Ochraniacze

A ja mam pytanie odnosnie York pro jump, bo szukam czego tanszego na treningi, pierwsze pytanie jak wypada rozmiarowka czy full jest rzeczywiscie fullem?
I drugie pytanie to czy istnieja i jesli tak to czemu nie moge znalesc York Pro Jump na tyl... wszedzie sa tylko przednie (http://www.galopada.pl/sklep/product_info.php?cPath=215_307_340&products_id=2706) a nigdzie tylow do kopmletu nie moge znalezc...
Nie wiem czy są na stronie ale w sklepie stacjonarnym widziałam tyły.
Aha ok no to napisalam do sklepu, bo na stronie ich nidzie nie widze.
Frania a jak je widzialas to jakie wrazenie na zywo sprawialy, w miare solidne?
Wiesz co nie przyglądałam się bo wyglądają paskudnie!
anetakajper   Dolata i spółka
15 czerwca 2011 12:26
Magdzior Ja osobiście odradzam. Mi pękł plastik. A na mojego sp były o jakieś 2 nr. za duże i musiałam skracać za mocno rozciągliwe gumy :/
to chyba nie bede kombinowac  i kupie polecane tu i srawdzone hampy pro, a jeszcze jdno w takim razie mial ktos w ręce hkm pro - jak z gruboscia? bo widzialam zwykle skorupki hkm to byly bardzo cienkie a jak wyglada sprawa z tymi pro?
Magdzior, już lepiej kup te
http://sklep.bergo.pl/ochraniaczeskokowedlakonia-p-566.html

Zwykłe skorupki, a jakościowo zdecydowanie lepsze od yorka 🙂
croopie no wlasnie tak jak napisalam wyzej raczej na jakies skorupki pro sie zdecyduje, bo yorkowi jednak nie ufam a do tego jeszcze i tak ze sklepu mi odpisali, ze nie ma tyłów z tego modelu, co jest nieco dziwne, ale mniejsza o to.
Polecam te HKM pro 🙂 są solidne.😀 Mam je już od roku i w ogóle się nie zniszczyły:]
No to super w takim razie zdecyduję się na nie, a jak rozmiarówka w miarę taka jak w innych skorupkach, chodzi mi głównie o tył, bo w niektórych mamy problemy by dopiąć rzepa, choć np hampy pro są dobre.
O co chodzi z rozmiarówką ochraniaczy WW ?? Tak patrzę i nie mam pojęcia które zamówić??
Co ma wysokość konia w kłebie do ochraniaczy ? Szczególnie, że ta tabelka wszystko powyżej 163 cm wrzuca do jednego worka ?

Magdzior- ja miałam kuca 120cm w kłębie i rozm. PONY był taki troche przyduży, ale wszystkie pony są na nią za duże, więc normalka. A jak z większymi rozmiarami to nie wiem🙁
Klami najpewniej byłiby popytać osób, króre mają o konkretne wymiary poszczególnych rozmiarów, ja swego czasu pytałam o M to mi podano:
wydokosć 26 cm
szerokość bez rzepów 29 cm
szerokość z rzepami 36 cm
Klami ja mam WW L i M, wystarczy wziąć i sobie zmierzyć.  💃 💃
O co chodzi z rozmiarówką ochraniaczy WW ?? Tak patrzę i nie mam pojęcia które zamówić??
Co ma wysokość konia w kłebie do ochraniaczy ? Szczególnie, że ta tabelka wszystko powyżej 163 cm wrzuca do jednego worka ?




ja mam konia w kłebie jakieś 167 i ma L WW na przód  i XL WW na tył pełne i są idealne
xxagaxx, oo !! No proszę. To bym sobie L zobaczyła, bo podejrzewam, że o M nie mam co myśleć.
Magdzior, zielona, dzięki.
Klami Mki wide powinny być wtedy dobre, skoro twój koń wcale długich pęcin nie ma.. Wciąż produkują ten rozmiar? Bo Lki są naprawdę długie.
co sądzicie o tych ochraniaczach? http://www.gnl.pl/ochraniacze-neoprenowe-przednie-highclass-p-6788.html
HKM niby niezła firma, a do tego potwornie mi się podobają🙂 jednak ochrona konia ważniejsza, stąd pytanie :P
znow ogloszenie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] ponownie ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Mam pytanie czy może ktoś miał takie ochraniacze ??
Klami Mki wide powinny być wtedy dobre, skoro twój koń wcale długich pęcin nie ma.. Wciąż produkują ten rozmiar? Bo Lki są naprawdę długie.


Tak, ciągle produkują WW w rozmiarze MW - ja się waham właśnie czy kupować i czy będą dobre na mojego zbója, który ma bardzo grube pęciny... tak na marginesie u niego, Verdeusy L na tyłach się nie schodzą zostawiając 3-4cm luzu między neoprenem 😉
Hehe. Jak sie okazało, aż tak długie L nie są. Na przody L wypadają ok. Na zady potrzeba mu czegoś zdecydowanie szerszego i dłuższego.
zna któraś z Was wysokość przodów veredusów pro light (w sumie olimpiców też może być) w rozmiarze M?
darolga   L'amore è cieco
23 czerwca 2011 14:32
Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi powiedzieć, czy ochraniacze Eskadron Allround rozmiar L wypadają naprawdę duże?
Korab ma normalne, nie za potężne, ale też nie wybitnie suchutkie nogi. Veredusy Olimpici i Pro Jumpy nosi M i są ok, L-ek nie mierzyłam nigdy, ale S było za małe. Natomiast wszystkie zwykłe skorupki, np. Hampa Pro czy Eskadron czy nawet Kentaury nosi full i leżą normalnie, ani za małe, ani za duże, no normalnie.

Zastanawiam się czy te Allroundy będą dobre, ten rodzaj ochraniacza jest inny niż skorupka, bo obejmuje przecież całą nogę, więc kompletnie nie mam pomysłu.
Ktoś pomoże?
korzysta ktoś z tych ochraniaczy > http://pasi-konik.pl/pl,product,2528978,awatec,ochraniacze,na,tylne,nogi.html ?
jak z ich wytrzymałością?
darolga Kolejne?  😲  🤬
darolga   L'amore è cieco
23 czerwca 2011 15:47
Dramka -  😁 😁 przecież wiesz, że na tym punkcie mam zboczenie  😁 Mnie samą przeraża ten fakt, tym bardziej, że na codzień używam raptem dwóch kompletów na zmianę, ale nie umiem, no nie umiem się powstrzymać  :emot4: Ale przysięgam, że te będą ostatnie! No, jeszcze tylko białe horze, które niedługo przyjdą i już będę spełniona. I koniec, idę na odwyk, obiecuję!  😁
Nie wierze! To tak samo jak ja sobie juz wiele razy powtarzalam "to ostatni czaprak"  🥂
Wiecie gdzie dostanę ochraniacze magnetyczne na staw skokowy?  🙂
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
25 czerwca 2011 21:43
Ja czekam na dostawę z fairplay ochraniaczy pirouette niestety są tylko w roz full

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się