Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

equi, nie odpisujesz na pw, odezwij się do mnie
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 września 2011 06:51
I jak tam poszly juz wszystkie przelewy?
za to co nie przyszło założyłam, bo czekalibysmy następne dwa tygodnie pewnie 😉
Czy będzie ktoś robić zamówienie z HOOKS'a w październiku? Bo jeśli tak to chętnie się podłączę  🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 września 2011 16:59
equi mam nadzieje ze wszyscy ci zwroca. Czyli paczka moze bedzie w przyszlym tygodniu?

Doszedl przelew z doplata do wysylki?
doszedł, sądze, ze paczka będzie koło środy/czwartku
equi bardzo proszę o kontakt w sprawie niezrealizowanego zamówienia - pisałam maile, ale bez odzewu....
ja tez bym chciala wiedziec co ze zwrotami z poprzednich zamowien...
I ja mam cichą nadzieję, że Ci ułomni ludzie z Hooksa oddadzą moje/nasze rzeczy!

Czy to jest takie trudne aby przed włozeniem do pudełka sprawdzić rzeczy?!

Naprawde myślę, ze pracują tam albo ułomni albo oszuści!
Dava   kiss kiss bang bang
05 października 2011 09:21
I ja mam cichą nadzieję, że Ci ułomni ludzie z Hooksa oddadzą moje/nasze rzeczy!

Czy to jest takie trudne aby przed włozeniem do pudełka sprawdzić rzeczy?!

Naprawde myślę, ze pracują tam albo ułomni albo oszuści!


Nie wiem dlaczego ciągle macie jakieś problemy z tymi zamówieniami. Ja wielokrotnie zamawiam (na Szwedzki adres wprawdzie) wiele rzeczy i ani razu się nie zdarzyło żeby oni pomylili cokolwiek.
Nie wiem jak jest ze zwrotami ale samo zamówienie: dostawałam dokładnie to co zamawiałam...
kermit   Horses horses everywhere ..
05 października 2011 10:41
Ja również nie mogę uwierzyć w to. Zamawiałam po kilka, kilkanaście produktów i nigdy nie miałam problemu z towarami ani przesyłką (zawsze sprawdzałam czy produkt zamówiony jest dostępny). Może to jednak z Waszej strony popełniany jest błąd ?
to może wy będziecie zamawiać? skoro tak nie macie problemów? Ja sama zamwiam z hooksa, bezpośrednio do Szwecji póxniej mi znajomy przywozi. I tak, często nie ma żadnych problemów. Ale zdarza się że jak nie ma czegoś na stanie i podają jakiś NOWY termin dostawy to przekładają go 3-4 razy!!

Misia może potwierdzić, bo kiedyś dla niej tak czekałam na Artemisa... minęło 7 miesięcy zanim mi przysłali.

Czasem niby mają na magazynie, póniej po prostu nie wysyłają jakiejś rzeczy. Jeszcze mi nic nie pomylili to prawda, ale czekać to już się nauczyłam.
Dava   kiss kiss bang bang
05 października 2011 10:58
xxagaxx no niestety nie posiadam wolnego czasu na zajmowanie się takimi rzeczami  😀iabeł:

Tak owszem czasami nie mają czegoś na magazynie, ale nigdy nie czekałam dłużej niż 2tyg.  🤣
a dużo zamawiałaś?? Bo ja organizowałam już kilkanaście zamówień wszystkie po 3-4 tys zł.  I przy takiej ilości zdarza się i to nie rzadko że czegoś nie ma. I wtedy się czeka... czasem bardzo długo.

Nie mówiąc już o inteligencji osób tam pracujących. 3 razy znajomy do nich dzwonił bo nie byli w stanie zrozumieć że został zmieniony adres do wysyłki... MASAKRA.



Ale teraz znowu zamierzam zrobić zamówienie. Mają naprawdę fajne rzeczy 😉
Dava   kiss kiss bang bang
05 października 2011 11:32
Dużo zamawiam i to przeróżnych rzeczy. No ale ja mam kilku 'rzeczników' prasowych mówiących po szwedzku (a jeden dobrze 'krzyczący'😉 więc może z tego względu nie mam problemów nigdy (no i zawsze mam opcję żeby ktoś podjechał osobiście do sklepu).

Szwedzi są ogólnie specyficzni, więc nie zdziwiłabym się jakby czegoś nie zakumali  😀

Teraz mają super promocję na derki (wszystkie 15% mniej).

Do mnie przyszło to ogłowie



i jestem całkowicie zauroczona  😍

zobaczymy czy będzie dobre na konia...
noen   A story of a fighter of our human race
05 października 2011 14:26
nie lepiej w takim razie sprobowac zamowic od norwegow? Ode mnie ze stajni 3/4 osob zamawia z norweskiego hooksa i nigdy nie bylo problemu 😉 A jak bedzie ktos chcial pomocy co do jezyka, lub zebym wykonala telefon do hooksa z norwegii to moge pomoc 🙂
jakbyście robiły zamówienia o będę chętna do złożenia zamówienia 😉
można by spróbować, chociaż mam spore nadzieje, do tego zamówienia, że będzie ok 😉 Odpisują na maile wyjątkowo szybko, treść tych maili też ok. Na pewno będe albo zamawiać jeszcze raz, albo się do kogoś podłącze, bo nie miałam teraz kasy na wymarzone ogłowie, a nie spocznę, póki go nie dorwę 😉
czyli temat zwrotow umarl? fajnie.
A czy wspominali coś, że dorzucą do tej paczki kilka brakujących rzeczy?

Naprawdę nie szanują klienta!
ash   Sukces jest koloru blond....
06 października 2011 14:12
paczuszki nie ma nadal ???!! 🙄
nie ma, nie omieszkam dać znać, jak tylko dojdzie 😉
Kto teraz będzie zamawiał z hooks ?
Chciała bym się dołączyć do zamówienia  😉
Ile wyniosłaby mnie mniej więcej przesyłka gdybym chciała zamówić sama?
ok. 400 koron (380 chyba) kosztuje paczka do iluśtam kg, ale zamawiając tylko dla siebie na pewno się zmieścisz
Dziękuję  :kwiatek:
rany, zanim moja plandeka przyjdzie, to już będzie na nią za zimno....
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
12 października 2011 07:38
Jak z ta paczka bo zaczyna to sie robic irytujace 😉 Leci trzeci tydzien a tu cisza.
takie super rzeczy, ale naprawe strach tam zamawiac🙁
do mnietz przychodzilo nie wszystko(np 1/5) i nie to to trzeba.... w potwierdzanych zamowieniach wszystko sie zgadzalo , potem przychodzila paczka i polowa rzeczy, nie te co zamowione- a na rachunku to co w paczce. jakby wrzycali na chybił-trafil ;/
jak pisalysmy ze sie nie zgadza (np ze przyszedl czaprak pvs zamiast dl), to mowili ze przysla zamowiony towar gratisowo- i za towar i przesylke , wiec rewelacja, domówiłyśmy pare rzeczy i oczywiscie po spr. rachunku okazywalo si eze skasowali i za ten towar i za przesylke. to bardoz nieuczciwe.

kurcze...rzeczy maja naprawde super...ale juz sie boje zamawiac... chyba ze kogos bym tam osobiscie wyslala, alebo moze wlasnei z norwegii? moze tam lepeij?

wiem wiem, pisalam juz to ale to tak dla przpomnienia bo widze ze dziewczyny maja pretensje do skladajacych zamowienia - naprawd enei jest to ich wina! tam pracują idioci i oszusci poprostu, raz sie trafi ok, innym razem nie .... ale ryzykujemy bo rzeczy super..
Dava   kiss kiss bang bang
12 października 2011 08:13
Nie pisz, że tam pracują oszuści, bo Szwed to chyba ostatni człowiek na świecie, który by kogokolwiek oszukał  😀

Już pisałam na ten temat i napiszę kolejny raz. Nigdy nie miałam problemu z przesyłkami, nigdy nie pomylili zamówienia. Zamawiałam wielokrotnie dużą ilość rzeczy. I ktoś tu też pisał, że nie miał problemów. Jak to możliwe, że tylko te grupowe zamówienia są takie pechowe ?  😀iabeł:

Spróbujcie w Norweskim sklepie, może będzie łatwiej  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się