hucuły.

Pewnie Panie były zajęte przygotowywaniem wystawy 🙁
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
05 lipca 2011 21:40
twoje posty sa zglaszane, jako utrudniajace odbior, z czym zgadzam sie. bylo juz za to ostrzezenie, nie pomoglo wiec jest prosba: naciskaj spacje tylko jeden raz.


ja tez mam prośbę naucz się naciskać klawisz Alt
sa zglaszane --> są zgłaszane
utrudniajace odbior --> utrudniające odbiór
sie bylo juz --> się było już
ostrzezenie --> ostrzeżenie

Bischa   TAFC Polska :)
05 lipca 2011 23:51
Niektórzy nie mają klawiatury z polskimi znakami, a spacja jest wszędzie 🙄
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
06 lipca 2011 07:51
bielanska21 nie widziałam i chcę jeszcze :P rewelacja jak dla mnie  😍 strasznie mi się podoba Twoje kobylisko!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 lipca 2011 13:00
Fotorelacja od naszych austriackich sąsiadów  🏇 a dokładniej - Christine Jansen
http://www.alpinponyaustria.at/APA/Sielek_2011/html_popup_oR/index.html

płyta

konkursy

dekoracja

😁
nerunia mam jeszcze jedno ale chyba ostatnie 😉
Oleśnica pod Agą wygląda rewelacyjnie  😍
Żałuję, że nie widziałam Potencjała pod siodłem.. strasznie mi się spodobał na młodzieżowym czempionacie w zeszłym roku. Jak Wasze wrażenie po jego przejeździe? Dobry wynik zawdzięcza Sebie czy jest to po prostu dobry użytkowo koń?

bielanska21  :kwiatek:
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
06 lipca 2011 21:06
zgadzam się Oleśnica wyglądała obłędnie 😍 ! chyba najbardziej podobała mi się ze wszystkich klaczy
zdjęcia Pani Jansen rewelacja ! lepsze niż pani D i P , przynajmniej było co oglądać  tyle  tego było😉


Pokazy konne
"Słowiańska Atlantyda"
Nielepice 28-29.05.2011
http://www.konpolski.pl/Galeria_zdjec/Nielepice_28_29_05_2011/index.html
pokaz szkółki jeździeckiej - wielkie ŁAŁ! fajnie się bawią dzieciaki. No i brawa dla koni za stoicki spokój  👍
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lipca 2011 20:57
my się skormnie wstawimy z moim usmolonym tarantowatym pół huckiem, który w końcu dotarł do nowego domu.
ogółem jest małym, histerycznym wariatem, który wyskakuje z boksu i padoku (wysokości od 95-145cm) w celu poszukiwania innych koni.







Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
09 lipca 2011 21:33
jutro  wstawię zdjęcia  z Gałkowa  z powożenia z hucułami
dzisiaj  nie  mam  na  to siły ... 🙁
juz  chyba  nigdy nie pojadę  na  potęgę  skoku  do Galkowa 🙁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 lipca 2011 21:35
Huculska Ostoja czytałam o potędze w kąciku skoków 🙁

Ktoś wie jak wieści z Hawłowic? Próbowałam się dziś dobić tam do ludków na miejscu, ale chyba szaleją 😉
A ktoś może wie, jakie tam dzisiaj warunki, bo chciałabym pojechać, ale nad Rzeszowem właśnie przeszła taka nawałnica, że nie wiem co robić, bo poszła na wschód, a do H. mam ok. godziny jazdy  🙂
A ja muszę tu pochwalić stadninę państwa Żurawiczów, którą jestem zachwycona, jak zresztą mój koń. Piękne miejsce, wspaniali ludzie i atmosfera i bardzo fachowa opieka!
Tyle co wróciłam z Hawłowic impreza się udała burza przeszła obok, przyjechałam w sobote o 17 więc płyty nie  widziłam ale czempiąką została Oleśnica tyle wiem 🙄 Na skokach wygrał Oficer albo Olgiert pod Bartłomiejem Wożnicą. Zaprzęgi wygrał zaprzęg z Gładyszowa ścieżkę eliminacyjną wygrał Kurowski niewiem jak sie nazywa on w Sielcu miał I msc na skokach. Impreza udana  😀iabeł: tylko za póżno przyjechałam  😵
emptyline   Big Milk Straciatella
10 lipca 2011 16:45
Rafał.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 lipca 2011 17:37
Tyle co wróciłam z Hawłowic impreza się udała burza przeszła obok, przyjechałam w sobote o 17 więc płyty nie  widziłam ale czempiąką została Oleśnica tyle wiem 🙄 Na skokach wygrał Oficer albo Olgiert pod Bartłomiejem Wożnicą. :


czempionką
Olgierd (Olgierd-O 😉)
Woźnicą

przepraszam ale musiałam 😉
A kto czempionem ogierów?
Wodna przeszkoda na ścieżce huculskiej w Hawłowicach 🙂 Ja z kolei byłam tam dzisiaj, nie pytajcie kto wygrał, bo o ile w skokach (tradycyjnych, nie huculskich) się co nieco jeszcze orientuję, to w zawodach huculskich niewiele osób i koni kojarzę, no może poza Agnieszką Sojką i Puszkarem  😉



Więcej zdjęć w najbliższych dniach będzie u mnie na stronie: www.anna.szalacha.com
Jak już będą, to dam cynk  🙂
Strucelka niema sprawy ale jestem strasznie zmęczona , ide zaraz spać  😉 Nie wiem kto był czempionem ogierów
Czy ktoś się orientuje kiedy będzie dostępny formularz zgłoszeniowy do Chmielewa?
nerunia do Chmielewa nie ale do Rudawki Rymanowskiej ma być jutro albo we wtorek 😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
10 lipca 2011 22:13
Gałkowe hucuły :



a ja nie wiem czy Czakra pojedzie do Rudawki... dostała chyba kopa na pastwisku i kuleje potwornie na tył  😵
Za to zgłosiłam dwa konie do Chemielewa, więc jak ktoś się tam wybiera niech daje znać.
kto był w Hawłowicach i ma obfotczone przeszkody, bo chyba były dość oryginalne, chciałabym je zobaczyć.
Fajnie, że Oleśnica czempionką-co prawda bardziej podoba mi się jako koń niż jako hucuł  👀

nerunia- do wesela się zagoi mam nadzieję 🙂
Huculska Ostoja, to są 'czyste' hucuły?? Jakieś takie dziwne mi się wydają...

Do tych, którzy byli w Hawłowicach: Jak wypadł konkurs skoków? Tzn. wyniki widzę, ale od nas zawodnicy mówili, że był konkurs 6 barier- jak wrażenia?
Bo coś podobnego było chyba tylko raz podczas zawodów huculskich- 100lat temu w Nielepicach...
nerunia napewno nie bedzie długo kuleć zgłoś ją do Rudawki a jak się nie wykulej to zrezygnujesz 😉
kasiawrz Konkur skoków był nawet nawet.. wydawał się prosty.  Były w rzędzie przeszkody ustawione na początku w pierwszej barierze było 6 przeszkód w drugie też, a na koniec czyli w szóstej barierze było tylko 3 przeszkody. Ostatnie trzy przeszkody miały po 95 cm
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
11 lipca 2011 18:22
nerunia a jak udało Ci się zgłosić konie do Chmielewa? Oficjalnie nie ma jeszcze informacji o zgłoszeniach.
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
11 lipca 2011 20:37
W arkuszu skoków otwierają mi się wyniki Rudawki. Wam też? Czy ja coś przestawiłam?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się