Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Strucelka, Szkoda, że nie zapytałaś wczoraj, dziś się tam piknikowałam parę godzin ;-) Jakieś konkretne zdjęcia potrzebne?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 czerwca 2011 21:49
ewabe chciałam zobaczyć jakieś zdjęcia ośrodka, ogólnie poglądowe, bo chyba jeszcze się w necie nie przewijały? 🙂
Jeżdżę aktualnie w KJK Szary i jestem tym ośrodkiem OCZAROWANA  💘
Warunki rewelacyjne, podłoża świetne, nic się nie kurzy, na hali nie ma zaduchu, świetna wentylacja w całej stajni, w boksach zawsze świeża słoma. 
Po treningu można spokojnie iść na zajęcia, zero wątpliwego zapachu (nie mówię, że tego nie lubię, ale jak mam wracać później na uczelnię czy spotykać się ze znajomymi, wolałabym pachnieć jedynie perfumami 😉 ), pyłu na twarzy i w zębach itp itd

Absolutnie number one 🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
20 czerwca 2011 19:43
Kolebka a chodzisz tam na jazdy rekreacyjne, indywidualne czy masz swojego konia? Bo ostatnio chciałam się z ciekawości przejść na indywidualną, tylko zdziwiła mnie mała ilość koni szkółkowych i zastanawiam się czy porobię na nich coś stricte ujeżdżeniowego  👀
Współdzierżawię tam konia, także mi się udało baardzo, bo koń świetny - nic tylko się szkolić 🙂
Widziałam jedną jazdę rekreacyjną, wyglądało to dość sensownie, jeździli po drążkach, instruktor zwracał uwagę na dosiad itp itd
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
21 czerwca 2011 08:52
był ktoś w niepołomicach z aparatem? tzn chodzi mi o foto z przejazdów w konkursie 70 cm i LL  🙄

zdjęcia mamy z dalszych konkursów, bo fotograf startował wcześniej... wiec może ktoś ma?  :kwiatek: 🤔

edit: z początkiem lipca do Krakowa nadciąga Bogdan i Jego siodła, chętnych prosimy o kontakt na pw
Ja mam z soboty, tylko musialabym wgrac 😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
21 czerwca 2011 21:31
ozłocę i upiekę ciasto za zdjęcia  😅 :kwiatek:
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
21 czerwca 2011 22:11
Współdzierżawię tam konia, także mi się udało baardzo, bo koń świetny - nic tylko się szkolić 🙂
Widziałam jedną jazdę rekreacyjną, wyglądało to dość sensownie, jeździli po drążkach, instruktor zwracał uwagę na dosiad itp itd


Ja miałam okazję oglądać jazdę rekreacyjną jak był tam Markowski, to byłam mocno zawiedziona, były 3 osoby chyba, kilka komend było na całą jazdę.. ale chyba źle trafiłam po prostu..
Doma ja też wtedy widziałam jazdę rekreacyjną i faktycznie, nic specjalnego.
Natomiast wczoraj też widziałam i moim zdaniem bardziej na plus, coś się już działo sensownego 😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
21 czerwca 2011 22:49
ano widzisz🙂 to trafił się gorszy dzień po prostu 🙂 a ośrodek imponujący i daje możliwości rozwoju.. choć ja mimo wszystko jestem zwolennikiem małych przytulnych stajenek mimo wszystko  🙂 ale co by nie powiedzieć to u Szarych jest naprawdę bardzo profesjonalnie  🙂
naszlo mnie ostatnio, ze wsiadlabym sobie na kunia.
Chcialabym pojsc i tylko poklepac tylek, bez jakiejs ogromnej ilosci cwiczen i pracy.
Ot, wsiasc i powozic sie.
Gdzie moge sie wybrac na taka jazde?
[quote author=łania link=topic=196.msg1045177#msg1045177 date=1308345596]
A wie ktoś może coś o stajni Anny Malingy w Mogile na Jerzynowej?
[/quote]

w Mogile są 2 stajnie, zaraz koło siebie. Jedna to "była Ewelina" ten sam właściciel tylko konie inne, ale dalej ułani.
Druga to stajnia prywatna,przydomowa - właśnie Anny Malingi.
Cezarencja A Ewelina ma dalej konie, tylko jeżdzą do przedszkoli itd. A stajnia jako ośrodek nie istnieje. A w tej prywatnej jest pensjonat? Będę się musiała przejść i zobaczyć  😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
22 czerwca 2011 13:52
naszlo mnie ostatnio, ze wsiadlabym sobie na kunia.
Chcialabym pojsc i tylko poklepac tylek, bez jakiejs ogromnej ilosci cwiczen i pracy.
Ot, wsiasc i powozic sie.
Gdzie moge sie wybrac na taka jazde?


myślę że wszędzie gdzie poprosisz🙂 ja zapraszam Na Zieloną, można i tak i tak, jak kto ma ochotę..
Czy ktoś z Was wie coś na temat treningów w Rzeszotarach? Kto przyjeżdża i ile kosztują ?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
23 czerwca 2011 12:13
hm.. ujeżdżeniowo tam trenuje Agata Strzałka/ Filipska i Kaska Małek, o nich wiem na pewno, co do kosztów obecnie to nie wiem niestety.
😅
Czy ma ktos moze kontakt z p. Alena Rastsenis ( Lena ) i wie w jakim osrodku pod Krakowem aktualnie trenuje ujezdzenie? Bardzo mi zalezy, aby sie z nia skontaktowac, ale niestety nie posiadam jej aktualnego numeru telefonu.
ja wiem o Rzeszotarach, bo tam trenuję sama z moim kobyłkiem, zapraszam na pw po szczegóły 🙂
Krakusi wybiera się ktoś do Wiatowic na towarzyskie w przyszły weekend?  🏇
Mam nadzieję,że moderatorzy zrozumieją,że nie chodzi tu o typowe ogłoszenie. Nie wszyscy czytają wątek o ogłoszeniach.

Uwaga na 100% 2-3 lipca będziemy na pomiarach w okolicach Krakowa. Mamy w chwili obecnej 6 stajni w których będziemy robili pomiary (czy to korekty siodeł czy też pomiary do nowych siodeł).
Jeśli ktoś jeszcze jest chętny prosimy o kontakt. Chodzi o to aby koszty rozłożyły się na większą ilość osób. Będzie to dla wszystkich korzystne. Czekam do wtorku do godz. ok 18-tej na informacje.

Proszę dzwonić na nr 660 682 592
Pozdrawiamy
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
25 czerwca 2011 21:33
Alaska, a Ty się wybierasz?
Cariotka   płomienna pasja
25 czerwca 2011 22:21
ale 4-5 lipiec to nie weekend tylko poniedziałek i wtorek?
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
25 czerwca 2011 23:22
Cariotka, 2-3 tj sobota niedziela http://www.stadnina.org/2011/iii-towarzyskie-zawody/
Solina, wybieramy sie tylko stoi to jeszcze pod lekkim znakiem zapytania, bo nie wiadomo do końca co z transportem. Ale ja sie wybieram na ujeżdżenie, jeden koń też od nas na skoki u na uj, a jeszcze jeden na same skoki, a jak ostatecznie będzie to się okaże 🙂
Czy ktos z was zdecydowal sie na te pomiary konia do siodel? 🙂
Jestem ciekawa w jakim przedziale cenowym to moze sie miescic🙂
Gagulec   Mistrz lokalny
27 czerwca 2011 18:12
Też jestem ciekawa... I ztego co patrzyłam na www to nie robią ujeżdżeniówek  🤔
Drodzy Krakowianie, wystarczy zadzwonic, nie wszystkie informacje nadają się na forum  😉
https://picasaweb.google.com/KonskaMucha/ZTBIZRBWNiepolomicach?authkey=Gv1sRgCP-e6c_x4ISB_AE

Zdjecia z zawodow w niepolomicach, czysto amatorskie, ale moze komus sie przydadza 😉
horka   black horse <3
30 czerwca 2011 21:31
Zna ktoś może trenera, który bierze max.40 zł z dojazdem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się