Pensjonaty we Wrocławiu

kurcze, nie mam pojęcia, która Ty 😉
Taka szczupła blondyneczka - byłam w czerwonej kurtce 😀
celsijs, gdzie te zmiany?
katija, jak to gdzie 😉 - karuzela, zraszanie, komplet przeszkód, ble ble ble - najważniejszej zmiany nie ma  😀iabeł:
katija , byłam tam rok temu i zobaczyłam ciemne, brudne boksy - wątpliwe żeby były sprzątane częściej niż raz na tydzień. Puste padoki mimo że pogoda była całkiem fajna. Nie było karuzeli. Podłoże na hali ...hmm... bez rewelacji. Jeśli dobrze kojarzę i ten "wielokrotny Mistrz Polski w skokach przez przeszkody uczestnik Pucharów Narodów oraz Mistrzostw Europy " to ten o którym myślę, on akurat się nie zmienił  😉
celsijs, No widzisz, czyli zmian nie ma 😉, a w ogłoszeniu można sobie napisać co się chce. A na padok i tak wyjdą te konie, które właściciel uzna za stosowne wypuścić - jego, a reszta? Cóż... Nawet jak tam będą złote klamki, solarium (jest), karuzela (pewnie jest) i zraszanie na hali to nic to nie zmieni. Nic kompletnie.
ja tam bym konia nawet za darmo nie postawiła... może fizycznie coś się zmieniło ale ludzie są dalej ci sami więc poprawy atmosferowo/międzyludzkiej nie ma się co spodziewać  😉
wiem, wiem...
Tak tylko po całym dniu bawienia się grzechotkami, przewijania i t.p lubię sobie poczytać wieczorem "końskie wiadomości" w necie, akurat wczoraj trafiłam na to ogłoszenie.

To że atmosfera "ludzka" w stajni jest ważna to wiem, tak się tylko złożyło że znalazłam tę "stajnię idealną" dopiero wtedy, jak byłam już w ciąży...
celsijs, a gdzie trafiłaś?
do Ozorowic 😉

celsijs, 🤔zok: no se chyba żartujesz.... proszę mi natychmiast wyjaśnić, który boks zajmujesz! 😉 (choć rozumiem, że już urodziłaś i wiem, która to Ty)
🙂

Chyba wiesz  😉 zajmuję ten 4,5-gwiazdkowy - pierwszy od szatni  😎
ha ha ha - dooobre 🙂, w życiu bym nie podejrzewała, że mamy jeszcze jakiegoś voltowicza wśród ekipy stajennej 😉 - proponuję, żeby się wszyscy natychmiast przyznali, bo pół życia stracę na odkrywanie kto jest kto :P
😎

idę właśnie oglądać żłobek dla małej. Jak się jej tam spodoba, to może za jakiś czas będę mogła częściej być w stajni  😀
Trzymam kciuki! No i od wiosny będziesz musiała być częściej - chłopaka trzeba zaprząc do roboty 😉
Proszę napiszcie coś więcej o tych Ozorowicach, warunki, cena itp..
CYRKULACJA309, proponuję cofnąć się kilka stron wstecz, albo wpisać w wyszukiwarkę. Napisaliśmy już wszystko co się da chyba.
A jaka jest aktualna cena?
800zł
epk niedługo i ja z moja kobylka do Was dolacze 😉
Dizi, a to akurat wiem  😀iabeł:, czekamy...
O proszę jak wieści się szybko rozchodzą 😉
Wiecie, tak jak sobie Was czytam, to aż się człowiekowi gęba cieszy, że są takie miejsca jak Ozorowice - wszyscy zadowoleni, koniom jest dobrze, ciągle się coś dzieje, ludzie ściągają jak na pielgrzymki i nie ma ani jednej negatywnej opinii 🙂
Bombalowi udało się stworzyć coś z niczego i oby tak dalej 👍
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 października 2011 20:37
Incognito W zeszłym tygodniu przyszedł do nas koń z Chrzanowa.. lepiej dobrze sie zastanów czy wiesz co robisz.
Ogier 8letni a wygląda jak 25 letni, zchorowany kon... dodatkowo cieżko tam kolkował, z relacji tez juz bym to miejce szrokim łukiem omijała. 🙄
Dizi Ty też odchodzisz?

Się robią miejsca na Grobli coś......
a owszem ja też... pozmieniało się 'trochę' Na Grobli... dlatego większość podjęła taką decyzję
Ooooo, a co się tam znowu dzieje?????
Ruda_H   Istanbul elinden öper
12 października 2011 11:08
o niee  😉 znając życie jak będę planowała przeprowadzkę do Ozorowic to nie będzie miejsc !! proszę wpisać Hebka na listę oczekujących  😀

a i standardowe pytanie od czapy, potrzebuje zamówić pasze Marstalla, w sklepie Stefanidisa akurat nie ma.

Wiecie może kto w regionie handluje tymi paszami ?
nie wiem, kto ma marstalla, ale jak kogoś takiego znajdziesz to daj znać ;P
Zima u Was też fajnie, ale odległość wykraczająca poza możliwości przeciętnego śmiertelnika, stąd Ozorowice robią się jedyną stajnią w okolicach ponad 600.000 miasta, do której można wstawić konia i spać spokojnie 😉 Cieszę się, że nie wędrowałam długo po Wrocławiu, bo Ozorowice są drugą moją Wrocławską stajnią i na pewno ostatnią, zwłaszcza teraz, kiedy skład ekipy jest idealny, nie ma żadnych czternastolatek "w ubranku" 20-stek  💃
Dizi kiedy przychodzisz ?
za to jest parę dwudziestek, które wyglądają na 14 ha ha ha 😎

Ale to prawda, jeszcze w żadnej stajni w której stałam, nie było tak fajnej atmosfery 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się