Kącik Małolata...:D

Arroch, no to niezły prezent, jak na nagrodę za próbne! 😜 To co dostaniesz za te majowe? Całego konia? 😜
mils   ig: milen.ju
05 grudnia 2011 19:35
Arroch o, też chcę taki prezent za egzaminy próbne! 😁
Arroch, no to niezły prezent, jak na nagrodę za próbne! 😜 To co dostaniesz za te majowe? Całego konia? 😜


Jest to możliwe, ponieważ powoli rozglądam się za koniem numer 2 🙂 źrebakiem, oczywiście

mils sama byłam w szoku jak się mnie zapytała co chcę dostać za dobre wyniki  😁 dobrze, że próbnej biologii nie pisałam, bo mogłabym się z ochraniaczami pożegnać 🙂
mils   ig: milen.ju
05 grudnia 2011 19:42
Arroch to jak już znajdziesz jakiegoś konia, to w promocji weź trzeciego gratis i mi oddaj. 😁
mils hahaha dobra  😁 może parę zaprzęgową po prostu kupimy? Taniej wyjdzie  😁
mils   ig: milen.ju
05 grudnia 2011 19:50
Arroch może być. 😁
Wolała bym się postarać i to za dobre wyniki w nauce dostać konia, a nie tak jak w rzeczywistości , czyli za ciężką pracę mięsni ...  :/
a biologie kocham  😍
Ej, dziewcyzny! ja cały czas tu jestem, nic, że się nie udzielam ...  😁

i patrzcie co znalazłam ...  😂
http://kwejk.pl/obrazek/718710/bella's,1st,blowjob.html
Arroch może być. 😁


Okej...  🏇
Nigdy nie zapomnę jak pojechałam do znajomych mojej mamy pojeździć na ich koniach i mnie uczyli jeździć bryczką... Ja... biedne dziecko nie ogarnęłam, że jak się cmoknie to koń ruszy, więc odruchowo przykładałam łydkę... bryczce... koń oczywiście ani drgnął  😁 opanowanie ruszenia zajęło mi 30 min, kolejne 30 próbowałam wyperswadować konikowi, że jak ja chcę skręcić to skręcamy + miło by było gdyby nie galopował... jak ja się w tej bryczce nie zabiłam wtedy to ja nie wiem...  😁
iewfncuedsbcxrdifcb moja mama to istny anioł  😍 Powiedziała, że "jak jej nie zawiodę do końca semestru" To mogę isć na Rise Against. Już się cieszę jak głupia bo mam ładnie rozpisane co kiedy pisać itd., doszłam do połowy jak na razie bez zarzutów  😜  😅 😍
a co to jest Rise Against ??  😡
To gratuluję w takim razie  😁
mils   ig: milen.ju
05 grudnia 2011 21:15
Szkoda, że ja nie mam takich warunków. Miałabym chyba najlepszą średnią i wyniki z egzaminów w szkole. 😁 Marzenia... 🙄 🙁
ja siedzę w domu już drugi tydzień, : / i z moich wyliczeń mam do zaliczenia 23 rzeczy  😲  .Pewnie jeszcze coś dojdzie z tego tygodnia, super.  👿
No kurde bywa, mnie też już jakiś tydzień nie ma w szkole  😁
Ale co ja nie dam rady???!!!

I wiecie co dziewczyny? Mój fanpejdż gotowy, wczoraj sobie wymyśliłam zdjęcie profilowe  😁
Któraś chętna?  :kwiatek:
[url=http://www.facebook.com/#!/pages/Karolina-S%C4%99k/108594725923916]F A C E B O O K[/url]  😉



edit: Cyrki z linkiem  🙄
Nie udzielam się tu wogóle ale może zaczne :P

<Again> Fanpejdż-> bjutiful 😀
Nawet coś skomentowałam :3
Dziękuję, dziękuję  :kwiatek:

To witaj w naszych skromnych progach!  😎
Jest tu ktoś dobry z fizyki? Potrzebuję pomocy przy pracy domowej...
Sisisa no ja raczej nie pomogę  😁
Małolaty ! gdzie się podzialiście ?? 👀
robakt   Liczy się jutro.
06 grudnia 2011 15:27
Wszystkiego Najlepszego z okazji mikołajek  :kwiatek:
Już jestem z koleżanką po rozmowie z amerykaninem, jego klasa mnie rozwaliła  😁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
06 grudnia 2011 16:37
Opowiadaj! 😀
Nie ma o czym. Oni tak zasuwali że ja tylko " 😲" więc nauczycielka powtarzała wszystko głośno, wyraźnie jak do jakiś ułomów 😁 Ale zrozumiałam ! Gorzej było odpowiadać bo nawet po polsku ciężko byłoby mi na ich pytania odpowiedzieć. Nagle zaczęli pytać o polską tradycje, o to jak wyglądają wesela, czy to prawda że sie dużo tańczy. I kolędę im śpiewaliśmy, aż brawo nam bili i chcieli jeszcze raz 😁
rumka   niezbadane są wyroki boskie
06 grudnia 2011 18:48
A u mnie wreszcie pada śnieg  😜 😅
ChingisChan   Always a step ahead! :)
06 grudnia 2011 18:51
Oj, Alabamko ułomku 😁.
rumka! Gdzie!!!?!!!!!!!! 💃
ChingisChan, my, ludzie nadmorskiej północy chyba się nie doczekamy śniegu 😵
rumka, zazdrościmy .... bo co to za oglądanie Kevina samego w domu, skoro kurde nie ma śniegu za oknem ...
Wiecie co zaleciła mi mądrala cavaletti ? Czytać więcej książek. czemu? bo popełniłam jedyny w swoim życiu błąd ortograficzny na forum ...
ChingisChan   Always a step ahead! :)
06 grudnia 2011 18:55
maiiaF a ty w końcu gdzie mieszkasz? 😀
I WIECIE CO? NIE LUBIĘ KEVINA!!!! 😎
rumka   niezbadane są wyroki boskie
06 grudnia 2011 19:00
Taka mała mieścina  Lipsko między Radomiem a Ostrowcem  😀 mam nadzieje że do jutra coś się jeszcze utrzyma
ChingisChan, taka mała wieś, niecałe 60 kilometrów od Gdańska, Elbląg 😎
ja też nie lubię kevina, pijooooona! 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się