak na powaznie, to nie wyobrazam sobie tak sporadycznie prac często używana szmatkę...

Maddie - jasne, że porobię, ale jak wszystko dojdzie 😀. Już się doczekać nie moge 😀
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
15 czerwca 2011 21:49
Zairka - nie każdy taki pedant jak my że po 1/2 jazdach czaprak do pralki :P
wątek zamknięty
Dziewczyny chodzi o to że ją MAM od marca ale nie znaczy ze ją wtedy używałam :P  używam ja tak od maja może :P a tak to leżała ( sorry że wcześniej się jasno nie wyraziłam )  😉
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
15 czerwca 2011 21:55
A ja nie mam co na konia założyć i postanowiłam konia lonżować xD
Każdy czaprak brudny bo po dwóch-trzech jazdach w tym słońcu = z konia wypływa pot połączony z błotem = żurek. I jak to mi na każdym czapraku zaschnęło... A aktualnie nie mam swojej pralki i nie mam w czym prać, bo babcia mnie z domu wyrzuci za pranie szmat końskich ('no przecież to się nie brudzi'😉. Jutro na dwór pod węża, micha i postanawiam wyprać ten cały syf. W końcu po weekendzie w teren trzeba jechać 😉
wątek zamknięty
Zairka - nie każdy taki pedant jak my że po 1/2 jazdach czaprak do pralki :P

pedantyczność nie ma nic do rzeczy tutaj. Konie się pocą i czaprak po prostu jest BRUDNY!! To logiczne że jak uprawiamy "wędrowanie" po placu i są niskie temperatury, czy koń golony to czaprak wytrzyma dłużej, ale ile, tydzień? Kiedy jest ciepło, koń w treningu to 2-3 jazdy to naprawdę maks. Zwłaszcza jak koń jest fenem kąpieli błotnych bądź piaskowych.

Dziewczyny chodzi o to że ją MAM od marca ale nie znaczy ze ją wtedy używałam :P  używam ja tak od maja może :P a tak to leżała ( sorry że wcześniej się jasno nie wyraziłam )  😉


czyli tak naprawdę praktycznie jej nie używałaś, więc niby jak miałaby wypłowieć??
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 czerwca 2011 00:51
Nasturcja-Renata[/b] Anky Oxblood jest po prostu przecudny. To jest tak dziwny odcień czerwonego, jest śliczny.


xxagaxx jak dla mnie to jest po prostu bordo  😉 ale zgadzam się, jest śliczny 💘
Fajnie Edzio wyglada w cobalcie, tak orzeźwiająco

ChingisChan fajna kolekcja
wątek zamknięty
DObra po dzisiejszej jeździe wloze do pralki :p Niby długo nie uzywalam ... No ale zawsze coś . I od dziś będę ja prac częściej .
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 czerwca 2011 08:09
xxagaxx, w Cobalcie super 🙂 Mnie też coś ostatnio na niebieskości wzięło, czego efektem są zakupy...  😵 ale może oprzytomnieję, jak do mnie dojdą 😉

wątek zamknięty
Livia a co kupiałś?? przyznaj się 😀😀

Nasturcja-Renata dzięki 😉 ale prawdziwie orzeźwiająco to jest teraz w lemonie 😀 Taka CYTRYNKA!!



Jak montezuma przyśle mi zdjęcia to wrzucę jakieś ładniejsze, gdzie mój koń nie stoi jak krowa :P:P
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.