Pensjonaty we Wrocławiu

dla konia ponoć 15 minut to max na jedną sesję, więc kubeczek zamiast wiadra starczy 😁

Moja siwa debiutuje w niedzielę jako solara, bo w niedzielę cisza i spokój 😎
pewnie i tak nic z tego nie będzie, bo ładować konia po solarium do przyczepy to średnio mądry pomysł, a że jadę usługowym transportem, nie swoim, nie będę miała możliwości zwiedzać 😉 Ale szczerze zazdroszczę urządżyska ;D
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
07 października 2011 12:42
Ruda_H to stajnia jedyna do której zarówno ja jak i kumpela współdzierżawiąca będziemy miały dobry dojazd i jest wolne miejsce.Jutro jadę oglądać.
Szukam jakiejś dobrej stajni, najlepiej ze wschodniej strony Wrocławia.  Polećcie mi jakaś z ambitną rekreacją. Nie mam kasy na bóg wie jakie treningi ,ale jeżdzę na tyle dobrze,że nie zadowoli mnie klepanie dupy w siodle 😉
Pomóżcie! Już dwa miesiące nie siedziałam w siodle! 🙁
jest tu ktos kto stoi w borowej obecnie?
Przyłączam sie do pytania Maryni. Z jednej strony- moim zdaniem Borowa własnie, z tego co widziałam ostatnio. Z drugiej- ciezko tam dojechac, no i brak karnetow 'studenckich' czy jakichs w ogole... Jest jeszcze cos na podobnym poziomie?
Pyt nr 2, orientuje sie ktos czy Akademia Medyczna ma podpisana umowe nw Wf z jakas inna stajnia poza Platanem?
evson, tylko Platan w AM.
ale zapisz sie na Krav-mage, jest super na Am 😉)
O dzieki za info  🙂 Jest w ogole jakis spis, na co sie mozna zapisac? Bo nasza gościówka nie bardzo wie.
Czyli w tym Platanie nie warto? Bo chodzi o to ze MUSZE (wewnetrzna potrzeba  😎 ) juz w tym roku raz na jaks czas gdzies pojeździc, a płacic i za wf-konski + rekreacja jeszcze gdzies indziej nie bardzo wchodzi w gre, budżet studencki. A tez nie chce sie naciac, zapisac do tego Platana i zeby sie np okazało ze sie tylko na ogonach jeździ albo cos... sama jestem instr i choc wiem ze juz głową muru nie przebije bo bez finansów sie w zaden sport konski nie wciagne, to jednak taka typowa szkółka-szkółka średnio mnie podnieca.
evson Ja w Platanie robiłam wf 5 lat temu i teraz by mi sie tam jechac nie chciało. Tylko że mnie ogólnie coraz mniej się chce cokolwiek:/
Czy jest w okolicach Wrocławia jakaś stajnia, gdzie można by na odpowiednio przeszkolonych koniach liznąć sobie trochę stylu west?


Stajnia w Pawłowicach (okolice Zakrzów-Psie Pole-Ramiszów-Pruszowice), właścicielka jeździ west, to z resztą aktualna mistrzyni Europy w trailu, jeśli się nie mylę. Myślę, że można się dogadać.
przepraszam że pytam w tym wątku 😡, odp mogą być na pw aby go nie zaśmiecać 😉

ale mam do naprawy trochę sprzętu między innymi dość zniszczone siodło a w wątku o rymarzach są jedynie nr tel zero opinii na temat jak kto co robi i czy cena jest adekwatna do efektów.

czy ktoś może coś ostatnio naprawiał i chciałby kogoś polecić :kwiatek:?

zastanawiam się nad tym jakie są opinie o pani Nocoń, panu z książa- podobno gdzieś na legnickiej robią jakieś przeróbki i w okolicach jedności narodowej.

z góry dzięki 😉
Frans, Pani Nocoń jest super - robiłam parę rzeczy u niej - ostatnio naprawę nachrapnika i nie mam żadnych uwag. Kiedyś naprawiała mi siodło - wydawało się, że jego naprawa jest niemożliwa - wyszło super 😉. Koleżance kiedyś obszywała popręg futrem - rewelacja.
Bardzo ją polecam!
Evson , jeśli chodzi o rekreację w Platanie, to tak jak ze wszystkim - trzeba pojechać i zobaczyć. Nie musisz od razu kupować karnetu przecież.

Ja przyjechałam do Polski zza wschodniej granicy na studia, byłam przekonana że tu to już ZACHÓD, karnet wykupiłam nawet nie sprawdzając co i jak, chciałam zobaczyć Polskie konie.... No i byłam dość mocno rozczarowana. Bo u nas "w dziczy" każdy rekreant robił ustępowania od łydki, lotne zmiany nogi itp., a tu miałam problem z zagalopowaniem na dobrą nogę, nie wspominając już o zebraniu... No i sprzęt jest już taki co to ma lata swojej świetności dawno za sobą.
Aczkolwiek jest tam spore grono osób i w rekreacji, i pensjonariuszy, którzy są zadowoleni, więc kto co woli 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
09 października 2011 07:48
Wczoraj byłam u Pana Chalicza-stajnia duża, jasna, boksy spore,padoki dwa duże są, jakieś miejsce do jazdy też,obok stajnie ma Król-ma ujeżdżalnie-może da radę się dogadać żeby z tego korzystać.
Mam tam super dojazd i kumpele również, więc póki co wyprowadzamy się tam.
Jak ktoś jest zadowolony ze stajni w Gałowie to u p.Chalicza na pewno by takiej osobie pasowało, bo warunki są ewidentnie lepsze,a cena nie dużo większa.
Właściciel specem w kwestii koni nie jest, ale zarówno on jak i żona sympatyczni i chętni do współpracy.
Przyłączam sie do pytania Maryni. Z jednej strony- moim zdaniem Borowa własnie, z tego co widziałam ostatnio. Z drugiej- ciezko tam dojechac, no i brak karnetow 'studenckich' czy jakichs w ogole... Jest jeszcze cos na podobnym poziomie?
Pyt nr 2, orientuje sie ktos czy Akademia Medyczna ma podpisana umowe nw Wf z jakas inna stajnia poza Platanem?


borowa? Serio? Jeździłam tam chyba z 8 lat temu. Mam super dojazd, więc jeżeli warto tam jezdzic to baaardzo się ciesze 🙂
kto tam teraz prowadzi jazdy? i jakie ceny mniej wiecej?
Tak chyba zrobie ze po prostu sie przejade do tego Platana. Przytargałam samochód wiec juz bedzie z górki. U mnie w okresie-jesienno zimowym niestety jest tak ze konie mogą byc jedynym sposobem do zmuszenia sie do jakiejkolwiek aktywnosci fizycznej  🙄 dlatego chcialam jako wf wlasnie, zebym musiala chodzic, nie ma ze boli, nie ma ze zimno..
Marynia Tak jak mówie nie widziałam rekreacji samej w sobie. Widziałam trening dziewczyny która dzierzawi konia instruktorki (nie wiem czy ten kon chodził w rekreacji... nie wyglądał w kazdym razie). Spodobały mi sie sprecyzowane rady, spokoj w pysku, generalnie takie ogolnie pojecie instruktorki. na prawde nie mam pojecia jak to wyglada z rekreacja..
Jazda kosztuje 40 zł, indywidualna 80. Jesli bedziesz sie wybierac to daj znac, moze tez sie przejade.
A u nas po odznace 😉 Fajowo było jak tyle gości w stajni 🤣 dużo osób zdało 😅

Teraz następna imprezka to Hubertus 💃
A ile osób zdawało?
19 osobniczek 😉
Perlica super macie stajnie, fajna atmosfera, dziękuje za gościnę 😉
A hitem sezonu były chipsy w żłobie jednego z koni...
Niby ludzie się pojawili świadomi, jakoś tam z  końmi chyba związani, ale jak się coś takiego znajduje to cytując naszą stajenną koleżankę: ręce i cycki opadają 😵
Zima nie wiedziałam o tym 🤔 może i konie chciały poszaleć w końcy niecodziennie takie atrakcje 😁

equi.dream wiem która to ty 🤣 i Twojego konika też poznałam, podobał mi się (taki kompaktowy) 😉

Zapraszamy zatem częściej, a na przyszły rok może zawody  😉

Edit:Literówka
No były były, u Siwej, Dorotka znalazła...
chipsy napewno nie z Ozorowic, Ozorowice mają zawsze słonecznik  🙂
rtk, oplułam monitor przez Ciebie - wisisz mi szmatkę...
rtk dwie szmatki  😁
Perlica chętnie wpadniemy, koń nie chciał wracać 😉 Chociaż jak wysiadł pod rodzimą stajnią to chyba z każdym po kolei się przywitał, pośrednicząc przez moje ucho 😉 No i chipsy nie nasze, Dzik nie preferuje 😉 Szkoda, że się na solarium nie załapałam, ale może następnym razem. Czemu nie podeszłaś się przywitać ? ja nie kojarzyłam kto jest kto, tyle ludków
Gratuluję zdanej odznaki  🏇

A to chyba w Victorze są zmiany na plus? http://www.stadniny.pl/ogloszenia/1316163773
equi.dream bo dopiero jak w domu zerknęłam na fotki to dopiero byłam pewna 😉
Po za tym zaraz po przejazdach czmychnęłam do Maca na posiłek 🙂
Perlica no ok, powiedzmy że masz alibi 😉
ale rozmawiałam z Twoją koleżanką blondynką, która też jechała potem na Twoim koniu w czasie jak się rozpreżaliście 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się