Ochraniacze

Po skoku ochraniacz tylni villa okreca sie i opada na kopyto, przy tym kobyla robi dziki odpal  😵 w dodatku zranil dzisiaj pietke  😤

Nie schna i nasiakaja woda.  🤔

zastanawiam sie nad kentaru do treningow:

http://allegro.pl/ochraniacze-skokowe-kentaur-profi-jump-gratis-i1720476533.html
moze lepiej używki veredusow , jednak co dobra firma to dobra
Tez o tym pomyslalam, tylko zalezy mi na czasie. A Kentaur robi porzadne rzeczy, mialam juz ochraniacze. Villa wypierdzielam..
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 lipca 2011 21:12
Dramka
A ochraniacze typu PRO nie rozwiążą sprawy?
Nie chce zadne pro, hkm, horze itp
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 lipca 2011 21:46
Myślałam o Hampach PRO, wiele osób je chwali 😉
governmenthorse   więcej sprzętu, niż talentu...
19 lipca 2011 07:53
Ja mogę pochwalić York PRO, a jeszcze bardziej Villa Horse Memory Foam ( te są z jakimś żelem, który jest miękki, a gdy założysz na nogę konia to się dopasowuje i twardnieje- tak mi tłumaczyła pani w sklepie jeździeckim). Są naprawdę super dla konia, no i ładnie wyglądają ;p
A tak w tańszych cenach to myślę, że zwykłe Nortony Pro, albo normalne Nortony dałyby radę.
Kupiłam kentaury  😀
moje villa ciuram juz nie wiem ile i to na dwochkoniach,nic sie nie dzieje,no poza przetarciem okolo 0,5cm
w kentaurach tych na koleczki po roku wyrobila sie dziurka i Drapek non stop gubi tyly,do tego srodek sie jakos dziwnie eee...no zmienil profil,skorzane zakonczenie zesztywnialo i odbarwia sie co przy malowanym koniu wyglada syfiasto🙁
jednak co veredus to  veredus-zbieram na carbonyD:
wie ktoś może co to za ochraniacze --> ?
Rozowa landrynka  💘
Perlica I jak się sprawują, oraz jak wypada rozmiarówka? Bo właśnie się do nich przymierzam 😉
Jak dla mnie ok, ale mam krótko je.
Co do rozmiarówki- to miałam właśnie je zmierzyć na prośbę re-voltowiczki i sierota zapomniałam miarki 😡

We wtorek wstawię wymiary: wysokość oraz obwód.
Gumeczka rozciągliwa i można sobie zapiąć na krzyż lub normalnie. Zapinki mają dziurki więc da się dopasować.
Rozmiar to full,ale moja ma klasycznego coba lub M i ciaśniej zapięte są oki.
Perlica Dziękuję  :kwiatek:
Nie ma za co. Przynajmniej mogłam się pochwalić zakupami 😂
wie ktoś może co to za ochraniacze --> ?


To nie ta firma raczej z Twojego zdjęcia ale Professional Choice robi różne kolory 🙂 w tym różowy.



Mam zamiar kupić takie tylko model Elite (więc rozstanę się z Veredusami Pro Light rozmiar M) i zastanawiam się czy jest jakaś firma, która robi ochraniacze jeszcze lepiej chroniące niż PF.

PS. Te, których szukasz to Canter Club.
Ava o PF wiem ale zastanawiam się czy znalazłoby się coś tanszego w podobnych kolorach, znalazłaś gdzies w sklepie takie Canter Club? bo ja widze tylko czarne.
Niestety, przeszukałam polskie sklepy i nie mają. Może by któryś ściągnął na zamówienie ale nie wiem czy wtedy nie wyszłoby taniej kupić za granicą.
magdzior wydaje mi sie ze sa w katalogu hkm zimowym
270 pln z groszami za przody:
żyrafka mi się podoba 😁
http://store.profchoice.com/VenTECHEliteSMB-p/vex.htm
a jakis polski sklep sciaga je ?
są w PL, ale w zupełnie innych cenach 🙂
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
26 lipca 2011 13:12
Posiada ktoś może ochraniacze neoprenowe KenTaur:





rozmiarówka jest V- 1, V- 2 jak to rozszyfrować?
może ktoś też ogółem ich używa jak z wytrzymałością itp?
Endurka , a mozesz powiedziec gdzie ? 😉
Medziiik ja je dotykałam, bo koleżanka je kupiła.
Jest bardzo zadowolona, a to koleżanka co ma sprzęt raczej drogi i markowy i rozeznanie ma wg mnie.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
26 lipca 2011 15:01
Perlica - a ma może koleżanka zdjęcie jak leżą na nogach?  :kwiatek: ochraniacze nie są tak mega drogie i wyglądają ciekawie jak na neopreny - wczoraj mi się wygooglowały i pomyślałam, że zapytam.
Kuszą mnie też te neopreny fair play'a ale jak na razie jeszcze nie dotarły do sklepu jeździeckiego, żeby pomacać 🙁
Medziiik ta koleżanka na pewno nie zrobi zdjęć...bo nie będzie jej się chciało.
A ja nie zrobię bo ona zmieniła stajnię i nie bywam w tamtych okolicach.
Pytanie za 100pkt  :kwiatek:

Jak wypadaja rozmiarowo ochraniacze prestige?

Kon nosi M veredusa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się